SENNIK. Sen o ciąży – co oznacza?

Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa.

Sen o ciąży lub sen o kobiecie w ciąży – wróży coś nowego, nowy etap w życiu, wezwanie do rozpoczęcia czegoś nowego i pełnego niejasności. Niekiedy senne marzenia oznaczają dotychczasowe niezadowolenie z życia, niepowodzenia, uczucie niezaspokojenia lub niewykorzystania możliwości. Sen o ciąży może też zapowiadać pojawienie się nowych idei, pomysł na nowe przedsięwzięcie.

1. Sen o ciąży na ogół wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie, spełnienie marzeń lub dobre nowiny. W ludowej interpretacji zapowiada sukcesy lub bogactwo.
2. Zagrożona ciąża – wróży złe wieści.
3. Poród oznacza nowe wyzwania, a poronienie problemy i kłótnie w rodzinie.
4. Kiedy w naszym śnie zobaczymy ciężarną kobietę, powinniśmy się spodziewać poprawy warunków materialnych lub szczęścia w interesach.
5. Młoda kobieta w ciąży to znaczy, że wywoła jakiś skandal.

.. Sen o zdradzie - co oznacza?

Okazuje się, że nie tylko kobietom śni się ciąża także mężczyznom. Taki sen panów może przyprawić o ból głowy. Pamiętaj jednak, że gdy śni ci się ciąża, jest to symbol początku lub pragnienia zamknięcia jakiegoś życiowego rozdziału. To oznaka otwarcia na nowe, zwiastun planów i nadziei. Jeśli więc to mężczyzna śni o ciąży, należy wnioskować, że przenosi swoje plany na nowy obiekt.

Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym intensywnym myśleniem o niej. Może być wynikiem realnej ciąży, którą przeżywamy, albo też lęku przed nią. O ciąży bardzo często śnią kobiety, które nie mogą mieć dzieci. Taki sen trudno uznać za wróżbę.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Redakcja 20/06/2017

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!