Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW

Sen o ciąży podobnie jak sen o kobiecie w ciąży wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie. Taki sen może więc być zapowiedzią czegoś nowego. Często jednak sen o ciąży jest spowodowany naszym silnym pragnieniem potomstwa.
Zdjęcie z artykułu: Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW
Sen o ciąży lub o kobiecie w ciąży – co oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓWźródło:Photos.com

Ciąża widziana we śnie – sen o ciąży lub sen o kobiecie w ciąży – wróży coś nowego, nowy etap w życiu, wezwanie do rozpoczęcia czegoś nowego i pełnego niejasności. Niekiedy senne marzenia oznaczają dotychczasowe niezadowolenie z życia, niepowodzenia, uczucie niezaspokojenia lub niewykorzystania możliwości. Sen o ciąży może też zapowiadać pojawienie się nowych idei, pomysł na nowe przedsięwzięcie.

Sen o ciąży na ogół wróży nadzieje i nowe plany, które prawdopodobnie zostaną urzeczywistnione w najbliższym czasie, spełnienie marzeń lub dobre nowiny. W ludowej interpretacji zapowiada sukcesy lub bogactwo.

Jeśli jednak śni nam się, że jesteśmy w zagrożonej ciąży – wróży to złe wieści. Poród w naszym śnie oznacza przy tym nowe wyzwania, a poronienie problemy i kłótnie w rodzinie.

Kiedy w naszym śnie zobaczymy ciężarną kobietę, powinniśmy się spodziewać poprawy warunków materialnych lub szczęścia w interesach.

.. Sennik – poznaj znaczenie snów!

Gdy młoda kobieta śni o ciąży, to znaczy, że wywoła jakiś skandal.

Okazuje się, że nie tylko kobietom śni się ciąża także mężczyznom. Taki sen panów może przyprawić o ból głowy. Pamiętaj jednak, że gdy śni ci się ciąża, jest to symbol początku lub pragnienia zamknięcia jakiegoś życiowego rozdziału. To oznaka otwarcia na nowe, zwiastun planów, nadziei. Jeśli więc to mężczyzna śni o ciąży, należy wnioskować, że przenosi swoje plany na nowy obiekt.

Często też sen o ciąży jest spowodowany naszym intensywnym myśleniem o niej. Może być on wynikiem realnej ciąży, którą przeżywamy, albo też lęku przed nią. O ciąży bardzo często śnią kobiety, które nie mogą mieć dzieci. Taki sen trudno uznać za wróżbę.

Redakcja 17/12/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!