Sen o szczurze, szczur we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Sen o szczurze nie ma jednej interpretacji. Szczur we śnie może ostrzegać przed fałszywym przyjacielem. Może też jednak odzwierciedlać emocje śniącego. Na swym ogonie taki szczur niesie pytanie: czy dana osoba jest sama ze sobą szczera? A może boi się okazać prawdziwe uczucia lub emocje?
Zdjęcie z artykułu: Sen o szczurze, szczur we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o szczurze, szczur we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Photos.com

Sen o szczurze, tak jak większość snów, nie ma jednej interpretacji. Wszystko zależy od tego, co dokładnie, śniąc o szczurze, robisz. Szczur we śnie przede wszystkim może jednak ostrzegać nas przed fałszywym przyjacielem. Co jeszcze oznacza sen o szczurze?

Sen o szczurze – znaczenie

Kiedy w naszym śnie widzimy biegające szczury, oznacza to, że ktoś naprawdę mocno nas kocha. Martwy szczur we śnie oznacza, że ktoś ma na nas bardzo zły wpływ.

Gdy boimy się szczura oznacza to, że jeśli w jakieś kwestii czujemy się niepewni, to lepiej żebyśmy nie podejmowali żadnych decyzji. Kiedy w naszym śnie zostaniemy ugryzieni przez szczura oznacza to, że ktoś nas pomówi czy oskarży, a inni niestety nie uwierzą w naszą niewinność.

Jeśli w naszym śnie nasze mieszkanie jest wypełnione szczurami, to znaczy, że ktoś coś do nas czuje. Kiedy jednak szczur śni się osobie starszej, oznacza to kłopoty z przyjaciółmi.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 17/12/2015

Zobacz też

Czy rodzice przeszkadzają w karierze sportowej? Co łączy Kubicę z Radwańską? Czy rodzice przeszkadzają w karierze sportowej? Co łączy Kubicę z Radwańską? W świecie sportu zawodnicy często zawdzięczają swoje sukcesy rodzicom. To oni w dzieciństwie zarażają ich pasją, od małego dowożą na treningi, inwestują w sprzęty i nauczycieli. Ale czy ambitni rodzice to zawsze plus dla młodego zawodnika? Jak ten problem wygląda u współczesnych gwiazd sportu? Czy Agnieszka Radwańska zawdzięcza start swojemu ojcu? Spis powszechny Polaków. Ile nas jest? Ilu przybędzie, a ilu odejdzie? Spis powszechny Polaków. Ile nas jest? Ilu przybędzie, a ilu odejdzie? Główny Urząd Statystyczny opublikował wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań. Spis powszechny Polaków był przeprowadzony pierwszy raz od przystąpienia Polski do UE. Jakie są wyniki spis powszechnego 2011? Ilu jest Polaków? Czy liczba ludności w Polsce się zwiększa czy zmniejsza? JAK DOJECHAĆ na otwarcie Mostu Północnego w Warszawie 24.03.2012? JAK DOJECHAĆ na otwarcie Mostu Północnego w Warszawie 24.03.2012? Most Północny oficjalnie otwarty 24 marca 2012 roku połączył dwie ważne dzielnice Stolicy: Białołękę i Bemowo. Mieszkańcy dzielnic, warszawiacy, turyści mogą tego dnia, w sobotę przybyć na imprezę z okazji otwarcia. Do mostu można dojechać autobusami. Samochodem dopiero 25 marca, w niedzielę. W pobliżu mostu niestety nie ma parkingów. GDZIE w internecie zobaczyć otwarcie mostu Północnego 24.03.2012? GDZIE w internecie zobaczyć otwarcie mostu Północnego 24.03.2012? Długo wyczekiwany przez Warszawiaków, ale nie tylko, Most Północny wreszcie od 24 marca dostępny będzie dla podróżnych. Imprezę z okazji otwarcia mostu można śledzić w internecie. Program uroczystości przewiduje symboliczne połącznie brzegów Wisły: dzielnic Białołęki oraz Bemowa. Przewidziano również duży pokaz fajerwerków.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!