Sen o zdradzie, zdrada we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to znaczy, gdy śni się zdrada? Sen o zdradzie nie jest przyjemny. Po takiej nocy może pozostać niepewność co do wierności partnera lub partnerki. A może to ty masz coś na sumieniu i potem śni ci się to po nocach? Czy jednak sen o zdradzie sam w sobie jest groźny? Sny przecież nie zawsze należy odczytywać dosłownie. Sprawdź, które sny o zdradzie wróżą dobrze, a które przeciwnie – zapowiadają smutek, przykre niespodzianki lub kłopoty.

Obejrzyj galerię: 10 najczęstszych snów

Co oznaczają sny o zdradzie?

Okazuje się, że o zdradzie partnera śnimy wtedy, kiedy czujemy, że nasz związek wszedł w okres stabilizacji – kiedy mamy wrażenie, że możemy drugiej stronie całkowicie zaufać, kiedy zaczynamy się głębiej zastanawiać nad naszą relacją i obawiamy się, że nasz sen okaże się proroczy. Nic bardziej błędnego!

Jeśli śni ci się zdradza, nie przejmuj się! Sen, w którym partner cię zdradza, oznacza bowiem coś zupełnie przeciwnego – w końcu zakończą się twoje smutki i wszystko ułoży się po twojej myśli. Sprawy, które od jakiegoś czasu odbierały ci spokój myśli, znikną, a świat wyda ci się naprawdę piękny.

Kiedy zdradzasz partnera we śnie

Jeśli to nas zdradzono we śnie, to znaczy, że wszystkie nasze problemy się skończą. Jeśli natomiast w twoim śnie to ty zdradzasz, to znaczy, że spotkają cię jeszcze bardziej poważne problemy niż te, które masz teraz. Jeśli jednak zdrady dopuszczamy się z byłym partnerem, oznacza to jedynie, że czujemy się samotni czy smutni. Jeśli zdradzamy z nieznajomym to oznacza, że w naszym życiu pojawi się, ktoś kto zawróci nam w głowie.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Zdrada ze starszą osobą oznacza brak poczucia bezpieczeństwa. W tej sytuacji powinieneś się zastanowić, jak je znaleźć w życiu. Zdrada z młodszym partnerem sygnalizuje natomiast, że w naszym związku wieje nudą. Warto jej szybko zaradzić!

Redakcja 20/12/2015

Podobne

Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa. Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Biała suknia czy sukienka widziana we śnie, a zwłaszcza suknia ślubna, wielu osobom wydaje się zapowiedzią rychłego małżeństwa. Czy słusznie? Moda przecież zaprząta głowę wielu kobietom i dziewczynom, także we śnie... Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym. SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? Grudzień i święta Bożego Narodzenia to idealny czas na sporty zimowe i zjeżdżanie sankami. Okazuje się, że kiedy w naszym śnie zjeżdżamy na sankach z wielkiej górki, to żadne przeszkody, przeciwności losu nie staną nam na przeszkodzie do naszego szczęścia. Co znaczą sny o sankach i jeździe na nich?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!