Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha

Ból brzucha - czy powinien nas niepokoić? W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" poznamy pana Piotra, który zlekceważył tego rodzaju objawy. Dowiemy się, jak przebiega diagnostyka jamy brzusznej, sprawdzimy też jak potoczy się historia pacjenta, który zbyt długo zwlekał z udaniem się do lekarza.

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 6. Przepuklina i nowotwór trzustki

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 6. Przepuklina i nowotwór trzustki
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:21:56


Ból brzucha nie zawsze oznacza zwykłe zatrucie pokarmowe, które można wyleczyć prostymi domowymi sposobami. Przekonał się o tym pan Piotr, który przez długie miesiące lekceważył tego rodzaju dolegliwości. 43-latek spod Bydgoszczy samotnie wychowuje trójkę dzieci, z których jedno jest niepełnosprawne. Rodzina utrzymuje się z zasiłku. Pan Piotr miał nadzieję, że ból brzucha sam ustąpi i odkładał wizytę u lekarza. W końcu jednak się na nią zdecydował.

Śledząc historię pana Piotra dowiemy się, jak przebiegają badania diagnostyczne jamy brzusznej. Zobaczymy, jak lekarze operacyjnie pobierać będą materiał do analizy trzustki i jak będą badać zmienioną chorobowo wątrobę. Towarzysząc pacjentowi z kamerą podpatrzymy pracę chirurgów i patomorfologów, dowiemy się także, dlaczego na wynik badań pan Piotr będzie musiał czekać aż trzy tygodnie. FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna"!

OBEJRZYJ ZA DARMO WSZYSTKIE ODCINKI SERIALU „SALA OPERACYJNA" NA VOD.

Redakcja 08/04/2015

Podobne

Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Ból brzucha - czy powinien nas niepokoić? W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" poznamy pana Piotra, który zlekceważył tego rodzaju objawy. Dowiemy się, jak przebiega diagnostyka jamy brzusznej, sprawdzimy też jak potoczy się historia pacjenta, który zbyt długo zwlekał z udaniem się do lekarza. Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Endoproteza to wykonany ze specjalnego materiału implant, wszczepiany do organizmu, który zastępujący usunięty narząd. Wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego podda się w najnowszym odcinku programu „Sala operacyjna" 60-letni Krzysztof. Czy po operacji odzyska zdrowie i radość życia? Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę W sierpniu br. głośno było w mediach o nieszczęśliwym wypadku 64-letniego ochroniarza z Łodzi. Podczas rutynowego patrolu osiedla mężczyzna został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę. Przypuszcza się, że egzotyczne zwierzę uciekło z prywatnej hodowli...

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!