Sąsiedzi - kultowy serial na antenie FOKUS TV!

Sąsiedzi to jedna z najbardziej kultowych bajek, które można oglądać całą rodziną. Produkcja naszych południowych sąsiadów nie starzeje się ani trochę.


Sąsiedzi to jeden z najbardziej lubianych i cenionych seriali dla dzieci. Czechosłowacka produkcja stworzona została z myślą o całej rodzinie i taką właśnie pełni funkcję - bawi niezależnie od wieku. Dorośli wspominają ją  z rozrzewnieniem i często wskazują jako wzór bajki w zalewie produkcji dla dzieci bazujących na podstawowych instynktach i pozbawionych wartości innych niż bezproduktywna rozrywka.

Bohaterami serialu są tytułowi sąsiedzi - Pat i Mat. Obydwaj starają się upiększać i naprawiać swoje domy, w czym nawzajem sobie pomagają. Działania przeważnie kończą się niepowodzeniem, ale nie studzi to ich zapału.
 

Redakcja 23/04/2014

Zobacz też

Niezniszczalni, odcinek 9. Porwany przez fale. Jak przeżyć na oceanie? WIDEO Niezniszczalni, odcinek 9. Porwany przez fale. Jak przeżyć na oceanie? WIDEO Serial dokumentalny Niezniszczalni pokazuje wypadki, które wyglądały tak przerażająco, że wydawałoby się, że nikt nie wyszedłby z nich żywy. A jednak cuda się zdarzają. Eksperci w Niezniszczalnych rekonstruują najbardziej niezwykłe zdarzenia sekunda po sekundzie, o ich kulisach opowiadają rodziny ofiar i naoczni świadkowie, a naukowcy tłumaczą, jak to możliwe, że ofiara wypadku przeżyła go - mimo pozornego braku szans. Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny o największych konstrukcjach stworzonych przez człowieka Wielkie konstrukcje - serial dokumentalny o największych konstrukcjach stworzonych przez człowieka Wielkie konstrukcje to serial dokumentalny, który pokazuje najdłuższe, najwyższe, najszersze, najgłębsze, najbardziej okrągłe, najwspanialsze, najstarsze, najnowsze: mosty, budynki, tamy, rurociągi, czyli wszystko to, co kryje się pod słowem konstrukcje. Konstrukcje, które wymyślili i zrealizowali ludzie - takze ci żyjący przed wiekami, a nawet przed naszą erą. Konstrukcje, które, bez względu na swój wiek, zadzwiają! Film „Kurczaki w fast foodach”. Czy jedzenie drobiu zawsze jest zdrowe? WIDEO Film „Kurczaki w fast foodach”. Czy jedzenie drobiu zawsze jest zdrowe? WIDEO Mięso z kurczaka uważamy za wyjątkowo zdrowe. Czy słusznie? Film dokumentalny pt. „Kurczaki w fast foodach” przynosi odpowiedź na pytanie, czy na pewno dobrze robimy, sięgając po kurczaka w sklepie lub po wykonane z niego danie w restauracji. Samoloty, które zmieniły świat, odc. 3 - SR-71 Blackbird Samoloty, które zmieniły świat, odc. 3 - SR-71 Blackbird Samoloty SR-71 Blackbird mogą podróżować z trzykrotną prędkością dźwięku, na wysokości do 36 km, na granicy stratosfery. Ale jego największą zasługą, dzięki której SR-71 Blackbird przeszedł do historii, to fakt, że pomógł zachować pokój, kiedy świat był na krawędzi wojny atomowej.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!