Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to oznacza, gdy śni się płacz? A co oznacza płacz przez sen? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co więc oznaczają sny o łzach i płaczu?
Zdjęcie z artykułu: Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Thinkstockphotos.com/Chepko

Łzy we śnie paradoksalnie na ogół oznaczają ogromną radość, szczęście i powodzenie w najbliższym czasie. Kiedy w naszym śnie to my płaczemy, oznacza to, że ktoś może ktoś bliski zrobi nam niespodziankę. Kiedy zaś we śnie widzimy płaczącą osobę, może to oznaczać, że w najbliższym czasie wdamy się z kimś w awanturę lub... będziemy mieć problemy finansowe.

Płacz dziecka w naszym śnie w rzeczywistości może nam przypomnieć o krzywdach, które komuś wyrządziliśmy, a co za tym idzie, mogą nas dręczyć wyrzuty sumienia. Płacz we śnie najczęściej śni się osobom nieszczęśliwie zakochanym i finansistom, którzy martwią się o swoje finanse.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 05/01/2016

Zobacz też

Jak rozpoznać dobry autokomis? Jakich komisów samochodowych lepiej unikać? Jak rozpoznać dobry autokomis? Jakich komisów samochodowych lepiej unikać? Mimo iż salony samochodowe kuszą atrakcyjnymi ofertami, dużej części osób po prostu nie stać na nowe auto. Wtedy bardzo często decydują się na zakup już używanego samochodu. Najłatwiej znaleźć je w autokomisie. Ale po czym poznać dobry autokomis? Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie auta z komisu samochodowego? Fotoradary - ile ich jest na polskich drogach? Jakie zyski przynoszą państwu? Fotoradary - ile ich jest na polskich drogach? Jakie zyski przynoszą państwu? Niezależnie od tego czy jesteśmy fotogeniczni czy nie jest jeden typ zdjęcia, którego każdy z nas nie lubi… to z fotoradaru. A dostajemy ich coraz więcej, i coraz więcej za nie płacimy. Ile państwo zarobiło już na fotoradarach? Ile fotoradarów stoi przy polskich drogach? Co trzeba wiedzieć na temat badania alkomatem? Czy można oszukać alkomat? Co trzeba wiedzieć na temat badania alkomatem? Czy można oszukać alkomat? Badanie alkomatem niepokoi każdego kontrolowanego kierowcę. Nic dziwnego, bo jego wynik nie zawsze jest prawdziwy i czasami mimo, iż nie piliśmy alkoholu dłużej niż dobę, na wyświetlaczu wcale nie pojawia się wyczekiwane 0.00. Co może wpłynąć na wynik alkotestu? Czy alkomat da się oszukać? Kiedy warto zmienić OFE? W jaki sposób dokonać zmiany OFE? Kiedy warto zmienić OFE? W jaki sposób dokonać zmiany OFE? Kiedy warto zmienić OFE? W jaki sposób dokonać zmiany OFE? Dla osób urodzonych po 31 grudnia 1968 roku, uczestnictwo w II filarze emerytalnym jest obowiązkowe, jednak wybór funduszu emerytalnego, w którym chcemy kumulować swoje aktywa należy do nas. Co zrobić, aby dokonać zmiany funduszu emerytalnego, z którego nie jesteśmy zadowoleni? Kiedy naprawdę warto zmienić OFE?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!