Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu

Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę!

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 7. Arytmia serca

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 7. Arytmia serca
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:52Bogusław - bohater kolejnego odcinka serialu dokumentalnego Sala operacyjna prowadzi niewielką firmę produkujące ogrodzenia. Już od pewnego czasu w pracy przeszkadza mu dokuczliwe kołatanie serca. Z początku myślał, że to efekt przemęczenia, ale dolegliwości nie ustępowały. Bogusław zgłosił się wreszcie do lekarza, który po przeprowadzeniu badań stwierdził, że nasz bohater cierpi na arytmię serca i skierował go na zabieg ablacji - zabieg, podczas którego przy pomocy wprowadzonej do mięśnia sercowego przez żyłę lub tętnicę udową elektrody o końcówce rozgrzanej do 60°C „wypalane” są w sercu ogniska wywołujące zaburzenia rytmu. Czy po zabiegu Bogusław będzie mógł wrócić do aktywności zawodowej i do normalnego życia?

FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna"!

OBEJRZYJ ZA DARMO WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU „SALA OPERACYJNA" W PORTALU FOKUS.TV!

Redakcja 15/04/2015

Zobacz też

Rady dla turysty górskiego. Co trzeba zabrać ze sobą na wycieczkę w góry i o czym pamiętać? Rady dla turysty górskiego. Co trzeba zabrać ze sobą na wycieczkę w góry i o czym pamiętać? Górski krajobraz potrafi odebrać mowę, wielu turystów, by móc go podziwiać, maszeruje przez śnieg i lód, nie zważając na zagrożenia. Jednak góry potrafią być okrutne. Przed wyjściem na szlak, zwłaszcza zimą, trzeba się dobrze do tego przygotować. Co trzeba wiedzieć na temat turystyki górskeij przed wyruszeniem w góry? Co koniecznie trrzeba zabrać ze sobą do plecaka? Jaki jest najbardziej precyzyjny zegar na świecie? Tekst NIE dla kobiet Jaki jest najbardziej precyzyjny zegar na świecie? Tekst NIE dla kobiet Mierzenie czasu ma początek w starożytności, ale końca tego procederu nie widać. Nadal w tej dziedzinie nie jesteśmy precyzyjni. Ale jest co badać i do czego dążyć. Tylko, czy na pewno patrzymy na właściwą rękę? Mówimy, jakie były zegarki i jaki jest najlepszy na świecie zegarek. Mówimy, gdzie on tyka, bo tyka dla ciebie... Czym kierować się w wyborze partnera? Czym kierować się w wyborze partnera? Znalezienie drugiej połówki to nie lada wyzwanie. Czym kierować się w wyborze partnera? Wyglądem zewnętrznym, charakterem, statusem społecznym, a może jak za dawnych czasów, pozostawić to zadanie swatom? Na co szczególnie zwracać uwagę podczas pierwszej i kolejnych randek?  Dlaczego kłamstwo łatwiej przychodzi kobietom? Dlaczego kłamstwo łatwiej przychodzi kobietom? Chcesz dobrze żyć z innymi? Zapomnij o szczerości! Według naukowców kłamstwo jest jedną z najważniejszych umiejętności społecznych, potrzebną do utrzymywania dobrych relacji. Co ciekawe, badania wskazują, że to kobiety częściej niż mężczyźni mijają się z prawdą. Mówimy kiedy panie to robią, dlaczego i czemu nie jest to bardzo naganne.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!