Rozwód Kupichy: Kim jest żona, co osiągnęła?

Piotr Kupicha i jego żona Agata po ośmiu latach małżeństwa rozwiedli się. O swojej decyzji poinformowali fanów zespołu oficjalnie na stronie Feel. Kim jest była żona Kupichy, o której media niewiele wiedzą? Dlaczego para się rozwiodła?

ŻONA PIOTRA KUPICHY: kim jest? Z czego jest znana?

Żoną Piotra Kupichy była Agata Kupicha, córka katowickiej pisarki i poetki Marty Fox. Kupicha bardzo długo nie pokazywał się z żoną publicznie, chroniąc w ten sposób prywatność rodziny. W pewnym momencie zmienił jednak taktykę i zaczął być widywany z żoną, a nawet wystąpił z nią w programie Polsatu „On i Ona”, w którym sprawdza się, czy znane pary są dobrane i czy dużo wiedzą na swój temat. Agata Kupicha starała się stronić od mediów, dlatego też niewiele wiedzą one na jej temat poza tym, że była żoną wokalisty Feel. Wiadomo jednak, że jest filologiem polskim, uwielbia literaturę, a Kupichę poznała na rockotece.

>>> VINCENT CASSEL: kim jest mąż Moniki Bellecci? [KLIKNIJ!]

ROZWÓD PIOTRA KUPICHY: dlaczego wokalista zespołu Feel się rozwiódł?

Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną po ośmiu latach małżeństwa. Z tej okazji na oficjalnej stronie zespołu Feel Kupicha zamieścił informację, w której napisał: „Drodzy Fani. Szanowni Państwo!!! Pragniemy Was szczerze poinformować, że z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się. Dalej pozostajemy przyjaciółmi i nadal troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie tej decyzji. Agata i Piotr”. Nie podał konkretnych powodów, zaznaczył jednak, że rozwód przebiegł w przyjaźni.

Redakcja 28/08/2013

Zobacz też

Płacenie za treści w INTERNECIE. Czy warto płacić za artykuły online? Płacenie za treści w INTERNECIE. Czy warto płacić za artykuły online? Walka z piractwem w Internecie trwa. Najpierw ACTA, potem akcje FBI i łapanki hakerów, a teraz chowanie treści internetowych za Paywall, które stało się światowym trendem i dociera już do Polski. Słowacka spółka Piano Media, po sukcesie w ojczyźnie i na Słowenii, zachęca polskich wydawców do współpracy. Co to jest Piano System? Czy wszystko w Internecie będzie płatne? Za co warto płacić? Dlaczego atrakcyjni mężczyźni są postrzegani jako bardziej inteligentni, a kobiety nie? Dlaczego atrakcyjni mężczyźni są postrzegani jako bardziej inteligentni, a kobiety nie? Atrakcyjni panowie są postrzegani jako bardziej inteligentni. Kobiety – wręcz przeciwnie. Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jakie są SKUTKI astronomicznej wiosny? Zobacz, jak radzić sobie ze zmianami klimatu Jakie są SKUTKI astronomicznej wiosny? Zobacz, jak radzić sobie ze zmianami klimatu Dzień Wagarowicza, prima aprilis, majówka, długi weekend, Wielkanoc – jednym słowem - WIOSNA! Astronomiczna wiosna wystartowała 20 marca o 6:14 rano, od tej chwili dni stały się dłuższe, a noce krótsze. Jednak wiosna astronomiczna to nie jedyny początek wiosny, jest jeszcze wiosna fenologiczna, termiczna, klimatyczna i przyrodnicza. Jakie są skutki wiosny? Mówimy, co nas czeka w nadchodzących miesiącach. Wielkanoc w w Szwecji – jak się ją obchodzi? Wielkanoc w w Szwecji – jak się ją obchodzi? Co kraj to obyczaj – to stare polskie przysłowie można odnieść nie tylko do codziennych ludzkich zwyczajów, ale również do tradycji świątecznych. Dlatego sprawdzamy, jak Wielkanoc obchodzą Szwedzi. Czy również święcą jajka? Czy Zmartwychwstanie Chrystusa celebrują w specjalny sposób?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!