Rozmowy nieoswojone – program o zwierzętach, który rozbawi was do łez!

Jak obnażyć ludzkie wady i wyśmiać przywary nikogo przy tym nie obrażając? Jak pochwalić zalety nikomu nie schlebiając? Czy goryl na poniższym obrazku kogoś wam przypomina...?Odzianie ludzi w zwierzęcą skórę to zabieg znany od niepamiętnych lat. Posługiwali się nim z powodzeniem Ezop, Jean de La Fontaine, Ignacy Krasicki i wielu innych. Przekazywali w ten sposób prawdę o ludzkim życiu i otaczającej nas rzeczywistości, nikomu się przy tym nie narażając.

Twórcy brytyjskiego serialu „Rozmowy nieoswojone" skorzystali z tej dobrze sprawdzonej metody. Ubrali ludzi w zwierzęcą skórę i podsłuchali ich rozmowy. Co byśmy usłyszeli, gdybyśmy oddali głos naszym pręgowanym i skrzydlatym przyjaciołom?

Każdy odcinek serialu składa się ze scenek, w których pojawiają się zwierzęta różnych gatunków ze wszystkich stron świata. Każde z nich ma imię, osobowość i podobne do naszych problemy. Słyszymy, jak ze sobą rozmawiają i jak komentują otaczającą je rzeczywistość. Będą myśleć na głos i rozważać zarówno przyziemne, jak i egzystencjalne kwestie, a ich uwagi na temat kondycji ludzkości zadziwią swoją trafnością! Serial jest przeznaczony zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Świetna zabawa gwarantowana!
 

Redakcja 09/07/2014

Zobacz też

EUGENIUSZ KŁOPOTEK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Chojnic . Zobacz SYLWETKĘ posła EUGENIUSZ KŁOPOTEK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Chojnic . Zobacz SYLWETKĘ posła Eugeniusz Kłopotek, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). Zootechnik, były europoseł i obserwator w Parlamencie Europejskim oraz autor kolekcji barwnych cytatów. Jak bezpiecznie zrobić świąteczne zakupy w internecie? Jak bezpiecznie zrobić świąteczne zakupy w internecie? Przedświąteczne zakupy w pełni. Tysiące ludzi w centrach handlowych, zatłoczone parkingi, niekończące się kolejki do kasy – świąteczne zakupy dla wielu osób to prawdziwy koszmar. A można przecież wygodniej i taniej, przez internet. Trzeba tylko zachować rozsądek i dokładnie sprawdzić internetowego sprzedawcę, żeby nie okazało się, że paczka dojdzie z niekompletnym prezentem lub dopiero po świętach. MIECZYSŁAW KASPRZAK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Jarosławia. Zobacz SYLWETKĘ posła MIECZYSŁAW KASPRZAK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Jarosławia. Zobacz SYLWETKĘ posła Mieczysław Kasprzak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 22 (OKW Krosno). Porucznik rezerwy, sekretarz Ministerstwa Gospodarki oraz działacz lokalnych struktur partii. STANISŁAW KALEMBA, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Piekar. Zobacz SYLWETKĘ posła STANISŁAW KALEMBA, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Piekar. Zobacz SYLWETKĘ posła Stanisław Kalemba to poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 38 (OKW Piła). Honorowy obywatel Grodziska Wielkopolskiego i jeden z najdłużej zsiadających w ławach sejmowych posłów; w parlamencie zasiada od I kadencji, czy od 1991 roku. Obecnie bierze udział w pracach Komisji do Spraw Unii Europejskiej i Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Od 31 lipca 2012 do 13 marca 2014 roku minister rolnictwa i rozwoju wsi w drugim rządzie Donalda Tuska.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!