Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to oznacza, gdy śni się płacz? A co oznacza płacz przez sen? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co więc oznaczają sny o łzach i płaczu?
Zdjęcie z artykułu: Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Thinkstockphotos.com/Chepko

Łzy we śnie paradoksalnie na ogół oznaczają ogromną radość, szczęście i powodzenie w najbliższym czasie. Kiedy w naszym śnie to my płaczemy, oznacza to, że ktoś może ktoś bliski zrobi nam niespodziankę. Kiedy zaś we śnie widzimy płaczącą osobę, może to oznaczać, że w najbliższym czasie wdamy się z kimś w awanturę lub... będziemy mieć problemy finansowe.

Płacz dziecka w naszym śnie w rzeczywistości może nam przypomnieć o krzywdach, które komuś wyrządziliśmy, a co za tym idzie, mogą nas dręczyć wyrzuty sumienia. Płacz we śnie najczęściej śni się osobom nieszczęśliwie zakochanym i finansistom, którzy martwią się o swoje finanse.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 05/01/2016

Zobacz też

Wielcy wojownicy -  Napoleon Bonaparte. Był oficerem artylerii, został cesarzem Francuzów Wielcy wojownicy - Napoleon Bonaparte. Był oficerem artylerii, został cesarzem Francuzów Co zadecydowało o sukcesie Napoleona? Jak to się stało, że zwykły oficer artylerii został cesarzem Francuzów? Film poświęcony temu wielkiemu francuskiemu wodzowi skupia się na kluczowym momencie w jego karierze - trwającym trzy miesiące 1793 roku oblężeniu Tulonu, które stało się pierwszym szczeblem w dalszej karierze przyszłego władcy. Różne oblicza wspinaczki. Bouldering, czyli na ścianie bez asekuracji Różne oblicza wspinaczki. Bouldering, czyli na ścianie bez asekuracji Co to jest bouldering? To wspinaczka bez asekuracji na głazy i inne niewielkie bloki skalne. Tajniki tego sportu odsłania przed widzami czterokrotny mistrz świata w tej ekstremalnej dyscyplinie sportu - Austriak Kilian Fischuber. Ekspres Saharyjski – najdłuższy pociąg świata. Jak działa kolej na Saharze? Ekspres Saharyjski – najdłuższy pociąg świata. Jak działa kolej na Saharze? Szyny kolejowe przecinające Saharę narażone są na nieustanne działanie ekstremalnych czynników. Saharyjski wiatr bez przerwy nawiewa na nie piasek, temperatura przy podłożu sięga 75 st. C, a w pobliżu toru znajdują się setki ruchomych wydm, mogących całkowicie zablokować transport. Koszmarna wyprawa, czyli jak się skończył przemyt marihuany z Malagi do Manchesteru Koszmarna wyprawa, czyli jak się skończył przemyt marihuany z Malagi do Manchesteru Witamy u celu podróży! Czeka cię teraz długi wyrok w przepełnionym więzieniu, bardzo daleko od domu. Seria „Koszmarna wyprawa" to historie ludzi, którzy podczas pobytu za granicą wpadają w tarapaty, wikłając się w kłopoty. Przemyt alkoholu i narkotyków, zakazana miłość, niefortunne spotkania z miejscowymi przestępcami stają się początkiem koszmaru.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!