SEN O WŁOSACH SENNIK. Co oznacza, kiedy śnią się włosy?

Sen o włosach, tak jak większość snów, nie ma jednej interpretacji. Wszystko zależy od tego, co dokładnie, śniąc o włosach, robimy. Okazuje się, że włosy we śnie są symbolem animalistycznym i seksualnym. Co oznacza sen o włosach?

Sen o farbowaniu włosów można różnie interpretować. Dla niektórych kobiet wizyta u fryzjera jest równie nieprzyjemna, jak wizyta u dentysty. To szczególnie te pani często nawiedza sen, w którym główną rolę odgrywają włosy. Mogą być wtedy źle obcięte lub źle ufarbowane, co taki sen naprawdę oznacza?

Sen o farbowaniu włosów - interpretacja

Okazuje się, że włosy są symbolem animalistycznym i seksualnym. Jeśli we śnie włosy farbujesz oznacza to, że nie potrzebnie tracisz energię na sprawę, która jest z góry przegrana. Jeśli zaś obcinasz włosy to znaczy, że wreszcie uwolnisz się od przeszłości. Włosy możesz czesać co oznacza jakąś nocną podróż. Jeżeli we śnie myjesz włosy oznacza, że czujesz jakieś zaniepokojenie. Jeśli włosy nagle znajdują się w buzi czeka cię przerażające przeżycie, a jeśli włosy wypadają to znaczy, że niedługo będzie czyjś pogrzeb. Kolor włosów ma również ogromne znaczenie i tak: włosy siwe oznaczają troski, włosy rude - sympatię, czarne oznaczają twoje zdrowie, blond oznaczają radość. Loki oznaczają szczęście w miłości. Rozjaśniane włosy zwiastują utratę majątku.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 28/02/2013

Zobacz też

Jak dbać o świnkę morską w domu? Jak dbać o świnkę morską w domu? Hodowanie świnki morskiej nie jest skomplikowane, ale oswojnie jej wymaga czasu i cierpliwości. Jest płochliwa i nieufna, ale gdy zaskarbimy sobie jej sympatię będzie radośnie pokwikiwać na nasz widok i chętnie podda się pieszczotom. Świnka rozpoznaje opiekuna po głosie, po zapachu, po krokach. Wielkie dziecięce przyjęcia, czyli jak zorganizować party dla dzieci... Nie byle jakie party! Wielkie dziecięce przyjęcia, czyli jak zorganizować party dla dzieci... Nie byle jakie party! Masz dziecko i chcesz mu urządzić przyjęcie, jakiego nie zapomni do końca życia? Ten program jest dla ciebie! Koniecznie obejrzyj „Wielkie dziecięce przyjęcia", a dowiesz się, jak zorganizować party dla dzieci, o którym napiszą w gazetach i nakręcą film! Co to jest ASG? Jak zacząć przygodę z ASG? Co to jest ASG? Jak zacząć przygodę z ASG? ASG to elektryczne, gazowe lub sprężynowe repliki broni palnej, które strzelają plastikowymi kulkami o średnicy 6 lub 8 mm. Mają one niewielką energię wylotową, dlatego nie trzeba pistoletów i karabinów ASG rejestrować, ani posiadać na nie zezwoleń. Oko w oko z drapieżnikiem, czyli jak działają maszyny do zabijania ludzi. Nowa seria w Fokus TV! Oko w oko z drapieżnikiem, czyli jak działają maszyny do zabijania ludzi. Nowa seria w Fokus TV! Policjant, który staje twarzą w twarz ze wściekłym bykiem, okrutny niedźwiedź grizzly, który brutalnie przerywa rodzinną wycieczkę w Montanie, australijski nurek, który trafia między szczęki żarłacza białego... W programie „Oko w oko z drapieżnikiem” poznacie przerażające historie ludzi, na których drodze stanęły żądne krwi rozwścieczone dzikie zwierzęta.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!