Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to oznacza, gdy śni się płacz? A co oznacza płacz przez sen? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co więc oznaczają sny o łzach i płaczu?

Obejrzyj galerię: 10 najpopularniejszych snów

Sen o płaczu, płacz we śnie. Co oznacza?

Łzy we śnie paradoksalnie na ogół oznaczają ogromną radość, szczęście i powodzenie w najbliższym czasie. Kiedy w naszym śnie to my płaczemy, oznacza to, że ktoś może ktoś bliski zrobi nam niespodziankę. Kiedy zaś we śnie widzimy płaczącą osobę, może to oznaczać, że w najbliższym czasie wdamy się z kimś w awanturę lub... będziemy mieć problemy finansowe.

Płacz dziecka w naszym śnie w rzeczywistości może nam przypomnieć o krzywdach, które komuś wyrządziliśmy, a co za tym idzie, mogą nas dręczyć wyrzuty sumienia. Płacz we śnie najczęściej śni się osobom nieszczęśliwie zakochanym i finansistom, którzy martwią się o swoje finanse.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 20/12/2015

Podobne

Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa. Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o białej sukni, biała sukienka we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Biała suknia czy sukienka widziana we śnie, a zwłaszcza suknia ślubna, wielu osobom wydaje się zapowiedzią rychłego małżeństwa. Czy słusznie? Moda przecież zaprząta głowę wielu kobietom i dziewczynom, także we śnie... Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o wodzie, woda we śnie – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Co oznacza jak śni mi się woda? Są sny które dobrze wróżą i takie, które ostrzegają przed niespodziewanymi wydarzeniami w życiu. Warto pamiętać, co się w nocy śniło i spróbować interpretować, dlaczego akurat tej nocy śniło nam się coś wyjątkowo mocno. Sen o WODZIE na przykład jest snem prawie proroczym. I pozytywnym. SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? SENNIK. Co oznacza zjeżdżanie na sankach we śnie? Co przepowiadają sny o sankach? Grudzień i święta Bożego Narodzenia to idealny czas na sporty zimowe i zjeżdżanie sankami. Okazuje się, że kiedy w naszym śnie zjeżdżamy na sankach z wielkiej górki, to żadne przeszkody, przeciwności losu nie staną nam na przeszkodzie do naszego szczęścia. Co znaczą sny o sankach i jeździe na nich?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!