Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa.
Zdjęcie z artykułu: Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Photos.com

Ciąża widziana we śnie – sen o ciąży lub sen o kobiecie w ciąży – wróży coś nowego, nowy etap w życiu, wezwanie do rozpoczęcia czegoś nowego i pełnego niejasności. Niekiedy senne marzenia oznaczają dotychczasowe niezadowolenie z życia, niepowodzenia, uczucie niezaspokojenia lub niewykorzystania możliwości. Sen o ciąży może też zapowiadać pojawienie się nowych idei, pomysł na nowe przedsięwzięcie.

Sen o ciąży na ogół wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie, spełnienie marzeń lub dobre nowiny. W ludowej interpretacji zapowiada sukcesy lub bogactwo.

Jeśli jednak śni nam się, że jesteśmy w zagrożonej ciąży – wróży to złe wieści. Poród w naszym śnie oznacza przy tym nowe wyzwania, a poronienie problemy i kłótnie w rodzinie.

Kiedy w naszym śnie zobaczymy ciężarną kobietę, powinniśmy się spodziewać poprawy warunków materialnych lub szczęścia w interesach.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Gdy młoda kobieta śni o ciąży, to znaczy, że wywoła jakiś skandal.

Okazuje się, że nie tylko kobietom śni się ciąża także mężczyznom. Taki sen panów może przyprawić o ból głowy. Pamiętaj jednak, że gdy śni ci się ciąża, jest to symbol początku lub pragnienia zamknięcia jakiegoś życiowego rozdziału. To oznaka otwarcia na nowe, zwiastun planów, nadziei. Jeśli więc to mężczyzna śni o ciąży, należy wnioskować, że przenosi swoje plany na nowy obiekt.

Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym intensywnym myśleniem o niej. Może być on wynikiem realnej ciąży, którą przeżywamy, albo też lęku przed nią. O ciąży bardzo często śnią kobiety, które nie mogą mieć dzieci. Taki sen trudno uznać za wróżbę.

Redakcja 17/12/2015

Zobacz też

Dwie siostry, jedno serce: los syjamskich sióstr ze wspólnym sercem Dwie siostry, jedno serce: los syjamskich sióstr ze wspólnym sercem Emma i Taylor Bailey, bohaterki dokumentu „Dwie siostry, jedno serce”, to siostry syjamskie z Arizony. Mają wspólne serce i wątrobę. Życie tych  radosnych i pełnych życia bliźniaczek z każdym miesiącem jest coraz bardziej zagrożone. Dlatego czekają na skomplikowaną operację rozdzielenia – tym trudniejszą i bardziej ryzykowną, że obie dziewczynki muszą dostać nowe serca! Nagie miasto: Londyn. Poznaj tajemnice Londynu Nagie miasto: Londyn. Poznaj tajemnice Londynu Nagie miasto Londyn to film, który pokazuje "podziemne miasto"  Londyn. Jego stal, beton, drogi, rzeki i skały - warstwa po warstwie - abyśmy mogli poznać tajne technologie i infrastrukturę, która utrzymuje go przy życiu. Broń, która zmieniła świat, odc. 3: Karabiny maszynowe Broń, która zmieniła świat, odc. 3: Karabiny maszynowe Karabiny maszynowe to jedne z najbardziej znanych i rozpoznawalnych broni na świecie: Uzi, Tommy Gun i  MP5. Broń maszynowa została wymyślona, aby zmiatać licznych wrogów  i przełamać impas I wojny światowej. Udało się i tak karabin maszynowy - dosłownie i przenośni - zaczął podbijać świat. Surogatki - matki bez granic. Co to znaczy być matką zastępczą? Surogatki - matki bez granic. Co to znaczy być matką zastępczą? XX stulecie przyniosło prawdziwą rewolucję w rodzicielstwie: technikę zapłodnienia in vitro. W XXI wieku medycyna idzie jeszcze dalej – umożliwia macierzyństwo zastępcze. Zarodki umieszcza się wówczas w macicy użyczonej lub wynajętej przez surogatkę, niekiedy żyjącą na drugim końcu świata. Dla wielu par to szansa na upragnione dziecko. Każdy medal ma jednak dwie strony.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!