Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka

Chorobliwa otyłość to coraz częściej pojawiający się problem medyczny. Na szczęście również i w polskich szpitalach lekarze potrafią sobie z nią coraz lepiej radzić. Niestety, coraz częściej problem ten jest tak zaawansowany, że leczenie musi wiązać się z ingerencją chirurgiczną. Zobaczcie, jak chorobliwą otyłość leczy się w Polsce!Bohaterką czwartego odcinka pierwszego w Polsce serialu dokumentalnego, który pokazuje prawdziwe operacje na ekranie jest 28-letnia Angelika. Problemem tej młodej kobiety jest chorobliwa otyłość, a naszym serialu spotykamy ją już po raz drugi. Gdy ostatnio towarzyszyliśmy jej z kamerą Angelika miała zostać poddana operacji zmniejszenia żołądka, jednak do zabiegu nie doszło, ponieważ w jej organizmie pojawiła się infekcja.

Historia Angeliki przypomina wiele historii jej podobnych dziewczyn, które cierpią na otyłość. Angelika odchudzała się już pod opieką lekarzy. Udało jej się zrzucić aż 30 kilogramów, jednak po odstawieniu leków nie tylko wróciła do swojej dawnej wagi, ale nawet dodatkowo przytyła! Kamera programu wejdzie z Angeliką na salę operacyjną, gdzie dziewczyna zostanie poddana operacyjnemu zmniejszeniu żołądka. Jak skończy się ten zabieg? Czy pacjentka będzie zadowolona z jego rezultatu? Czy uda jej się odzyskać normalną wagę i wrócić do normalnego życia? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na dwa kolejne odcinki programu „Sala operacyjna".

..  Wszystko o serialu „Sala operacyjna”


Czwarty odcinek programu „Sala operacyjna" poświęcony zabiegowi operacyjnego zmniejszenia żołądka wyemitujemy na antenie FOKUS TV w środę, 25 marca, o godz. 22:00. Program będzie można obejrzeć także na stronie www.fokus.tv/player o tej samej porze.

Redakcja 25/03/2015

Podobne

Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Mieszkająca w Miami Dominique Lanoise nie chce być ciężarem dla sześciorga swoich dzieci. Waży jednak 280 kilogramów i jej gigantyczna waga dezorganizuje życie całej rodziny. Najmłodsza z jej córek, kilkunastoletnia Jeanna, nie pamięta, aby jej matka kiedykolwiek opuściła dom. Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? WIDEO Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? WIDEO Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Chorobliwa otyłość dotyka coraz większej ilości ludzi na świecie. Cierpi na nią także Dominique z Miami, matka szóstki dzieci i bohaterka kolejnego programu z cyklu Anomalie medyczne. Jej waga? 280 kilogramów! Czy kobieta, która od kilkunastu lat nie wychodzi z domu zdoła wrócić do zdrowia i do normalnego życia? Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka Chorobliwa otyłość to coraz częściej pojawiający się problem medyczny. Na szczęście również i w polskich szpitalach lekarze potrafią sobie z nią coraz lepiej radzić. Niestety, coraz częściej problem ten jest tak zaawansowany, że leczenie musi wiązać się z ingerencją chirurgiczną. Zobaczcie, jak chorobliwą otyłość leczy się w Polsce!

Zobacz też

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 8. Rok 1502. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 8. Rok 1502. WIDEO bez cenzury Borgiowie odsłaniają swoje tajemnice! Lukrecja Borgia ma złe sny. Zbliża się jej ślub z Alfonsem d'Este, gdy jej tymczasem śni się, że jej przyszły małżonek jest zabójcą byłego męża. Czy wkrótce dowie się, kto na prawdę zabił Alfonsa d’Aragon? Prawa kobiet w Pakistanie. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Pakistanki odsłaniają twarz Prawa kobiet w Pakistanie. FOKUS TV zaprasza na film dokumentalny Pakistanki odsłaniają twarz Pakistan – co rok setki kobiet w tym kraju zostają oblane kwasem. Mężczyźni mszczą się na nich w tej sposób za ich rzekome przewinienia – odmowę w odpowiedzi na zaloty czy nieposłuszeństwo. Wraz z kamerą filmu dokumentalnego „Pakistanki odsłaniają twarz" towarzyszymy pani Massarat Misbah, która pomaga ofiarami tego rodzaju ataków. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 7. Rok 1501. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 3., odcinek 7. Rok 1501. WIDEO bez cenzury Borgiowie - co przyniesie im 1501 rok? Cezar Borgia, za kochanką, która opuściła go, zabierając ze sobą ich małą córeczkę Lukrecję, jest gotów pójść aż do piekła. Zabija jej braci, ściga ojca. Czy zabije także samą Doroteę Malatestę i własne dziecko? Lukrecja Borgia jest gotowa posunąć się bardzo daleko, żeby ponownie wyjść za mąż. Jak zostać myśliwym? Procedury Jak zostać myśliwym? Procedury Myślistwo to zajęcie kontrowersyjne, ale wciąż ma rzesze zwolenników. Mają swój kodeks, zasady etyki i wielowiekowe tradycje. Mówimy, jakie wymagania trzeba spełnić, aby znaleźć się w gronie myśliwych. A nie jest to takie proste.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!