Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa.
Zdjęcie z artykułu: Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Photos.com

Ciąża widziana we śnie – sen o ciąży lub sen o kobiecie w ciąży – wróży coś nowego, nowy etap w życiu, wezwanie do rozpoczęcia czegoś nowego i pełnego niejasności. Niekiedy senne marzenia oznaczają dotychczasowe niezadowolenie z życia, niepowodzenia, uczucie niezaspokojenia lub niewykorzystania możliwości. Sen o ciąży może też zapowiadać pojawienie się nowych idei, pomysł na nowe przedsięwzięcie.

Sen o ciąży na ogół wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie, spełnienie marzeń lub dobre nowiny. W ludowej interpretacji zapowiada sukcesy lub bogactwo.

Jeśli jednak śni nam się, że jesteśmy w zagrożonej ciąży – wróży to złe wieści. Poród w naszym śnie oznacza przy tym nowe wyzwania, a poronienie problemy i kłótnie w rodzinie.

Kiedy w naszym śnie zobaczymy ciężarną kobietę, powinniśmy się spodziewać poprawy warunków materialnych lub szczęścia w interesach.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Gdy młoda kobieta śni o ciąży, to znaczy, że wywoła jakiś skandal.

Okazuje się, że nie tylko kobietom śni się ciąża także mężczyznom. Taki sen panów może przyprawić o ból głowy. Pamiętaj jednak, że gdy śni ci się ciąża, jest to symbol początku lub pragnienia zamknięcia jakiegoś życiowego rozdziału. To oznaka otwarcia na nowe, zwiastun planów, nadziei. Jeśli więc to mężczyzna śni o ciąży, należy wnioskować, że przenosi swoje plany na nowy obiekt.

Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym intensywnym myśleniem o niej. Może być on wynikiem realnej ciąży, którą przeżywamy, albo też lęku przed nią. O ciąży bardzo często śnią kobiety, które nie mogą mieć dzieci. Taki sen trudno uznać za wróżbę.

Redakcja 17/12/2015

Zobacz też

Jak powstaje deszcz i grad? W jaki sposób powstają chmury deszczowe? Jak powstaje deszcz i grad? W jaki sposób powstają chmury deszczowe? Deszcz to skroplona para wodna spadająca z chmur. Ale nie wszystkie krople skroplonej pary wodnej spadające z chmur są deszczem. Tylko te, które są wystarczająco duże, by po drodze nie wyparować zupełnie i dotrzeć do Ziemi. Każdy, nawet ciepły deszcz padający w Polsce, to były śnieg. Czy wiesz jak powstaje deszcz i jak powstaje grad? Jaką prędkość ma deszcz? Różne KOLORY SKÓRY: Skąd się wzięły? Dlaczego istnieją ? Różne KOLORY SKÓRY: Skąd się wzięły? Dlaczego istnieją ? Kolor skóry to tylko przystosowanie. Pod każdym z setek odcieni zawsze kryje się człowiek. Mamy różne kolory skóry, od czarnej jak czarna magia, po białą jak por. A wszystko to z jednego powodu: bo jesteśmy nadzy. Aleksander Wielki był biseksualistą! Kim byli jego partnerzy? Aleksander Wielki był biseksualistą! Kim byli jego partnerzy? Aleksander Wielki, największy wódz starożytności, w wieku 20 lat był królem Macedonii, a 10 lat później władcą całego ówczesnego świata. O jego życie prywatne wciąż spierają się historycy. Wiadomo, że miał dwie żony i co najmniej dwóch partnerów! Czy Aleksander Macedoński był biseksualistą? Ile nóg ma stonoga? Ile nóg ma stonoga? Pytanie z pozoru banalne, jedno z tych stawianych przez dzieci... ale jaka jest właściwa odpowiedź? To o tyle interesujące, że trzeba sobie wreszcie jasno powiedzieć - NIE MA TAKIEGO ZWIERZĘCIA jak stonoga ze stoma nogami! Owszem istnieją stonogi, ale mają zaledwie... 14 nóg. Mówimy, jakie zwierzaki określamy tym mianem i ile naprawdę mają nóg!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!