Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to znaczy, gdy śni się zdrada? Sen o zdradzie nie jest przyjemny. Po takiej nocy może pozostać niepewność co do wierności partnera lub partnerki. A może to ty masz coś na sumieniu i potem śni ci się to po nocach? Czy jednak sen o zdradzie sam w sobie jest groźny? Sny przecież nie zawsze należy odczytywać dosłownie. Sprawdź, które sny o zdradzie wróżą dobrze, a które przeciwnie – zapowiadają smutek, przykre niespodzianki lub kłopoty.
Zdjęcie z artykułu: Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Thinkstockphotos.com/Fuse

Co oznaczają sny o zdradzie?

Okazuje się, że o zdradzie partnera śnimy wtedy, kiedy czujemy, że nasz związek wszedł w okres stabilizacji – kiedy mamy wrażenie, że możemy drugiej stronie całkowicie zaufać, kiedy zaczynamy się głębiej zastanawiać nad naszą relacją i obawiamy się, że nasz sen okaże się proroczy. Nic bardziej błędnego!

Jeśli śni ci się zdradza, nie przejmuj się! Sen, w którym partner cię zdradza, oznacza bowiem coś zupełnie przeciwnego – w końcu zakończą się twoje smutki i wszystko ułoży się po twojej myśli. Sprawy, które od jakiegoś czasu odbierały ci spokój myśli, znikną, a świat wyda ci się naprawdę piękny.

Kiedy zdradzasz partnera we śnie

Jeśli to nas zdradzono we śnie, to znaczy, że wszystkie nasze problemy się skończą. Jeśli natomiast w twoim śnie to ty zdradzasz, to znaczy, że spotkają cię jeszcze bardziej poważne problemy niż te, które masz teraz. Jeśli jednak zdrady dopuszczamy się z byłym partnerem, oznacza to jedynie, że czujemy się samotni czy smutni. Jeśli zdradzamy z nieznajomym to oznacza, że w naszym życiu pojawi się, ktoś kto zawróci nam w głowie.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Zdrada ze starszą osobą oznacza brak poczucia bezpieczeństwa. W tej sytuacji powinieneś się zastanowić, jak je znaleźć w życiu. Zdrada z młodszym partnerem sygnalizuje natomiast, że w naszym związku wieje nudą. Warto jej szybko zaradzić!

Redakcja 05/01/2016

Zobacz też

Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy? Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy? Kontener - czy zwykły człowiek jest w stanie go podnieść i przestawić w inne miejsce? Przekonają się o tym już wkrótce Kirsten i Will, którzy zasiądą za sterami wielkiego dźwigu portowego! FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy! Azbest - miliony ludzi wciąż narażone są na jego szkodliwe działanie. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Azbest - zabójczy pył Azbest - miliony ludzi wciąż narażone są na jego szkodliwe działanie. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Azbest - zabójczy pył Chociaż użycie azbestu jest dziś zakazane w 53 krajach, aż 70 procent ludzi na całym świecie wciąż wdycha azbestowy pył, ryzykując zdrowiem i życiem. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny „Azbest - zabójczy pył". Za darmo, online! Trzeci sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów jest już dostępny w serwisie fokus.tv! Za darmo, online! Trzeci sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów jest już dostępny w serwisie fokus.tv! Za darmo, online, w całości i całkowicie legalnie! Zapraszamy do oglądania trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w serwisie fokus.tv! Kolejne spiski, coraz bardziej wyrafinowane intrygi, seks, władza i demoniczna rodzina Borgiów! Oni po prostu mają to we krwi! Katastrofy lotnicze - poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach Katastrofy lotnicze - poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach Katastrofy lotnicze - zapewne nie da się całkowicie ich wyeliminować. Można jednak minimalizować ich ryzyko, zwiększać bezpieczeństwo pasażerów i wyciągać wnioski z tragedii, do których doszło w przestworzach. FOKUS TV zaprasza na program poświęcony wypadkom lotniczym, ich przyczynom, przebiegowi i następstwom.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!