Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Co to oznacza, gdy śni się płacz? A co oznacza płacz przez sen? Niejednokrotnie na pewno śniło nam się coś tak przykrego, że płakaliśmy nie tylko we śnie, ale i przez sen. Wbrew pozorom nasze łzy nie zwiastują niczego złego, wręcz przeciwnie. Co więc oznaczają sny o łzach i płaczu?
Zdjęcie z artykułu: Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o płaczu, płacz we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Thinkstockphotos.com/Chepko

Łzy we śnie paradoksalnie na ogół oznaczają ogromną radość, szczęście i powodzenie w najbliższym czasie. Kiedy w naszym śnie to my płaczemy, oznacza to, że ktoś może ktoś bliski zrobi nam niespodziankę. Kiedy zaś we śnie widzimy płaczącą osobę, może to oznaczać, że w najbliższym czasie wdamy się z kimś w awanturę lub... będziemy mieć problemy finansowe.

Płacz dziecka w naszym śnie w rzeczywistości może nam przypomnieć o krzywdach, które komuś wyrządziliśmy, a co za tym idzie, mogą nas dręczyć wyrzuty sumienia. Płacz we śnie najczęściej śni się osobom nieszczęśliwie zakochanym i finansistom, którzy martwią się o swoje finanse.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 05/01/2016

Zobacz też

Przygody Austina Stevensa: Lampart Przygody Austina Stevensa: Lampart Najgroźniejsze zwierzęta świata to ulubieńcy Austina Stevensa, słynnego fotografa dzikiej przyrody. Bohaterem najnowszego odcinka programu „Przygody Austina Stevensa" będzie lampart - zwierzę, które jest w stanie zabić człowieka. Sala operacyjna, odc. 3. Bajpasy - doktor Szałański potrafi wszczepić je bez rozcinania mostka! Sala operacyjna, odc. 3. Bajpasy - doktor Szałański potrafi wszczepić je bez rozcinania mostka! Bajpasy - doktor Szałański jako jedyny kardiochirurg na świecie potrafi wszczepić je bez rozcinania mostka i zastosowania płucoserca. Jego pacjentką będzie pani Urszula, bohaterka trzeciego odcinka serii „Sala operacyjna". Zapraszamy na kolejny odcinek pierwszego w polskiej telewizji programu, w którym pokazujemy prawdziwe operacje prosto z polskich szpitali! Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Anomalie medyczne: narośla na twarzy pacjentów. Czy lekarzom uda się przywrócić im normalny wygląd? Narośl na twarzy może skutecznie uniemożliwić normalne życie. Gdziekolwiek się pojawiają, Reggie i Maurice budzą sensację i przeróżne, najczęściej negatywne, reakcje otoczenia. Jak radzą sobie w życiu codziennym? Jak wielkie ryzyko są w stanie podjąć, żeby utrudniająca im życie narośl zniknęła z ich twarzy? FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Tuż przed tragedią: najgorsza akcja FBI. Sekta z Waco i próba jej unicestwienia Tuż przed tragedią: najgorsza akcja FBI. Sekta z Waco i próba jej unicestwienia Kolejny odcinek programu „Tuż przed tragedią" przedstawia prawdopodobnie najgorszą akcję FBI. Uchodzi za nią oblężenie sekty z Waco na farmie w Teksasie. Próba zatrzymania lidera Gałęzi Dawidowej - apokaliptycznej grupy religijnej zakończyła się śmiercią około 80 osób. W tym odcinku programu Tuż przed tragedią poznamy przebieg zdarzeń i analizę dramatu, jaki rozegrał się na farmie w Teksasie. Zapraszamy!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!