Rozmowy nieoswojone – program o zwierzętach, który rozbawi was do łez!

Jak obnażyć ludzkie wady i wyśmiać przywary nikogo przy tym nie obrażając? Jak pochwalić zalety nikomu nie schlebiając? Czy goryl na poniższym obrazku kogoś wam przypomina...?Odzianie ludzi w zwierzęcą skórę to zabieg znany od niepamiętnych lat. Posługiwali się nim z powodzeniem Ezop, Jean de La Fontaine, Ignacy Krasicki i wielu innych. Przekazywali w ten sposób prawdę o ludzkim życiu i otaczającej nas rzeczywistości, nikomu się przy tym nie narażając.

Twórcy brytyjskiego serialu „Rozmowy nieoswojone" skorzystali z tej dobrze sprawdzonej metody. Ubrali ludzi w zwierzęcą skórę i podsłuchali ich rozmowy. Co byśmy usłyszeli, gdybyśmy oddali głos naszym pręgowanym i skrzydlatym przyjaciołom?

Każdy odcinek serialu składa się ze scenek, w których pojawiają się zwierzęta różnych gatunków ze wszystkich stron świata. Każde z nich ma imię, osobowość i podobne do naszych problemy. Słyszymy, jak ze sobą rozmawiają i jak komentują otaczającą je rzeczywistość. Będą myśleć na głos i rozważać zarówno przyziemne, jak i egzystencjalne kwestie, a ich uwagi na temat kondycji ludzkości zadziwią swoją trafnością! Serial jest przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Świetna zabawa gwarantowana!
 

Redakcja 29/08/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!