SEN O PIENIĄDZACH SENNIK ZNACZENIE SNÓW. Co oznaczają sny o pieniądzach, bankach i bankierach? Co przepowiadają, gdy się przyśnią?

Co oznacza jak śnią mi się pieniądze? Pieniądze często występują w roli bohaterów sennych mar. Czasem są to sny przyjemne, ale bywają też koszmarami (zwłaszcza przed wypłatą lub w okolicach spłaty raty kredytu...). Interpretacja marzeń sennych na tematy finansowe nie jest jednoznaczna. Bo kto by pomyślał, że otrzymać rachunek do zapłacenia oznacza dobrą wróżbę? Co oznaczają sny z pieniędzmi w roli głównej?

B jak bank, banknoty

Bank: miła wiadomość - sny o operacjach bankowych oznaczają powodzenie w interesach lub wielką prawdziwą miłość!

Banknoty: przyjemny sen o otrzymywaniu banknotów oznacza niestety, że niepotrzebnie zajmujesz się jakąś sprawą i tylko tracisz czas.

D jak depozyt

Depozyt: składasz go w banku? Genialnie! Wreszcie będziesz mógł spłacić dług. Możesz też śmiało zająć się handlem, na pewno uda ci się sprzedać coś z zyskiem.

M jak monety

Monety: złote i srebrne... Lepiej szybko się obudź i zajmij swoimi sprawami, bo mogą zacząć iść nienajlepiej. Za to, gdy śnią się miedziaki - spotka cię wielkie szczęście. Ważny jest też kontekst: jeśli wykopujesz monety - pokonasz kłopoty, odlewasz - standard życia się obniży.

P jak pieniądze, pożyczka

Pieniądze: dajesz komuś - powodzenie w biznesie, otrzymujesz - zrób test ciążowy lub popytaj w rodzinie, bo wkrótce na świat przyjdzie dziecko, liczysz - jesteś na drodze do bogactwa, dajesz biedynym - zyskasz przyjaciół, znajdujesz - niespodziewane korzyści lub przyjemności.

Pożyczka: pożyczasz pieniądze - słabo, musisz powściągnąć rozrzutność i więcej myśleć o potrzebach najbliższych.

R jak rachunki

Rachunki: dostać do zapłacenia oznacza... będzie ci się powodziło w interesach!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 29/03/2012

Zobacz też

Co warto zobaczyć w Olecku - Janusz Panasewicz poleca! GALERIA Co warto zobaczyć w Olecku - Janusz Panasewicz poleca! GALERIA Janusz Panasewicz - wokalista zespołu Lady Pank - był gościem programu "Szlakiem gwiazd" (TVP1). Muzyk oprowadził nas po swoim rodzinnym mieście, w którym spędził dzieciństwo i młodość, a w dorosłym życiu bardzo często tu powraca - otrzymał nawet tytuł "zasłużony dla miasta Olecka". Co Panasewicz mówi o Olecku? Jakie miejsca są jego ulubionymi? Jak wyglądało małżeństwo księżnej Diany i Karola? Jak wyglądało małżeństwo księżnej Diany i Karola? Przypominamy historię związku księcia Karola i Diany. W 1980 roku 33-letni książę Karol ogłosił swoje zaręczyny z piękną Dianą Spencer młodszą od niego o 13 lat. Niestety podobnie, jak małżeństwo jego siostry - księżnej Anny i jego związek nie przetrwał. Wspominamy burzliwe małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola! KATE URODZIŁA SYNA: Księżna urodziła chłopca, WAGA 3,8 kg. Dziecko Kate i Williama jest ZDROWE? KATE URODZIŁA SYNA: Księżna urodziła chłopca, WAGA 3,8 kg. Dziecko Kate i Williama jest ZDROWE? Najbardziej wyczekiwane dziecko ostatnich miesięcy – potomek Kate i Williama – jest już na świecie. Księżna Kate urodziła chłopca! Mówimy, jaki jest stan zdrowia księżnej i dziecka, a także jak wyglądało długie i pełne emocji oczekiwanie na royal baby. Księżna Kate RODZI. Dziecko Kate i Williama – JAKIE IMIE będzie nosić Royal Baby? Księżna Kate RODZI. Dziecko Kate i Williama – JAKIE IMIE będzie nosić Royal Baby? William i Kate zapewniają, że nie znają płci swojego dziecka i chcą się tego dowiedzieć w chwili narodzin. Niewiele mówią też w kwestii imienia dla potomka. Bukmacherzy mają jednak swoje typy i przyjmują zakłady. Mówimy, jakie imiona dla książęcego potomka obstawiają bukmacherzy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!