Sekrety luksusowych hoteli: OPIS SERIALU

Jakie tajemnice skrywają mury najbardziej luksusowych hoteli na świecie? Które hotele szczycą się największą popularnością wśród sławnych i bogatych? Jak właściciele tych wyjątkowych miejsc radzą sobie z oczekiwaniami najbardziej wymagających gości?
Zdjęcie z artykułu: Sekrety luksusowych hoteli: OPIS SERIALU
Sekrety luksusowych hoteli - nowa seria na antenie FOKUS TVźródło:

W serialu Sekrety luksusowych hoteli w ciekawą podróż po ekskluzywnych wnętrzach najdroższych hoteli w Ameryce i Europie zabierze widzów gospodarz programu, aktor Richard E Grant.

Odwiedzając 5-gwiazdkowe hotele, do których należą miedzy innymi V w Paryżu, Four Seasons w Nowym Jorku, Chateau Marmont w Los Angeles czy Savoy w Londynie, Richard Grant dowie się, co stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności tych miejsc.

Sekrety biznesu hotelowego odkryją przed nim sami właściciele. Wśród nich miliarder Donald Trump i André Balazs – szef Chateau Marmont w Los Angeles, gdzie apartamenty zajmowali Greta Garbo, Elizabeth Taylor, James Dean, a także Leonardo DiCaprio. W Hotelu Bel-Air w Los Angeles Richard spotka się natomiast z osobą, której organizację ceremonii zaślubin powierzyły piosenkarki Gwen Stefani, Katy Perry i aktorka Nicole Richie.

Podczas swoich licznych podróży Grant poznał również „smaczki” z życia sławnych i bogatych. Dowiedział się między innymi, dlaczego aktorka Lindsay Lohan otrzymała zakaz wstępu do hotelu Chateau Marmont w Los Angeles, w którym hotelu dla Elizabeth Taylor przygotowano apartament z łazienką z różowego marmuru, gdzie gwiazdor muzyki Mick Jagger zawarł pierwszy związek małżeński.

Redakcja 13/01/2016

Zobacz też

Bartłomiej Maślankiewicz, reporter TV Republika. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Bartłomiej Maślankiewicz, reporter TV Republika. Kim jest? [KARIERA, RODZINA] Kontrowersyjny dziennikarz, jeszcze kilka dni temu mocno związany z prawicową telewizją Republika TV. Zasłynął robieniem odważnych reportarzy z  niebezpiecznych miejsc, które większość dziennikarzy omijała szerokim łukiem. Kim jest Barłomiej Maślankiewicz?   Globalne przysmaki. Falafel, sushi, pizza i hamburgery czyli lokalne dania, które zyskały międzynarodową sławę Globalne przysmaki. Falafel, sushi, pizza i hamburgery czyli lokalne dania, które zyskały międzynarodową sławę Dlaczego Amerykanie ponad wszystko przedkładają hamburgery? Dlaczego Japończycy tak wielką miłością darzą sushi? Dlaczego Włosi nie mogą obyć się bez swojej pizzy? I jak długo przeciętny Arab może wytrzymać bez falafela? Program „Globalne przysmaki" bierze pod lupę lokalne specjalite de la maison czterech narodów – potrawy, które pokochał cały świat. Myślisz, że jesteś bezpieczny? Czy to prawda, że najgroźniejsze wypadki przytrafiają się w domach? Myślisz, że jesteś bezpieczny? Czy to prawda, że najgroźniejsze wypadki przytrafiają się w domach? W domu, w autobusie, na ulicy czyhają na nas tysiące zagrożeń, z których najczęściej nie zdajemy sobie sprawy. Chcecie wiedzieć, na co jesteście narażeni we własnej łazience, podczas podróży autobusem lub gdy wypoczywacie na plaży? Obejrzyjcie program „Myślisz, że jesteś bezpieczny?" i już nigdy nie przekroczycie spokojnie progu własnego domu! Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 8.: Początek apokalipsy. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 8.: Początek apokalipsy. WIDEO bez cenzury Wojna z Francją staje się faktem. Wojska króla francuskiego Karola VIII idą na Rzym wspierane siłami wrogich Aleksandrowi VI księstw włoskich. Jak się wkrótce okaże, Wieczne Miasto czeka straszliwy los...

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!