Sąsiedzi - kultowy serial na antenie FOKUS TV!

Sąsiedzi to jedna z najbardziej kultowych bajek, które można oglądać całą rodziną. Produkcja naszych południowych sąsiadów nie starzeje się ani trochę.


Sąsiedzi to jeden z najbardziej lubianych i cenionych seriali dla dzieci. Czechosłowacka produkcja stworzona została z myślą o całej rodzinie i taką właśnie pełni funkcję - bawi niezależnie od wieku. Dorośli wspominają ją  z rozrzewnieniem i często wskazują jako wzór bajki w zalewie produkcji dla dzieci bazujących na podstawowych instynktach i pozbawionych wartości innych niż bezproduktywna rozrywka.

Bohaterami serialu są tytułowi sąsiedzi - Pat i Mat. Obydwaj starają się upiększać i naprawiać swoje domy, w czym nawzajem sobie pomagają. Działania przeważnie kończą się niepowodzeniem, ale nie studzi to ich zapału.
 

Redakcja 23/04/2014

Zobacz też

Siniaki. Jak przyspieszyć ich znikanie? Siniaki. Jak przyspieszyć ich znikanie? Nie ma siniaków wewnątrz ciała, bo siniak zawsze widać z zewnątrz. Siniak to nie przyczyna, ale też nie skutek. Przyczyną siniaka jest krwiak, czyli skutek wypłynięcia krwi z drobnych naczyń. Siniak to tylko oznaka. Oznaka krwiaka. ROBAKI U KOTA: objawy i leczenie. Jak rozpoznać, że kot ma robaki? Jak często odrobaczać kota? ROBAKI U KOTA: objawy i leczenie. Jak rozpoznać, że kot ma robaki? Jak często odrobaczać kota? Robaki u kota nie od razu mogą dawać konkretne objawy. Choroba rozwija się powoli i podstępnie, aż zarobaczony kot zacznie mocno podupadać na zdrowiu. Jak rozpoznać, że kot ma robaki? Jakie są objawy obecności robaków o kota? Jak leczyć zarobaczonego kota? Oto, co powinieneś wiedzieć o chorobach pasożytniczych u kotów. Jaki jest NAJWIĘKSZY MECZET na świecie? Jaki jest NAJWIĘKSZY MECZET na świecie? Największy meczet na świecie, zwany również Najświętszym Meczetem, to Al-Masdżid al-Haram w Mekce, stanowi najważniejsze miejsce kultu muzułmańskiego. Na całym świecie wyznawcy islamu modlą się twarzą zwróconą w stronę tego meczetu. Olbrzymia świątynia może pomieścić 900 tys. wiernych na raz! UTYLIZACJI ZWIERZĄT. Ile kosztuje uśpienie i utylizacja ciała psa lub kota? UTYLIZACJI ZWIERZĄT. Ile kosztuje uśpienie i utylizacja ciała psa lub kota? Martwego kota lub psa nie zakopuj w ogrodzie. Jeżeli nie chcesz pogwałcić przepisów sanitarnych i nie planujesz zakopać go cichcem w ustronnym miejscu, musisz jednak sięgnąć do kieszeni. Jakie są rozwiązania tego problemu i ile to kosztuje? Jeśli utylizacja ci nie wystarczy - możesz zwięrzęciu urządzić pogrzeb. Ile u weterynarza placi się za uśpienie psa

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!