ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o zdjęciach Agnieszki mówi jej matka?

NAGIE ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ - od kiedy w mediach pojawiły się zdjęcia rozebranej Agnieszki Radwańskiej, stale przybywa tych, którzy chcą ten krok tenisistki skrytykować, ale też tych, którzy stają w jej obronie. Wypowiedziała się również matka Agnieszki. Mówimy, co o zdjęciach Agnieszki myśli jej mama.

ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: gdzie ukazały się zdjęcia Radwańskiej nago?

Kilka tygodni temu w mediach podniosła się fala oburzenia na znaną polską tenisistkę Agnieszkę Radwańską, która pozowała nago do zdjęć dla magazynu ESPN „The Body Issue”. Oburzenie było tym większe, że wcześniej Agnieszka otwarcie pokazywała, że jest gorliwą katoliczką – m.in. brała udział w kampanii „Nie wstydzę się Jezusa”, z której po publikacji zdjęć została usunięta.

>>> Agnieszka Radwańska w rozbieranej sesji. ZDJĘCIA RADWAŃSKIEJ NAGO zszokowały fanów. ZDJĘCIA naga Radwańska (KLIKNIJ!)

Po tym gdy zdjęcia obiegły media, wiele osób krytykowało Agnieszkę, byli jednak również tacy, którzy stawali w jej obronie, tłumacząc, że Radwańska nie rozebrała się dla „Playboya”, ale dla magazynu, który poprzez takie zdjęcia propaguje zdrowy tryb życia. Do grona obrońców Agnieszki dołączyła teraz również jej matka.

ROZBIERANA sesja RADWAŃSKIEJ: co o sesji zdjęciowej sądzi matka Radwańskiej?

Katarzyna Radwańska, matka tenisistki, w wywiadzie dla magazynu „Flesz” powiedziała, że tego rodzaju zdjęcia w takim magazynie ocenia pozytywnie – zdaje sobie sprawę, że w ten sposób pismo promuje wśród czytelników dbanie o siebie. Matka Radwańskiej dodała też, że Agnieszka długo się wahała, zanim podjęła tę dezycję, trochę się też tego wystąpienia wstydziła. Zgodziła się jednak, gdy zobaczyła zdjęcia z poprzednich sesji i przekonała się, że nie chodzi w nich o erotykę. Nie była to też sesja za pieniądze, ale wyłącznie dla prestiżu, dlatego – jako pierwszy polski sportowiec – postanowiła wziąć w niej udział.

>>> Agnieszka Radwańska NAGO: Czy i ile zarobiła na ROBIERANEJ sesji. NAGA Radwańska (KLIKNIJ!)

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!