Rozwód Kupichy: Kim jest żona, co osiągnęła?

Piotr Kupicha i jego żona Agata po ośmiu latach małżeństwa rozwiedli się. O swojej decyzji poinformowali fanów zespołu oficjalnie na stronie Feel. Kim jest była żona Kupichy, o której media niewiele wiedzą? Dlaczego para się rozwiodła?

ŻONA PIOTRA KUPICHY: kim jest? Z czego jest znana?

Żoną Piotra Kupichy była Agata Kupicha, córka katowickiej pisarki i poetki Marty Fox. Kupicha bardzo długo nie pokazywał się z żoną publicznie, chroniąc w ten sposób prywatność rodziny. W pewnym momencie zmienił jednak taktykę i zaczął być widywany z żoną, a nawet wystąpił z nią w programie Polsatu „On i Ona”, w którym sprawdza się, czy znane pary są dobrane i czy dużo wiedzą na swój temat. Agata Kupicha starała się stronić od mediów, dlatego też niewiele wiedzą one na jej temat poza tym, że była żoną wokalisty Feel. Wiadomo jednak, że jest filologiem polskim, uwielbia literaturę, a Kupichę poznała na rockotece.

>>> VINCENT CASSEL: kim jest mąż Moniki Bellecci? [KLIKNIJ!]

ROZWÓD PIOTRA KUPICHY: dlaczego wokalista zespołu Feel się rozwiódł?

Piotr Kupicha rozwiódł się z żoną po ośmiu latach małżeństwa. Z tej okazji na oficjalnej stronie zespołu Feel Kupicha zamieścił informację, w której napisał: „Drodzy Fani. Szanowni Państwo!!! Pragniemy Was szczerze poinformować, że z dniem dzisiejszym nasze drogi jako małżeństwa rozchodzą się. Dalej pozostajemy przyjaciółmi i nadal troszczymy się o przyszłość i rozwój naszych synków. Prosimy o uszanowanie i zrozumienie tej decyzji. Agata i Piotr”. Nie podał konkretnych powodów, zaznaczył jednak, że rozwód przebiegł w przyjaźni.

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!