Sala operacyjna online! Oglądaj serial na stronie FOKUS.tv - za darmo, w całości i całkowicie legalnie!

Sala operacyjna w internecie! Kolejne odcinki serialu dokumentalnego, w którym możecie na własne oczy zobaczyć prawdziwe operacje, są już dostępne w serwisie FOKUS.tv. Wejdź w zakładkę VOD.Odcinki pierwszego w polskiej telewizji serialu dokumentalnego, w którym pokazujemy prawdziwe operacje prosto z jednego z polskich szpitali, możecie już obejrzeć w sieci! Program jest dostępny w bazie VOD, gdzie możecie go obejrzeć za darmo, w całości i całkowicie legalnie! To nie statyści w roli pacjentów! To nie aktorzy udający lekarzy! To nie zamarkowane zabiegi! W tym serialu po raz pierwszy na własne oczy zobaczycie prawdziwe operacje! Bohaterami pierwszego odcinka będą Artur, cierpiący na dziwne omdlenia i Jan, który do szpitala trafił z silnymi bólami w klatce piersiowej. Oglądajcie pierwszy odcinek programu w sieci i dowiedzcie się więcej o serialu „Sala operacyjna”!
 

..  Wszystko o serialu „Sala operacyjna”

Redakcja 20/03/2015

Podobne

Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Ból brzucha - czy powinien nas niepokoić? W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" poznamy pana Piotra, który zlekceważył tego rodzaju objawy. Dowiemy się, jak przebiega diagnostyka jamy brzusznej, sprawdzimy też jak potoczy się historia pacjenta, który zbyt długo zwlekał z udaniem się do lekarza. Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Endoproteza to wykonany ze specjalnego materiału implant, wszczepiany do organizmu, który zastępujący usunięty narząd. Wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego podda się w najnowszym odcinku programu „Sala operacyjna" 60-letni Krzysztof. Czy po operacji odzyska zdrowie i radość życia? Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę W sierpniu br. głośno było w mediach o nieszczęśliwym wypadku 64-letniego ochroniarza z Łodzi. Podczas rutynowego patrolu osiedla mężczyzna został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę. Przypuszcza się, że egzotyczne zwierzę uciekło z prywatnej hodowli...

Zobacz też

Jachty niezwykłe: MAHAGONI. Co warto o nim wiedzieć? Jachty niezwykłe: MAHAGONI. Co warto o nim wiedzieć? Czytam sobie na www.mahagoni.pl historię tego jachtu brzmiącą jak współczesna hollywoodzka bajka – ze wzruszeniem. Więc są jeszcze ludzie, którym się chce coś pięknego zrobić. Na przykład – ocalić wspaniały jacht od zagłady. Pomimo wszelkich zwątpień, przeciwności, kosztów... Co warto wiedzieć o jachcie Mahagoni? Jachty niezwykłe: LADY ANNE. Co warto o nim wiedzieć? Jachty niezwykłe: LADY ANNE. Co warto o nim wiedzieć? Jacht "Lady Anne" miał urodziny. I nie zdążyłem złożyć damie życzeń urodzinowych! Fatalnie, bo to była okrągła, 100. rocznica! Może jednak mi "Lady Anne" z wielkodusznością istot wybitnych wybaczy, bo wielbicielom powinno się wiele darować – nawet wypominanie lat... Co miłośnik żeglarstwa powinien wiedzieć o jachcie "Lady Anne"? Jachty niezwykłe: MANITOU - czemu jest tak oryginalny? Jachty niezwykłe: MANITOU - czemu jest tak oryginalny? W wierzeniach Indian Ameryki Północnej istniały magiczne siły stwórcze przenikające całą przyrodę i będące sprawcami jej zjawisk. Nazwali je manitou. Tę rdzennie amerykańską nazwę nadano jednemu z najbardziej znanych jachtów XX w. Co jeszcze warto wiedzieć o jachcie Manitou? Jachty niezwykłe: HALIBUT - czemu jest tak oryginalny? Jachty niezwykłe: HALIBUT - czemu jest tak oryginalny? Halibut, nasz bohater to polski hai, czyli – po niemiecku – rekin. Tę konstrukcję opracowano przed drugą wojną w Finlandii, a potem szybko rozprzestrzeniła się po całym Bałtyku jako jacht do pływań po morskich wodach osłoniętych i szkierach. W przedwojennej Polsce haie wodowane były m.in. w Gdyni i Tczewie.

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!