Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu

Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę!

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 7. Arytmia serca

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 7. Arytmia serca
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:52Bogusław - bohater kolejnego odcinka serialu dokumentalnego Sala operacyjna prowadzi niewielką firmę produkujące ogrodzenia. Już od pewnego czasu w pracy przeszkadza mu dokuczliwe kołatanie serca. Z początku myślał, że to efekt przemęczenia, ale dolegliwości nie ustępowały. Bogusław zgłosił się wreszcie do lekarza, który po przeprowadzeniu badań stwierdził, że nasz bohater cierpi na arytmię serca i skierował go na zabieg ablacji - zabieg, podczas którego przy pomocy wprowadzonej do mięśnia sercowego przez żyłę lub tętnicę udową elektrody o końcówce rozgrzanej do 60°C „wypalane” są w sercu ogniska wywołujące zaburzenia rytmu. Czy po zabiegu Bogusław będzie mógł wrócić do aktywności zawodowej i do normalnego życia?

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna"!

OBEJRZYJ ZA DARMO WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU „SALA OPERACYJNA" W PORTALU FOKUS.TV!

Redakcja 15/04/2015

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!