SEN O WODZIE SENNIK. Co to znaczy, gdy śni ci się WODA? ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym.

Sny o WODZIE są wieloznaczeniowe. Co najistotniejsze jednak - sen o z wodą w roli głównej jest snem pozytywnym.

Woda symbolizuje obfitość i bogactwo

Jeśli śni ci się woda, to znaczy że czekają cię same dobre chwile w życiu. Niespodziewane dochody, wszelaka pomyślność, zdrowie i sukcesy dla całej rodziny.

Sen mówi o odpoczynku nad wodą

Jeśli śni ci się, że relaksujesz się na brzegu strumienia, traktuj tę wizję jako zapowiedź nowych możliwości, jakie się przed tobą otwierają. Ważne jednak jest to, że to ty musisz zrobić pierwszy krok.

Sen o tym, że wpadasz do wody

Jeśli śni ci się, że wpadasz do jeziora lub rzeki i toniesz, oznacza to, że czeka cię ciężka praca nagrodzona jednak spektakularnym sukcesem.

Pływasz po wodzie?

Super. To jednoznaczna zapowiedź romantycznych przeżyć i uniesień na jawie.

Śni ci się, że pijesz wodę mineralną?

Sen, w którym gasisz pragnienie znamionuje, iż wysiłki twoje zostaną uwieńczone powodzeniem - słowem: zaspokoisz przy tym własne pragnienia:)

Tagi: fokus tv,

Redakcja 23/05/2012

Zobacz też

Czy Sky Club upadł przez milionowe zadłużenia Triady? Czy Sky Club upadł przez milionowe zadłużenia Triady? Upadek Sky Club zaskoczył przede wszystkim jego klientów i pośredników. Do ostatniej chwili sprzedawano wycieczki organizowane przez Sky Club. Dlaczego? Wygląda na to, że i zarząd Sky Club mógł zostać zaskoczony upadłością firmy. Czy Sky Club upadł przez długi Triady? BIURA PODRÓŻY ZAGROŻONE UPADŁOŚCIĄ 2012. Bankructwo Africano Travel. SKY CLUB to nie ostatnie bankructwo w turystyce? BIURA PODRÓŻY ZAGROŻONE UPADŁOŚCIĄ 2012. Bankructwo Africano Travel. SKY CLUB to nie ostatnie bankructwo w turystyce? W czasach kryzysu biura podróży są zagrożone bankructwem bardziej niż wiele innych firm. Wyjazdy turystyczne nie są czymś niezbędnym do życia. Upadek Sky Club na pewno nie będzie ostatni. Kolejne biuro podróży ogłosiło upadłość. Tym razem to poznańskie biuro Africano Travel. Jak sprawdzić jakie biura są zagrożone? ZNĘCANIE SIĘ NAD ŻONĄ - CO ZA TO GROZI? Czy ZNANY REŻYSER MACIEJ D., oskarżony o znęcanie się nad żoną Moniką Kwiatkowską-Dejczer, może pójść do więzienia? ZNĘCANIE SIĘ NAD ŻONĄ - CO ZA TO GROZI? Czy ZNANY REŻYSER MACIEJ D., oskarżony o znęcanie się nad żoną Moniką Kwiatkowską-Dejczer, może pójść do więzienia? Znany reżyser, Maciej D. w czasie małżeństwa z Monika Kwiatkowską-Dejczer znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Od roku trwa sprawa rozwodowa celebrytów, a także postępowanie w sprawie znęcania się nad żoną. 29 czerwca 2012 roku do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko Maciejowi D. Co grozi reżyserowi za przemoc w stosunku do żony? Czy pójdzie do więzienia? AGNIESZKA RADWAŃSKA PRYWATNIE - jaka jest? Z kim się przyjaźni? Na co przeznacza wygrane w turniejach pieniądze? AGNIESZKA RADWAŃSKA PRYWATNIE - jaka jest? Z kim się przyjaźni? Na co przeznacza wygrane w turniejach pieniądze? Agnieszce Radwańskiej kibicują nie tylko Polacy, ale także fani mądrego tenisa na całym świecie. Nasza najlepsza zawodniczka słynie ze sprytnych zagrań i chłodnej głowy. Czy jest taka na codzień? Jak wygląda codzienność polskiej milionerki? Czy w życiu stawia tylko na tenis? Jakie są jej słabości?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!