Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to znaczy, gdy śni się zdrada? Sen o zdradzie nie jest przyjemny. Po takiej nocy może pozostać niepewność co do wierności partnera lub partnerki. A może to ty masz coś na sumieniu i potem śni ci się to po nocach? Czy jednak sen o zdradzie sam w sobie jest groźny? Sny przecież nie zawsze należy odczytywać dosłownie. Sprawdź, które sny o zdradzie wróżą dobrze, a które przeciwnie – zapowiadają smutek, przykre niespodzianki lub kłopoty.
Zdjęcie z artykułu: Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Thinkstockphotos.com/Fuse

Co oznaczają sny o zdradzie?

Okazuje się, że o zdradzie partnera śnimy wtedy, kiedy czujemy, że nasz związek wszedł w okres stabilizacji – kiedy mamy wrażenie, że możemy drugiej stronie całkowicie zaufać, kiedy zaczynamy się głębiej zastanawiać nad naszą relacją i obawiamy się, że nasz sen okaże się proroczy. Nic bardziej błędnego!

Jeśli śni ci się zdradza, nie przejmuj się! Sen, w którym partner cię zdradza, oznacza bowiem coś zupełnie przeciwnego – w końcu zakończą się twoje smutki i wszystko ułoży się po twojej myśli. Sprawy, które od jakiegoś czasu odbierały ci spokój myśli, znikną, a świat wyda ci się naprawdę piękny.

Kiedy zdradzasz partnera we śnie

Jeśli to nas zdradzono we śnie, to znaczy, że wszystkie nasze problemy się skończą. Jeśli natomiast w twoim śnie to ty zdradzasz, to znaczy, że spotkają cię jeszcze bardziej poważne problemy niż te, które masz teraz. Jeśli jednak zdrady dopuszczamy się z byłym partnerem, oznacza to jedynie, że czujemy się samotni czy smutni. Jeśli zdradzamy z nieznajomym to oznacza, że w naszym życiu pojawi się, ktoś kto zawróci nam w głowie.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Zdrada ze starszą osobą oznacza brak poczucia bezpieczeństwa. W tej sytuacji powinieneś się zastanowić, jak je znaleźć w życiu. Zdrada z młodszym partnerem sygnalizuje natomiast, że w naszym związku wieje nudą. Warto jej szybko zaradzić!

Redakcja 05/01/2016

Podobne

Skąd pochodzi Halloween? Co oznacza nazwa tego święta? Skąd pochodzi Halloween? Co oznacza nazwa tego święta? Coraz większą popularnością cieszy się w Polsce Halloween. Jedni zaakceptowali zabawę odbywającą się w wigilię polskiego Święta Zmarłych, innych to oburza. Czy jest powód do negowania Halloween? Skąd właściwie pochodzi to święto? Co oznacza jego nazwa? Jakie zwierzęta żyją na obszarze Skandynawii? Jakie zwierzęta żyją na obszarze Skandynawii? Wieloryby, łosie, niedźwiedzie i oczywiście renifery. Wśród zwierząt Skandynawii znajdziemy i te, które dobrze znamy z polskich lasów, i te zupełnie dla nas egzotyczne. Ich wszystkie tajemnice można poznać dzięki niezwykłemu serialowi dokumentalnemu "Dzika Skandynawia" w Fokus TV! Ostatnia zima wojny - opis filmu Ostatnia zima wojny - opis filmu Ostatnia zima wojny to fabularny film produkcji holendersko - belgijskiej, w reżyserii Martina Koolhovena, którego scenariusz oparty został na powieści Jana Terlouwa, opublikowanej pod tym samym tytułem. Rzecz dzieje się w Holandii, w mroźne styczniowe dni 1945 roku. To poruszająca i trzymająca w napięciu opowieść o końcu dziecięcych złudzeń i bolesnym wkroczeniu w dorosłość w czasie dramatycznych przełomów, kiedy każda ludzka decyzja może mieć wielkie znaczenie. Odtajnione akcje CIA odc. 8 - Polowanie na Che Guevarę Odtajnione akcje CIA odc. 8 - Polowanie na Che Guevarę Che Guevara ma zamiar zniszczyć USA. CIA wysyła agenta Felixa Rodrigueza  do Boliwii, aby złapał go i dostarczył żywego do USA. Na podstawie nowych dokumentów kolejnym odcinku Odtajnionych akcji CIA ujawniamy prawdziwą historię tajnej misji CIA, mającej na celu dopaść najsłynniejszego na świecie rewolucjonistę.

Zobacz też

Koszmarna wyprawa. Jak przemyt kokainy z Limy zruinował życie potencjalnego kuriera Koszmarna wyprawa. Jak przemyt kokainy z Limy zruinował życie potencjalnego kuriera Witamy u celu podróży! Czeka cię teraz długi wyrok w przepełnionym więzieniu, bardzo daleko od domu. Seria „Koszmarna wyprawa" przedstawia prawdziwe historie ludzi, którzy podczas pobytu za granicą wpadli w tarapaty. Przemyt alkoholu i narkotyków, zakazana miłość, niefortunne spotkania z miejscowymi przestępcami stają się początkiem koszmaru. Anomalie medyczne - chłopiec o ośmiu kończynach i siostry syjamskie zrośnięte miednicą Anomalie medyczne - chłopiec o ośmiu kończynach i siostry syjamskie zrośnięte miednicą Z ciała kilkuletniego Deepaka korzysta pasożytniczy bliźniak. Miejscowi mówią o Deepaku „chłopiec pająk". Czy lekarzom uda się pomóc chłopcu rozstać się z nieproszonym gościem? Przekonajcie się sami FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek filmu z cyklu „Anomalie medyczne" Michał Anioł obnażony, część 2 - współczesna próba rekonstrukcji fresku z Kaplicy Sykstyńskiej Michał Anioł obnażony, część 2 - współczesna próba rekonstrukcji fresku z Kaplicy Sykstyńskiej Michał Anioł był prawdziwym „człowiekiem renesansu": rzeźbił, malował, zajmował się architekturą i poezją. Miłość do sztuki była siłą napędową jego życia. W dwuczęściowym programie „Michał Anioł obnażony" inżynierowie, artyści i historycy spróbują się dowiedzieć, jak geniusz z Florencji osiągnął artystyczne wyżyny. Odtworzą w tym celu jego warsztat i przyjrzą się faktom z jego życia. Czy uda się im się odsłonić prawdziwe oblicze wielkiego artysty? Ludzkie oblicze planety - życie na pustyni. Sahara, Gobi, Atacama i ich mieszkańcy Ludzkie oblicze planety - życie na pustyni. Sahara, Gobi, Atacama i ich mieszkańcy Człowiek może przeżyć kilkadziesiąt dni bez jedzenia, ale bez wody co najwyżej kilka. W drugim odcinku programu „Ludzkie oblicze planety" wraz z podróżującą po całym świecie ekipą filmową odwiedzimy ludzi mieszkających na obszarach pustynnych całego świata i dowiemy się, jak toczy się życie na pustyni.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!