SEN O ZĘBACH SENNIK Czy wiesz co oznaczają sny o zębach? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śnią mi się zęby? Co oznaczają nasze sny? Tą drogą dochodzą do nas informacje z podświadomości o dręczących nas uczuciach, albo nawet przeczucie, tego co może nadejść w bliskiej przyszłości. Mówimy, co oznaczają sny o kłopotach z zębami.

O czym mówią sny o zębach?

Zęby śnią się stosunkowo często. To jeden z najbardziej zakorzenionych w naszej świadomości symboli. Sny o zębach mogą być dobre lub złe - w zależności od kontekstu.

  • Najgorszy jest sen o wypadających zębach. Wróży nieszczęście, bardzo poważną stratę, porażkę naszych ambicji, a nawet bolesną śmierć w rodzinie.

  • Sen o wizycie u dentysty – dostaniemy list ze złymi wiadomościami.

  • Wyrywanie zębów wróży straty finansowe, ale jednocześnie uporządkowanie różnych spraw praktycznych.

  • Sztuczne zęby oznaczają rozczarowanie, zawód, informacje, że nasze nadzieje zbudowane są na pozorach i karmieniu się złudzeniami.

  • Złote zęby natomiast oznajmiają, że będziemy bogaci.

  • Również srebrne zęby i zęby z kości słoniowej wróżą korzyści materialne w nadchodzącej przyszłości.

  • Dla pociechy: gdy śnimy, że bolą nas zęby, taki sen oznacza, że czeka nas przyjemna niespodzianka.

  • Plombowanie zębów to zaś informacja z podświadomości, żeby nie starać się zapominać o nieprzyjemnych rzeczach, tylko rozwiązywać problemy na bieżąco.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 29/03/2012

Zobacz też

Kim jest RAFAŁ RABCZEWSKI? Czym się zajmuje brat Dody? Kim jest RAFAŁ RABCZEWSKI? Czym się zajmuje brat Dody? Dotąd nikomu nieznany Rafał Rabczewski zaczyna powoli wychodzić z cienia swojej popularnej siostry. Nie da się ukryć, że wielki sukces odniesiony przez Dodę jest również jego zasługą. Dzięki ciężkiej pracy rodzeństwo wybiło się na krajowej scenie muzycznej i zaczyna zdobywać rynki międzynarodowe. Mówimy, kim jest Rafał Rabczewski, brat Dody. Małgorzata Powszek, radna PiS z Krośnic: Kim BYŁA? JAK ZGINĘŁA? Czy to było SAMOBÓJSTWO? Małgorzata Powszek, radna PiS z Krośnic: Kim BYŁA? JAK ZGINĘŁA? Czy to było SAMOBÓJSTWO? W piątek 26 lipca obył się pogrzeb śp. radnej Małgorzaty Powszek. Nie gasną jednak spekulacje dotyczące okoliczności śmierci radnej PiS z Krośnic. Oficjalne źródła podają, że Powszek popełniła samobójstwo. Nieoficjalnie mówi się o udziale osób trzecich w tym tragicznym wydarzeniu. Mówimy, kim była Małgorzata Powszek. Barbara Kurdej-Szatan: Kim jest, co osiągnęła? Skąd FENOMEN BLONDYNKI z reklamy Play? Barbara Kurdej-Szatan: Kim jest, co osiągnęła? Skąd FENOMEN BLONDYNKI z reklamy Play? Blondynka z reklamy Play podbiła serca telewidzów. Ubrana w szare fimowe ciuchy przyciąga uwagę widzów swoją mimiką i wdziękiem. Kim jest blondynka z reklam Play? Co wiadomo o Barbarze Kurdej - Szatan? Co oznaczają gwazdki hotelowe? Kto przyznaje gwiazdki, według jakich kryteriów? Co oznaczają gwazdki hotelowe? Kto przyznaje gwiazdki, według jakich kryteriów? Hotele szczycą się określoną liczbą gwiazdek, które określają ich standard. Kto przyznaje hotelowi gwiazdki? Zaszeregowania obiektu do odpowiedniego rodzaju i kategorii dokonuje marszałek województwa. Do jego zadań należy także sprawdzenie czy przedsiębiorcy przestrzegają określonych wymagań. 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!