Sen o robakach, robaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Robak we śnie potrafią być tak samo odrażające jak w rzeczywistości. Sen o robakach potrafi się wręcz przeobrazić w koszmar! Okazuje się jednak, że przynajmniej we śnie wszelkiego typu insekty nie są tak złe, na jakie wyglądają...
Zdjęcie z artykułu: Sen o robakach, robaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o robakach, robaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Agnieszka Mike-Jeziorska/ZPR Media SA

Sen o robakach, zapowiedź szczęścia i przypływu gotówki

Sen o robakach niekoniecznie musi oznaczać coś złego. Większości z nas insekty kojarzą się ze śmiercią, przemijaniem, ale zabijanie robaków we śnie oznacza szczęście w grze i nieoczekiwany przypływ gotówki. Może to też być symbol przemijania jako początku czegoś nowego.

Robaki we śnie mogą być też przestrogą

Jeśli we śnie widzimy robaki małe, leżące i wijące się, oznacza to, że będziemy przygnębieni z powodu intryg, w jakie zostaniemy wmanewrowani.

Sen o robakach znajdujących się w jedzeniu ostrzegają nas przed wrogiem. Jeśli robaki nakładamy na haczyk, np. podczas łowienia ryb, oznacza to, że wykorzystamy naszych wrogów do własnych celów.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Jeśli we śnie bardzo boimy się tych stworzeń, to znaczy, że mamy problemy finansowe lub obawiamy się o nasze finanse.

Redakcja 17/12/2015

Podobne

Skąd pochodzi Halloween? Co oznacza nazwa tego święta? Skąd pochodzi Halloween? Co oznacza nazwa tego święta? Coraz większą popularnością cieszy się w Polsce Halloween. Jedni zaakceptowali zabawę odbywającą się w wigilię polskiego Święta Zmarłych, innych to oburza. Czy jest powód do negowania Halloween? Skąd właściwie pochodzi to święto? Co oznacza jego nazwa? Jakie zwierzęta żyją na obszarze Skandynawii? Jakie zwierzęta żyją na obszarze Skandynawii? Wieloryby, łosie, niedźwiedzie i oczywiście renifery. Wśród zwierząt Skandynawii znajdziemy i te, które dobrze znamy z polskich lasów, i te zupełnie dla nas egzotyczne. Ich wszystkie tajemnice można poznać dzięki niezwykłemu serialowi dokumentalnemu "Dzika Skandynawia" w Fokus TV! Ostatnia zima wojny - opis filmu Ostatnia zima wojny - opis filmu Ostatnia zima wojny to fabularny film produkcji holendersko - belgijskiej, w reżyserii Martina Koolhovena, którego scenariusz oparty został na powieści Jana Terlouwa, opublikowanej pod tym samym tytułem. Rzecz dzieje się w Holandii, w mroźne styczniowe dni 1945 roku. To poruszająca i trzymająca w napięciu opowieść o końcu dziecięcych złudzeń i bolesnym wkroczeniu w dorosłość w czasie dramatycznych przełomów, kiedy każda ludzka decyzja może mieć wielkie znaczenie. Odtajnione akcje CIA odc. 8 - Polowanie na Che Guevarę Odtajnione akcje CIA odc. 8 - Polowanie na Che Guevarę Che Guevara ma zamiar zniszczyć USA. CIA wysyła agenta Felixa Rodrigueza  do Boliwii, aby złapał go i dostarczył żywego do USA. Na podstawie nowych dokumentów kolejnym odcinku Odtajnionych akcji CIA ujawniamy prawdziwą historię tajnej misji CIA, mającej na celu dopaść najsłynniejszego na świecie rewolucjonistę.

Zobacz też

Azbest - miliony ludzi wciąż narażone są na jego szkodliwe działanie. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Azbest - zabójczy pył Azbest - miliony ludzi wciąż narażone są na jego szkodliwe działanie. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Azbest - zabójczy pył Chociaż użycie azbestu jest dziś zakazane w 53 krajach, aż 70 procent ludzi na całym świecie wciąż wdycha azbestowy pył, ryzykując zdrowiem i życiem. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny „Azbest - zabójczy pył". Za darmo, online! Trzeci sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów jest już dostępny w serwisie fokus.tv! Za darmo, online! Trzeci sezon serialu Prawdziwa historia rodu Borgiów jest już dostępny w serwisie fokus.tv! Za darmo, online, w całości i całkowicie legalnie! Zapraszamy do oglądania trzeciego sezonu serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów" w serwisie fokus.tv! Kolejne spiski, coraz bardziej wyrafinowane intrygi, seks, władza i demoniczna rodzina Borgiów! Oni po prostu mają to we krwi! Katastrofy lotnicze - poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach Katastrofy lotnicze - poszkodowani w wypadkach, eksperci i specjaliści w programie poświęconym największym tragediom w przestworzach Katastrofy lotnicze - zapewne nie da się całkowicie ich wyeliminować. Można jednak minimalizować ich ryzyko, zwiększać bezpieczeństwo pasażerów i wyciągać wnioski z tragedii, do których doszło w przestworzach. FOKUS TV zaprasza na program poświęcony wypadkom lotniczym, ich przyczynom, przebiegowi i następstwom. Megafabryki: jak powstaje Swiss Army Knife, czyli szwajcarski nóż oficerski? Megafabryki: jak powstaje Swiss Army Knife, czyli szwajcarski nóż oficerski? Swiss Army Knife to kultowy szwajcarski nóż oficerski. Wielofunkcyjny i wielozadaniowy. Uratował już niejedno życie i pomógł niejednemu jego właścicielowi w trudnej sytuacji. Chcecie zobaczyć gdzie i w jaki sposób jest produkowany? Zobacz, jak produkowany jest kultowy scyzoryk Victorinox!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!