Sala operacyjna, odcinek 9. Odzyskać zdrowy sen, czyli o zapaleniu zatok, chrapaniu i... WIDEO

Zapalenie zatok, chrapanie oraz inne dolegliwości związane z górnymi drogami oddechowymi mogą być bardzo uciążliwe i w znacznym stopniu utrudnić codzienne funkcjonowanie. W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" przeniesiemy się na oddział laryngologiczny i poznamy dwójkę pacjentów, którzy poddali się tam zabiegom, które mogą w znacznym stopniu poprawić jakość ich życia.

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 9. Odzyskać zdrowy sen

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 9. Odzyskać zdrowy sen
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:22:02

Zapalenie zatok

Katar, ból, nieustannie zatkany nos, opuchnięta śluzówka, problemy z oddychaniem i, co za tym idzie, niedotlenienie organizmu mogą w znacznym stopniu utrudnić codzienne funkcjonowanie. Właśnie z tego rodzaju problemami zmaga się każdego dnia pierwsza z bohaterek dziewiątego odcinka serialu dokumentalnego „Sala operacyjna". Kobieta cierpi na chroniczne zapalenie zatok i podda się zabiegowi, dzięki któremu ma nadzieję pozbyć się uciążliwych objawów związanych z tym schorzeniem. Drugi pacjent, którego poznamy, cierpi na chorobę, która może w każdej chwili spowodować jego śmierć. Jej objaw jest banalny - to chrapanie...

Chrapanie i bezdech nocny

Pan Krzysztof cierpi na bezdech nocny - schorzenie, objawiające się zanikiem akcji oddechowej w czasie snu. Stan pacjenta jest tak zły, że rodzina czuwa przy nim przez całą noc, żeby obudzić go, gdy przestanie oddychać. Czy zabieg wycięcia migdałków połączony z operacją podniebienia pomoże panu Krzysztofowi wrócić do zdrowia, a jego rodzinie do normalnego funkcjonowania? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna", w którym przeniesiemy się wraz z kamerą na oddział laryngologii!

.. Wszystkie odcinki serialu „Sala operacyjna” na VOD. Za darmo!

Redakcja 14/12/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!