Sekrety luksusowych hoteli: OPIS SERIALU

Jakie tajemnice skrywają mury najbardziej luksusowych hoteli na świecie? Które hotele szczycą się największą popularnością wśród sławnych i bogatych? Jak właściciele tych wyjątkowych miejsc radzą sobie z oczekiwaniami najbardziej wymagających gości?
Zdjęcie z artykułu: Sekrety luksusowych hoteli: OPIS SERIALU
Sekrety luksusowych hoteli - nowa seria na antenie FOKUS TVźródło:

W serialu Sekrety luksusowych hoteli w ciekawą podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie zabierze widzów gospodarz programu, aktor Richard E Grant.

Odwiedzając 5-gwiazdkowe hotele, do których należą miedzy innymi V w Paryżu, Four Seasons w Nowym Jorku, Chateau Marmont w Los Angeles czy Savoy w Londynie, Richard Grant dowie się, co stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności tych miejsc.

Sekrety biznesu hotelowego odkryją przed nim sami właściciele. Wśród nich miliarder Donald Trump i André Balazs – szef Chateau Marmont w Los Angeles, gdzie apartamenty zajmowali Greta Garbo, Elizabeth Taylor, James Dean, a także Leonardo DiCaprio. W Hotelu Bel-Air w Los Angeles Richard spotka się natomiast z osobą, której organizację ceremonii zaślubin powierzyły piosenkarki Gwen Stefani, Katy Perry i aktorka Nicole Richie.

Podczas swoich licznych podróży Grant poznał również „smaczki” z życia sławnych i bogatych. Dowiedział się między innymi, dlaczego aktorka Lindsay Lohan otrzymała zakaz wstępu do hotelu Chateau Marmont w Los Angeles, w którym hotelu dla Elizabeth Taylor przygotowano apartament z łazienką z różowego marmuru, gdzie gwiazdor muzyki Mick Jagger zawarł pierwszy związek małżeński.

Redakcja 30/04/2015

Zobacz też

Deszcz meteorytów w Czelabińsku – czy zagrażąją nam odłamki materii kosmicznej spadające na Ziemię? Deszcz meteorytów w Czelabińsku – czy zagrażąją nam odłamki materii kosmicznej spadające na Ziemię? Ponad półtora roku temu pod Czelabińskiem w Rosji spadł deszcz meteorów. Filmiki, na których prywatnym osobom udało się zarejestrować to niecodzienne wydarzenie lotem błyskawicy obiegły cały świat. Publiczność telewizyjna i użytkownicy internetu mogli na nich zobaczyć uderzającą w powierzchnię Ziemi kulę ognia. Kosmiczne pociski, które spadły na terytorium Rosji spowodowały wiele szkód, a około siedem tysięcy osób zostało rannych. Dlaczego wypadek? – inscenizacje wypadków samochodowych, testy zderzeniowe, analiza kolizji drogowych Dlaczego wypadek? – inscenizacje wypadków samochodowych, testy zderzeniowe, analiza kolizji drogowych Dlaczego dochodzi do wypadków drogowych? Dlaczego wciąż giną w nich ludzie? Inscenizacje wypadków samochodowych z udziałem kaskaderów, testy zderzeniowe, analiza wypadków, które na prawdę się wydarzyły – to wszystko zobaczą widzowie nowej serii programów telewizji FOKUS TV „Dlaczego wypadek". Marzena ERM: kim jest i dlaczego nie doszło do przeszczepu? Marzena ERM: kim jest i dlaczego nie doszło do przeszczepu? Marzena Erm, chora na złośliwy nowotwór, pomimo zapewnień od lekarzy nie będzie mogła poddać się przeszczepowi. Mówimy, kim jest Marzena Erm i dlaczego nie doszło do wyczekiwanego przeszczepu. Godzina zero – katastrofa promu Estonia. Rekonstrukcja zdarzeń minuta po minucie Godzina zero – katastrofa promu Estonia. Rekonstrukcja zdarzeń minuta po minucie Wieczorem, 27 września 1994 roku, prom Estonia – jedna z największych ówczesnych jednostek pasażerskich na świecie - wypłynął z portu w Tallinie. Celem jego podróży był Sztokholm, jednak do stolicy Szwecji nigdy nie dotarł. Katastrofa promu Estonia będzie tematem kolejnego odcinka programu „Godzina zero".

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!