Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka

Chorobliwa otyłość to coraz częściej pojawiający się problem medyczny. Na szczęście również i w polskich szpitalach lekarze potrafią sobie z nią coraz lepiej radzić. Niestety, coraz częściej problem ten jest tak zaawansowany, że leczenie musi wiązać się z ingerencją chirurgiczną. Zobaczcie, jak chorobliwą otyłość leczy się w Polsce!

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości

Sala operacyjna sezon 1, odcinek 4. Leczenie otyłości
Kraj produkcji: Polska Kategoria wiekowa Czas trwania 00:20:59Bohaterką czwartego odcinka pierwszego w Polsce serialu dokumentalnego, który pokazuje prawdziwe operacje na ekranie jest 28-letnia Angelika. Problemem tej młodej kobiety jest chorobliwa otyłość, a naszym serialu spotykamy ją już po raz drugi. Gdy ostatnio towarzyszyliśmy jej z kamerą Angelika miała zostać poddana operacji zmniejszenia żołądka, jednak do zabiegu nie doszło, ponieważ w jej organizmie pojawiła się infekcja.

Historia Angeliki przypomina wiele historii jej podobnych dziewczyn, które cierpią na otyłość. Angelika odchudzała się już pod opieką lekarzy. Udało jej się zrzucić aż 30 kilogramów, jednak po odstawieniu leków nie tylko wróciła do swojej dawnej wagi, ale nawet dodatkowo przytyła! Kamera programu wejdzie z Angeliką na salę operacyjną, gdzie dziewczyna zostanie poddana operacyjnemu zmniejszeniu żołądka. Jak skończy się ten zabieg? Czy pacjentka będzie zadowolona z jego rezultatu? Czy uda jej się odzyskać normalną wagę i wrócić do normalnego życia? FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na dwa kolejne odcinki programu „Sala operacyjna".

..  Wszystko o serialu „Sala operacyjna”


Czwarty odcinek programu „Sala operacyjna" poświęcony zabiegowi operacyjnego zmniejszenia żołądka wyemitujemy na antenie FOKUS TV w środę, 25 marca, o godz. 22:00. Program będzie można obejrzeć także na stronie www.fokus.tv/player o tej samej porze.

Redakcja 25/03/2015

Podobne

Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Anomalie medyczne, odc. 1 - mieszka w Miami i waży 280 kilogramów. Czy specjaliści z kliniki leczenia otyłości będą w stanie jej pomóc? Mieszkająca w Miami Dominique Lanoise nie chce być ciężarem dla sześciorga swoich dzieci. Waży jednak 280 kilogramów i jej gigantyczna waga dezorganizuje życie całej rodziny. Najmłodsza z jej córek, kilkunastoletnia Jeanna, nie pamięta, aby jej matka kiedykolwiek opuściła dom. Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość Dominique z Miami - jak poradzą sobie z nią lekarze? Chorobliwa otyłość dotyka coraz większej ilości ludzi na świecie. Cierpi na nią także Dominique z Miami, matka szóstki dzieci i bohaterka kolejnego programu z cyklu Anomalie medyczne. Jej waga? 280 kilogramów! Czy kobieta, która od kilkunastu lat nie wychodzi z domu zdoła wrócić do zdrowia i do normalnego życia? Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Anomalie medyczne"! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 4. Chorobliwa otyłość i operacja zmniejszenia żołądka Chorobliwa otyłość to coraz częściej pojawiający się problem medyczny. Na szczęście również i w polskich szpitalach lekarze potrafią sobie z nią coraz lepiej radzić. Niestety, coraz częściej problem ten jest tak zaawansowany, że leczenie musi wiązać się z ingerencją chirurgiczną. Zobaczcie, jak chorobliwą otyłość leczy się w Polsce!

Zobacz też

Bombowe dziewczyny: postaci i obsada serialu. WIDEO Bombowe dziewczyny: postaci i obsada serialu. WIDEO Poznaj bliżej bombowe dziewczyny – Lornę, Gladys, Kate i Betty. Co warto wiedzieć o bohaterkach serialu? I kim są pierwszoplanowi bohaterowie męscy, Marco Moretti oraz James Dunn? Oto garść informacji o obsadzie „Bombowych dziewczyn”. Bombowe dziewczyny. Wojna daje im możliwość wyrwania się z przypisanych ról? WIDEO Bombowe dziewczyny. Wojna daje im możliwość wyrwania się z przypisanych ról? WIDEO Bohaterkami serialu „Bombowe dziewczyny” są cztery kobiety pracujące w kanadyjskiej fabryce broni podczas II wojny światowej. Wojna daje im możliwość wyrwania się z przypisanych ról żon, matek i kochanek. Wolność, swoboda i prawo do miłości mają jednak swoją cenę… „Bombowe dziewczyny” to zupełnie nowe spojrzenie na II wojnę światową – tym razem z perspektywy kobiet. Savoir vivre. Dlaczego nie wypada mówić: smacznego? Savoir vivre. Dlaczego nie wypada mówić: smacznego? Życzenie współbiesiadnikom „smacznego" przez poszczególne osoby może być odbierane jako sympatyczne, jednak w świetle etykiety jest tak naprawdę mało eleganckie. Zdarzają się też sytuacje, w których użycie tego popularnego zwrotu może zostać uznane wręcz za niegrzeczne czy niekulturalne. Kiedy więc wypada, a kiedy nie wypada mówić: smacznego? Jak zrobić strój kota? Kostium karnawałowy łatwy do wykonania Jak zrobić strój kota? Kostium karnawałowy łatwy do wykonania Nie wiesz, jak wykonać strój kota na szkolny bal karnawałowy? Jeśli twoje dziecko zamarzyło, by na balu zostać kotem, masz szczęście, że tylko kotem. Tak naprawdę strój ten jest jednym z najłatwiejszych do wykonania. Zobacz jedną z propozycji wykonania stroju kota.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!