SEN O WŁOSACH SENNIK. Co oznacza, kiedy śnią się włosy?

Sen o włosach, tak jak większość snów, nie ma jednej interpretacji. Wszystko zależy od tego, co dokładnie, śniąc o włosach, robimy. Okazuje się, że włosy we śnie są symbolem animalistycznym i seksualnym. Co oznacza sen o włosach?

Sen o farbowaniu włosów można różnie interpretować. Dla niektórych kobiet wizyta u fryzjera jest równie nieprzyjemna, jak wizyta u dentysty. To szczególnie te pani często nawiedza sen, w którym główną rolę odgrywają włosy. Mogą być wtedy źle obcięte lub źle ufarbowane, co taki sen naprawdę oznacza?

Sen o farbowaniu włosów - interpretacja

Okazuje się, że włosy są symbolem animalistycznym i seksualnym. Jeśli we śnie włosy farbujesz oznacza to, że nie potrzebnie tracisz energię na sprawę, która jest z góry przegrana. Jeśli zaś obcinasz włosy to znaczy, że wreszcie uwolnisz się od przeszłości. Włosy możesz czesać co oznacza jakąś nocną podróż. Jeżeli we śnie myjesz włosy oznacza, że czujesz jakieś zaniepokojenie. Jeśli włosy nagle znajdują się w buzi czeka cię przerażające przeżycie, a jeśli włosy wypadają to znaczy, że niedługo będzie czyjś pogrzeb. Kolor włosów ma również ogromne znaczenie i tak: włosy siwe oznaczają troski, włosy rude - sympatię, czarne oznaczają twoje zdrowie, blond oznaczają radość. Loki oznaczają szczęście w miłości. Rozjaśniane włosy zwiastują utratę majątku.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 28/02/2013

Zobacz też

Sala operacyjna 3, odcinek 3: Mój grzech, obżarstwo. Ksiądz Marcin pokona nałóg? WIDEO Sala operacyjna 3, odcinek 3: Mój grzech, obżarstwo. Ksiądz Marcin pokona nałóg? WIDEO 40-letni ksiądz Marcin od lat zmaga się z demonami przeszłości. Jako dziecko doznał przemocy psychicznej i fizycznej od ojca. Był chorobliwie otyłym dzieckiem, co z kolei powodowało odrzucenie przez rówieśników. Ostatecznie popadł w depresję. Obecnie uczęszcza na terapię i ma olbrzymią wolę życia. Wymaga jednak także pomocy chirurgów – niezbędna jest operacja zmniejszenia żołądka. Symbolika i obchody Wielkiego Tygodnia. Przez mękę do zmartwychwstania Symbolika i obchody Wielkiego Tygodnia. Przez mękę do zmartwychwstania Święta Wielkanocne to najważniejsze wydarzenie w kalendarzu chrześcijańskim. Choć w większości domów najbardziej świętuje się głównie Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny, ważny jest cały Wielki Tydzień. Sprawdź, co symbolizuje ten okres. Triduum Paschalne – od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Zmartwychwstania Triduum Paschalne – od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Zmartwychwstania Triduum Paschalne, inaczej Triduum Sacrum, to trzy najważniejsze dni w roku liturgicznym katolików, podczas których celebrują oni Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa. Triduum Paschalne rozpoczyna się mszą świętą Wieczerzy Pańskiej, a kończy liturgią Wigilii Paschalnej. Dowiedz się więcej o uroczystościach Triduum Paschalnego. Droga Krzyżowa i Męka Pańska. Jak naprawdę umarł Jezus? Droga Krzyżowa i Męka Pańska. Jak naprawdę umarł Jezus? Śmierć Jezusa Chrystusa jest dla katolików zarówno najważniejszym, jak i najsmutniejszym wydarzeniem opisanym w Biblii. Dziś, w Wielki Piątek, wspomina się Mękę Pańską i ukrzyżowanie Jezusa. A my przedstawiamy Wam mniej znane fakty dotyczące śmierci Jezusa na krzyżu.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!