Sala operacyjna, sezon 2. Jacy pacjenci, jakie wyzwania przed lekarzami?

Drugi sezon programu „Sala operacyjna” to jeszcze bardziej osobiste i emocjonalne historie pacjentów warszawskiego szpitala na Szaserów. Bohaterów serialu poznajemy znacznie lepiej niż dotąd. Dowiadujemy się, jak wyglądało ich życie przed operacją i jak przebiega rekonwalescencja. Zaglądamy też do ich domów i spotykamy się z ich bliskimi.


W drugim sezonie serialu „Sala operacyjna” kamera znów towarzyszy pacjentom Wojskowego Instytutu Medycznego, zmagającym się z ciężkimi i groźnymi chorobami. Tak jak w pierwszej serii, wszystkie historie są wzięte z życia, a bohaterowie – autentyczni. Nie można udawać i grać, gdy toczy się batalię o życie i o zdrowie.

2. sezon Sali operacyjnej już na FOKUS.tv/VOD. Kliknij i oglądaj za darmo!

W programie „Sala operacyjna” przyglądamy się pracy lekarzy podczas zabiegów, konsultacji i podejmowania trudnych, często ryzykownych decyzji. Drugi sezon programu przynosi jednak istotną zmianę. Bohaterów programu poznajemy znacznie lepiej niż w serii pierwszej. Spotykamy ich już nie tylko na szpitalnym korytarzu i w bloku operacyjnym. Wraz z kamerą wchodzimy także do ich domów, stajemy się niemymi uczestnikami ich życia, wraz z nimi oswajamy lęki i trudne emocje, ale też z nimi i ich bliskimi dzielimy radość z postępów w terapii.

..  Wszystko o serialu „Sala operacyjna”

Redakcja 14/09/2015

Podobne

Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Ból brzucha - czy powinien nas niepokoić? W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" poznamy pana Piotra, który zlekceważył tego rodzaju objawy. Dowiemy się, jak przebiega diagnostyka jamy brzusznej, sprawdzimy też jak potoczy się historia pacjenta, który zbyt długo zwlekał z udaniem się do lekarza. Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Endoproteza to wykonany ze specjalnego materiału implant, wszczepiany do organizmu, który zastępujący usunięty narząd. Wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego podda się w najnowszym odcinku programu „Sala operacyjna" 60-letni Krzysztof. Czy po operacji odzyska zdrowie i radość życia? Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę W sierpniu br. głośno było w mediach o nieszczęśliwym wypadku 64-letniego ochroniarza z Łodzi. Podczas rutynowego patrolu osiedla mężczyzna został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę. Przypuszcza się, że egzotyczne zwierzę uciekło z prywatnej hodowli...

Zobacz też

ALEKSANDER WIERIETIELNY. Kim jest trener Justyny Kowalczyk? ALEKSANDER WIERIETIELNY. Kim jest trener Justyny Kowalczyk? W sportach indywidualnych trenerzy często są cichymi bateriami - stoją za sukcesami swoich podopiecznych. Nie inaczej jest w przypadku mistrzyni świata w biegach narciarskich Justyny Kowalczyk - ALEKSANDER WIERIETIELNY to człowiek, któremu Kowalczyk wiele zawdzięcza. Kamil Stoch to najlepszy polski skoczek narciarski. Kim jest i co osiągnął Kamil Stoch? Kamil Stoch to najlepszy polski skoczek narciarski. Kim jest i co osiągnął Kamil Stoch? Kamil Stoch to nadzieja polskich kibiców po tym, jak Adam Małysz zakończył karierę skoczka narciarskiego. Perspektywiczny zawodnik ma już za sobą pierwsze wygrane i dobrze rokuje na przyszłość. Co do tej pory udało się osiągnąć Kamilowi Stochowi? Jak dobrać kask i gogle? Bezpieczna głowa narciarza Jak dobrać kask i gogle? Bezpieczna głowa narciarza Kupujemy gogle. Kupujemy kask narciarski. Meteorolodzy zapowiadają znakomitą pogodę i intensywne opady śniegu. Wszystko wskazuje na to, że nowy sezon narciarski będzie udany. Jednak szusując, nie można zapomnieć o bezpieczeństwie, ważne jest to, żeby odpowiednio chronić głowę. Jakie kaski i gogle będą odpowiednie? Jak kupować z głową? PORADNIK jak mądrze wydawać pieniądze Jak kupować z głową? PORADNIK jak mądrze wydawać pieniądze Kupowanie z głową, to nie tylko zaspokajanie potrzeb posiadania, instynktu łowczego i dobrego samopoczucia. Zaoszczędzone pieniądze, których nie wydaje się na nieprzemyślanych zakupach wydamy z pożytkiem np. na cegiełki charytatywne. Dobry plan kupowania z głową pomaga zaspokoić nie tylko własne ego. Zawsze przemyśl swoje zakupy. Na co wydać pieniądze?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!