Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym.

Obejrzyj galerię: 10 najpopularniejszych snów

Sny o wodzie są wieloznaczeniowe. Co najistotniejsze jednak - sen o z wodą w roli głównej jest snem pozytywnym.

Sen o wodzie symbolizuje obfitość i bogactwo

Jeśli śni ci się woda, to znaczy że czekają cię same dobre chwile w życiu. Niespodziewane dochody, wszelaka pomyślność, zdrowie i sukcesy dla całej rodziny.

Sen o odpoczynku nad wodą

Jeśli śni ci się, że relaksujesz się na brzegu strumienia, traktuj tę wizję jako zapowiedź nowych możliwości, jakie się przed tobą otwierają. Ważne jednak jest to, że to ty musisz zrobić pierwszy krok.

Sen o tym, że wpadasz do wody

Jeśli śni ci się, że wpadasz do jeziora lub rzeki i toniesz, oznacza to, że czeka cię ciężka praca nagrodzona jednak spektakularnym sukcesem.

Pływanie po wodzie we śnie

Sen, w którym swobodnie płyniesz po wodzie, to jednoznaczna zapowiedź romantycznych przeżyć i uniesień na jawie.

Sen o piciu wody

Sen, w którym gasisz pragnienie, znamionuje, iż wysiłki twoje zostaną uwieńczone powodzeniem - słowem: zaspokoisz przy tym własne pragnienia :)

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 23/05/2012

Podobne

Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa. Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Biała suknia czy sukienka widziana we śnie, a zwłaszcza suknia ślubna, wielu osobom wydaje się zapowiedzią rychłego małżeństwa. Czy słusznie? Moda przecież zaprząta głowę wielu kobietom i dziewczynom, także we śnie... Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym. SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? Grudzień i święta Bożego Narodzenia to idealny czas na sporty zimowe i zjeżdżanie sankami. Okazuje się, że kiedy w naszym śnie zjeżdżamy na sankach z wielkiej górki, to żadne przeszkody, przeciwności losu nie staną nam na przeszkodzie do naszego szczęścia. Co znaczą sny o sankach i jeździe na nich?

Zobacz też

Jak zapisać dziecko do przedszkola w Warszawie? Zasady rekrutacji Jak zapisać dziecko do przedszkola w Warszawie? Zasady rekrutacji Dzieci niepełnosprawnych lub samotnych rodziców będą przyjmowane w pierwszej kolejności. Na miejsce w warszawskim przedszkolu dla malucha mogą też liczyć studenci i przedsiębiorcy, osoby mało zarabiające i te płacące w stolicy podatki. Jak zapisać dziecko do pierwszej klasy szkoły podstawowej w Warszawie? Zasady rekrutacji Jak zapisać dziecko do pierwszej klasy szkoły podstawowej w Warszawie? Zasady rekrutacji W Warszawie wszystkie dzieci urodzone w 2009 roku i drugiej połowie 2008 roku mają zapewnione miejsca w pierwszej klasie podstawówki w swoim rejonie. Jeśli ktoś chce zapisać malucha do innej szkoły niż sportowa czy muzyczna, jego przyjęcie zależy od liczby wolnych miejsc. Czym kobiety odstraszają mężczyzn? Czym kobiety odstraszają mężczyzn? Większość kobiet, nawet jeśli się do tego nie przyznaje, chce podobać się mężczyznom. W osiągnięciu celu pomaga odpowiedni strój, fryzura i makijaż. Warto jednak pilnować, żeby nie przesadzić. Nie wszystko bowiem dobrze działa na facetów. Sprawdź, co odstrasza mężczyzn. Dzieje Armii Czerwonej i mniej znana karta z historii II wojny światowej – program Karny batalion o jednostce więźniów i dezerterów w Armii Radzieckiej Dzieje Armii Czerwonej i mniej znana karta z historii II wojny światowej – program Karny batalion o jednostce więźniów i dezerterów w Armii Radzieckiej Dzieje Armii Czerwonej to jedna z kart historii nie najlepiej w Polsce znana, pełna luk i niedopowiedzeń, co wiąże się z realiami historycznymi drugiej połowy XIX wieku w naszym kraju. Program „Karny batalion" przedstawia jedną z mniej znanych kart z historii II wojny światowej – opowiada o jednostce walczącej w szeregach wojsk radzieckich złożonej z przestępców i dezerterów.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!