Rozwód Kupichy: Kim jest żona, co osiągnęła?

Piotr Kupicha i jego żona Agata po ośmiu latach małżeństwa rozwiedli się. O swojej decyzji poinformowali fanów zespołu oficjalnie na stronie Feel. Kim jest była żona Kupichy, o której media niewiele wiedzą? Dlaczego para się rozwiodła?

ŻONA PIOTRA KUPICHY: kim jest? Z czego jest znana?

Żoną Piotra Kupichy była Agata Kupicha, córka katowickiej pisarki i poetki Marty Fox. Kupicha bardzo długo nie pokazywał się z żoną publicznie, chroniąc w ten sposób prywatność rodziny. W pewnym momencie zmienił jednak taktykę i zaczął być widywany z żoną, a nawet wystąpił z nią w programie Polsatu „On i Ona”, w którym sprawdza się, czy znane pary są dobrane i czy dużo wiedzą na swój temat. Agata Kupicha starała się stronić od mediów, dlatego też niewiele wiedzą one na jej temat poza tym, że była żoną wokalisty Feel. Wiadomo jednak, że jest filologiem polskim, uwielbia literaturę, a Kupichę poznała na rockotece.

>>> VINCENT CASSEL: kim jest mąż Moniki Bellecci? [KLIKNIJ!]

ROZWÓD PIOTRA KUPICHY: dlaczego wokalista zespołu Feel się rozwiódł?

Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną po ośmiu latach małżeństwa. Z tej okazji na oficjalnej stronie zespołu Feel Kupicha zamieścił informację, w której napisał: „Drodzy Fani. Szanowni Państwo!!! Pragniemy Was szczerze poinformować, że z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się. Dalej pozostajemy przyjaciółmi i nadal troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie tej decyzji. Agata i Piotr”. Nie podał konkretnych powodów, zaznaczył jednak, że rozwód przebiegł w przyjaźni.

Redakcja 28/08/2013

Zobacz też

Historia Ireny Sendlerowej. Jak Polka ratowała dzieci z warszawskiego getta Historia Ireny Sendlerowej. Jak Polka ratowała dzieci z warszawskiego getta Zapis wstrząsającej historii ludności żydowskiej z warszawskiego getta opowiedziany przez Irenę Sendlerową – kobietę, która uratowała tysiące dzieci przed pewną śmiercią. Pod koniec swojego życia udzieliła wywiadu reżyserowi dokumentu – Andrzejowi Wolfowi. Część materiałów filmowych pochodzi z archiwów reżysera Stevena Spielberga. II wojna – sensacyjne wykopaliska. Jakie tajemnice światowego konfliktu kryje ziemia? II wojna – sensacyjne wykopaliska. Jakie tajemnice światowego konfliktu kryje ziemia? Historyk Dan Snow przemierza Europę, Amerykę Północną oraz wody Atlantyku, aby odkryć nieznane oblicze II wojny światowej. Przeprowadzi wnikliwe śledztwa, które pozwolą ujawnić fakty jednego z największych konfliktów zbrojnych w historii ludzkości, pozostające do tej pory w ukryciu. Waga najcięższa. Jak ze swą tuszą radzą sobie naprawdę otyli ludzie? OPISY ODCINKÓW Waga najcięższa. Jak ze swą tuszą radzą sobie naprawdę otyli ludzie? OPISY ODCINKÓW Otyłość, uznawana za jedną z chorób cywilizacyjnych, to problem coraz większej liczby ludzi. Wielu przechodzi na restrykcyjne diety, po których jednak pojawia się efekt jojo. Inni decydują się na operacje zmniejszenia żołądka – nie zawsze przynoszące oczekiwane skutki. Podczas gdy szereg ekstremalnie otyłych osób ma problem z wykonywaniem zwykłych, codziennych czynności, jak choćby jedzenie albo załatwianie potrzeb fizjologicznych, niektóre stają się celebrytami i żyją z eksponowania swych obfitych wdzięków. NOWA TV: nowa telewizja w rodzinie. Co w programie? NOWA TV: nowa telewizja w rodzinie. Co w programie? Telewizja NOWA TV jest stacją o charakterze uniwersalnym. Znajdują się w niej propozycje adresowane do szerokiego kręgu odbiorców. Jej oferta programowa powstała w oparciu o cztery filary: informacje, kabarety, filmy i seriale.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!