Samsung Galaxy S5: Kiedy premiera? Co nowego? JAKA CENA w Polsce?

Samsung pracuje nad nowym smartfonem z serii Galaxy. Nowy model telefonu ma mieć premierę w 2014 roku. Jakie nowości przygotuje dla nas producent telefonów?

Nowy Samsung Galaxy ma oznaczenie S5 i będzie kontynuacją najbardziej prestiżowej linii telefonów komórkowych Samsunga. Poprzednie modele smartfona osiągały sukcesy na całym świecie i sprzedały się w ogromnych ilościach. Czy tak też będzie z nowym produktem?

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy S5 będzie miał świetne wyniki sprzedaży ze względu na sporą ilość nowości zainstalowaną w telefonie. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że Samsung w końcu przestanie montować poliwęglanowe obudowy. Zwolennicy serii Galaxy nareszcie będą mogli się cieszyć metalową tylną klapką.

Pogłoski mówią również o 16 megapikselowym aparacie oraz 3 GB pamięci RAM. Najciekawszym elementem będzie jednak 64-bitowy procesor (jako pierwszy w telefonach komórkowych został wprowadzony w najnowszym modelu iPhone 5s)

Premiera Samsunga Galaxy S5 ma się prawdopodobnie odbyć na przełomie kwietnia i marca 2014 roku. Na telefon zapewne będziemy musieli poczekać, ponieważ polscy operatorowie komórkowi wprowadzą go z pewnym opóźnieniem.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 24/09/2013

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!