Sekrety luksusowych hoteli: OPIS SERIALU

Jakie tajemnice skrywają mury najbardziej luksusowych hoteli na świecie? Które hotele szczycą się największą popularnością wśród sławnych i bogatych? Jak właściciele tych wyjątkowych miejsc radzą sobie z oczekiwaniami najbardziej wymagających gości?
Zdjęcie z artykułu: Sekrety luksusowych hoteli: OPIS SERIALU
Sekrety luksusowych hoteli - nowa seria na antenie FOKUS TVźródło:

W serialu Sekrety luksusowych hoteli w ciekawą podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie zabierze widzów gospodarz programu, aktor Richard E Grant.

Odwiedzając 5-gwiazdkowe hotele, do których należą miedzy innymi V w Paryżu, Four Seasons w Nowym Jorku, Chateau Marmont w Los Angeles czy Savoy w Londynie, Richard Grant dowie się, co stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności tych miejsc.

Sekrety biznesu hotelowego odkryją przed nim sami właściciele. Wśród nich miliarder Donald Trump i André Balazs – szef Chateau Marmont w Los Angeles, gdzie apartamenty zajmowali Greta Garbo, Elizabeth Taylor, James Dean, a także Leonardo DiCaprio. W Hotelu Bel-Air w Los Angeles Richard spotka się natomiast z osobą, której organizację ceremonii zaślubin powierzyły piosenkarki Gwen Stefani, Katy Perry i aktorka Nicole Richie.

Podczas swoich licznych podróży Grant poznał również „smaczki” z życia sławnych i bogatych. Dowiedział się między innymi, dlaczego aktorka Lindsay Lohan otrzymała zakaz wstępu do hotelu Chateau Marmont w Los Angeles, w którym hotelu dla Elizabeth Taylor przygotowano apartament z łazienką z różowego marmuru, gdzie gwiazdor muzyki Mick Jagger zawarł pierwszy związek małżeński.

Redakcja 13/01/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!