Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu

Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę!

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 7. Arytmia serca

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 7. Arytmia serca
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:52Bogusław - bohater kolejnego odcinka serialu dokumentalnego Sala operacyjna prowadzi niewielką firmę produkujące ogrodzenia. Już od pewnego czasu w pracy przeszkadza mu dokuczliwe kołatanie serca. Z początku myślał, że to efekt przemęczenia, ale dolegliwości nie ustępowały. Bogusław zgłosił się wreszcie do lekarza, który po przeprowadzeniu badań stwierdził, że nasz bohater cierpi na arytmię serca i skierował go na zabieg ablacji - zabieg, podczas którego przy pomocy wprowadzonej do mięśnia sercowego przez żyłę lub tętnicę udową elektrody o końcówce rozgrzanej do 60°C „wypalane” są w sercu ogniska wywołujące zaburzenia rytmu. Czy po zabiegu Bogusław będzie mógł wrócić do aktywności zawodowej i do normalnego życia?

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna"!

OBEJRZYJ ZA DARMO WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU „SALA OPERACYJNA" W PORTALU FOKUS.TV!

Redakcja 14/04/2015

Zobacz też

Palestyna jak więzienie - los dzieci  na palestyńskich terytoriach okupowanych Palestyna jak więzienie - los dzieci na palestyńskich terytoriach okupowanych Palestyna pozostaje w konflikcie z Izraelem. ten konflikt ma wiele obliczy - jednym z najdramatyczniejszych jest życie palestyńskich dzieci - szczególnie na terenach okupowanych. W sieci znajdziemy wiele filmików pokazujących izraelskich żołnierzy aresztujących nastoletnie dzieci palestyńskie. To niestety nie fikcja i nie ustawki. Tak wygląda codzienność pokazywana również przez twórców filmu Palestyna jak więzienie. Piotr Ratajczak z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Piotr Ratajczak z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Piotr z serialu „Redakcja” – szef działu śledczego w „Expressie Codziennym” – to dobry, doświadczony dziennikarz. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym jest prawym i uczciwym człowiekiem. Współpracownicy szanują go, stanowi wręcz dla nich wzór. W życiu osobistym Piotr zmagać się natomiast musi z niemałymi problemami. Alicja Sokołowska z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Alicja Sokołowska z serialu „Redakcja”: sylwetka, zdjęcia Alicja z serialu „Redakcja” – redaktor naczelna „Expressu Codziennego” – jest wymagającym, ale sprawiedliwym szefem. W sytuacjach służbowych jest chłodna, powściągliwa, bardzo racjonalna. W życiu osobistym okazuje się jednak osobą pełną ciepła. Mój nowy mózg: historia Simona Halesa Mój nowy mózg: historia Simona Halesa Mój nowy mózg to film pokazujący historię walki Simona Halesa o powrót do normalnego życia. Skończyło się ono gdy Simon spadł z dużej wysokości i uszkodził mózg. Choć przeżył upadek i po 3 miesiącach obudził się ze śpiączki, nie był już tym samym człowiekiem. Czy uda się przywrócić mu sprawność intelektualną i fizyczną?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!