Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO

Endoproteza to wykonany ze specjalnego materiału implant, wszczepiany do organizmu, który zastępujący usunięty narząd. Wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego podda się w najnowszym odcinku programu „Sala operacyjna" 60-letni Krzysztof. Czy po operacji odzyska zdrowie i radość życia?

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 8. Artroskopia kolana i zwyrodnienie stawu biodrowego

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 8. Artroskopia kolana i zwyrodnienie stawu biodrowego
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:45

Pan Krzysztof ma 60 lat. Przez całe życie był bardzo aktywny, grał w tenisa i jeździł na rowerze. Ostatnio zaczął dokuczać mu silny ból biodra, który uniemożliwia nie tylko uprawianie sportu, ale także i codzienną aktywność. Gdy środki przeciwbólowe i rehabilitacja aplikowane przez lekarzy przestały przynosić ulgę, Krzysztof zdecydował się na zabieg operacyjny, w trakcie którego lekarze wszczepią mu sztuczny staw biodrowy. Czy endoproteza umożliwi mu powrót do aktywnego życia? Czy pozbędzie się bólu i będzie mógł wrócić do uprawiania sportu?

.. Wszystko o serialu „Sala operacyjna”

 

Redakcja 20/04/2015

Zobacz też

Kim jest narzeczony Julii Kamińskiej - Piotr Jasek? Dlaczego ich związek budzi kontrowersje? Kim jest narzeczony Julii Kamińskiej - Piotr Jasek? Dlaczego ich związek budzi kontrowersje? Narzeczony Julii Kamińskiej mimo wielu sukcesów, nadal nie jest kojarzony przez szerszą publiczność. Mówimy, kim jest Piotr Jasek. Sprawdź, gdzie poznał się z Julią Kamińską i co do tej pory osiągnął Piotr Jasek Nowe TERMINOWE PRAWO JAZDY. Jak je przedłużyć? Nowe TERMINOWE PRAWO JAZDY. Jak je przedłużyć? Od poniedziałku 21 stycznia 2013 roku wszystkie wydawane prawa jazdy nie będą już bezterminowe. Będą one ważne najdłużej przez 15 lat. Sprawdź, co trzeba będzie zrobić, aby przedłużyć ważność terminowego prawa jazdy. Czy konieczne będzie zdanie nowego egzaminu? Zimowe ferie w górach - co jest groźne zimą w górach? Co trzeba wiedzieć, zanim wyjdzie się zimą w góry? Zimowe ferie w górach - co jest groźne zimą w górach? Co trzeba wiedzieć, zanim wyjdzie się zimą w góry? Gdyby chodzenie po górach było uzależnione tylko od realnej oceny prawdziwych umiejętności chodzącego, to perfekcyjnie przygotowani i extra wyposażeni wytrawni alpiniści, himalaiści i Szerpowie nie ginęliby pod śniegiem. Jednak zima w górach (lato także) co roku zbiera obfite żniwo. Jak przygotować się na wyprawę w góry, by była przyjemna i bezpieczna? Odpowiedzi na przykładowe pytania na PRAWO JAZDY 2013. Jakie są poprawne? Odpowiedzi na przykładowe pytania na PRAWO JAZDY 2013. Jakie są poprawne? Od 19 stycznia 2013 zmieniły się zasady egzaminowania kandydatów na kierowców. Teraz kursanci kursanci będą mieli ograniczony czas na odpowiedź na pytanie egzaminacyjne, nie będą też mogli korygować odpowiedzi. Zmieni się również zestaw pytań nowego egzaminu na prawo jazdy. Zobacz przykładowe pytania na prawo jazdy 2013 i poznaj prawidłowe ODPOWIEDZI.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!