Rozkoszne szczeniaki – tajemnice psów i tajniki ich hodowli

Czy psy mają jeszcze przed ludźmi jakiekolwiek tajemnice? Mają i to dużo. Sprawdźcie, czym mogą was jeszcze zaskoczyć najlepsi czteronożni przyjaciele człowieka.
Nasza psia odyseja zaczyna się w chwili narodzin dziewięciu uroczych szczeniąt Golden Retrivera. Będziemy śledzić ich życie, aż wyrosną na piękne i mądre psiaki. W programie zaprezentują się też inne rasy psów, począwszy od pudli, dogów i brytyjskich buldogów, po psy pracujące, takie jak na przykład walijskie Corgi czy australijskie psy pasterskie.

Ogonem zamerdają także chihuahua, jamniki i bulteriery, a także charty, syberyjskie husky i shar-pei. Głos dadzą dalmatyńczyki, owczarki szetlandzkie, angielskie cocker spaniele, pekińczyki. Nie zabraknie też dobermanów, owczarków niemieckich, collie i Jack Russell terrierów.

W programie pojawią się też niebywale zdolne zwierzęta, które wyszkolone zostały do pomocy niewidomym, do szukania narkotyków, a także do wygrywania wyścigów zaprzęgów. Na koniec zaprosimy naszych widzów na wielką paradę, którą poprowadzi hollywoodzka legenda Bo Derek. Tysiące psów już szykują się na świętowanie!

Redakcja 21/07/2014

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!