Rozkoszne szczeniaki – tajemnice psów i tajniki ich hodowli

Czy psy mają jeszcze przed ludźmi jakiekolwiek tajemnice? Mają i to dużo. Sprawdźcie, czym mogą was jeszcze zaskoczyć najlepsi czteronożni przyjaciele człowieka.
Nasza psia odyseja zaczyna się w chwili narodzin dziewięciu uroczych szczeniąt Golden Retrivera. Będziemy śledzić ich życie, aż wyrosną na piękne i mądre psiaki. W programie zaprezentują się też inne rasy psów, począwszy od pudli, dogów i brytyjskich buldogów, po psy pracujące, takie jak na przykład walijskie Corgi czy australijskie psy pasterskie.

Ogonem zamerdają także chihuahua, jamniki i bulteriery, a także charty, syberyjskie husky i shar-pei. Głos dadzą dalmatyńczyki, owczarki szetlandzkie, angielskie cocker spaniele, pekińczyki. Nie zabraknie też dobermanów, owczarków niemieckich, collie i Jack Russell terrierów.

W programie pojawią się też niebywale zdolne zwierzęta, które wyszkolone zostały do pomocy niewidomym, do szukania narkotyków, a także do wygrywania wyścigów zaprzęgów. Na koniec zaprosimy naszych widzów na wielką paradę, którą poprowadzi hollywoodzka legenda Bo Derek. Tysiące psów już szykują się na świętowanie!

Redakcja 21/07/2014

Zobacz też

EWA WOLAK, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła EWA WOLAK, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Wrocławia. Zobacz SYLWETKĘ posła Ewa Wolak, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 3 (OKW Wrocław). Nauczycielka, działaczka 'Solidarności", a także działaczka regionalnych struktur partii. Uwielbia czytać książki i jeździć na rowerze. Pies, kot i ferie. Co zrobić ze zwierzakami w czasie urlopowych wyjazdów? Pies, kot i ferie. Co zrobić ze zwierzakami w czasie urlopowych wyjazdów? Mamy zwierzaka, ale także chęć na urlop. Nie zawsze i nie wszędzie możemy zabrac psa lub kota. Co zrobić gdy udajemy się w daleką podróż samolotem albo na kilkudniowy intensywny wyjazd na narty? Jak zorganizować opiekę nad zwierzakiem? Podpowiadamy możliwe rozwiązania. BOŻE NARODZENIE NA ŚWIECIE - MEKSYK. Jak wygląda Boże Narodzenie w Meksyku? BOŻE NARODZENIE NA ŚWIECIE - MEKSYK. Jak wygląda Boże Narodzenie w Meksyku? W Meksyku święta Bożego Narodzenia zaczynają się nieco wcześniej niż u nas i trwają dłużej. Czy dzieci w Meksyku dostają prezenty od świętego Mikołaja? Jaka jest tradycyjna potrawa wigilijna? Czy Dzień Niewiniątek to odpowiednik prima aprilis? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w artykule.  ELŻBIETA GAPIŃSKA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Płocka. Zobacz SYLWETKĘ posła ELŻBIETA GAPIŃSKA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Płocka. Zobacz SYLWETKĘ posła Elżbieta Gapińska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 16 (OKW Płock). Samorządowiec, pedagog oraz autorka podręczników do samokształcenia dla nauczycieli. Jest członkiem sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!