Sen o robakach, robaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Robak we śnie potrafią być tak samo odrażające jak w rzeczywistości. Sen o robakach potrafi się wręcz przeobrazić w koszmar! Okazuje się jednak, że przynajmniej we śnie wszelkiego typu insekty nie są tak złe, na jakie wyglądają...
Zdjęcie z artykułu: Sen o robakach, robaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o robakach, robaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Agnieszka Mike-Jeziorska/ZPR Media SA

Sen o robakach, zapowiedź szczęścia i przypływu gotówki

Sen o robakach niekoniecznie musi oznaczać coś złego. Większości z nas insekty kojarzą się ze śmiercią, przemijaniem, ale zabijanie robaków we śnie oznacza szczęście w grze i nieoczekiwany przypływ gotówki. Może to też być symbol przemijania jako początku czegoś nowego.

Robaki we śnie mogą być też przestrogą

Jeśli we śnie widzimy robaki małe, leżące i wijące się, oznacza to, że będziemy przygnębieni z powodu intryg, w jakie zostaniemy wmanewrowani.

Sen o robakach znajdujących się w jedzeniu ostrzegają nas przed wrogiem. Jeśli robaki nakładamy na haczyk, np. podczas łowienia ryb, oznacza to, że wykorzystamy naszych wrogów do własnych celów.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Jeśli we śnie bardzo boimy się tych stworzeń, to znaczy, że mamy problemy finansowe lub obawiamy się o nasze finanse.

Obejrzyj galerię: 10 najpopularniejszych snów:

Redakcja 07/12/2015

Podobne

Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa. Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Biała suknia czy sukienka widziana we śnie, a zwłaszcza suknia ślubna, wielu osobom wydaje się zapowiedzią rychłego małżeństwa. Czy słusznie? Moda przecież zaprząta głowę wielu kobietom i dziewczynom, także we śnie... Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym. SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? Grudzień i święta Bożego Narodzenia to idealny czas na sporty zimowe i zjeżdżanie sankami. Okazuje się, że kiedy w naszym śnie zjeżdżamy na sankach z wielkiej górki, to żadne przeszkody, przeciwności losu nie staną nam na przeszkodzie do naszego szczęścia. Co znaczą sny o sankach i jeździe na nich?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!