Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 8.: Samochód gangstera

Jak co tydzień, tak i teraz dwie drużyny mechaników działających na rynku części używanych czeka niełatwe zadanie. Tym razem mają wycisnąć, ile się da, z gangsterskich limuzyn.

Dwa zespoły – George Percy i Sheldon Nichols oraz Ben Szymański i Frankie Otway – już po raz ósmy zmierzą się w niezwykłej konkurencji. Ich zadaniem będzie znaleźć, rozebrać na części i spieniężyć rozbity samochód. Tym razem zająć się mają potężnymi limuzynami, które słyną jako auta wykorzystywane przez gangsterów w ucieczkach i pościgach.

Te wielkie, niepokojące samochody nie bez powodu kojarzące się ze światem przestępczym zdają się skrywać w sobie niejedną tajemnicę. Uczestników programu gotowe są przyprawić o szybsze bicie serca! Może w bagażniku któregoś z nich kryją się cenne łupy mafii? A może coś zupełnie innego?

Redakcja 24/08/2015

Zobacz też

Pomnik GLORIA VICTIS. Kogo upamiętnia? Gdzie się znajduje? Pomnik GLORIA VICTIS. Kogo upamiętnia? Gdzie się znajduje? Oficjalne uroczystości kolejnych rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego zawsze odbywają się pod pomnikiem Gloria Victis na Powązkach Wojskowych. Również w tym roku najwyższe władze państwowe złożą hołd powstańcom warszawskim pod obeliskiem. Mówimy o historii i idei pomnika Gloria Victis. Witold Kieżun. Kim jest bohater powstania warszawskiego? Witold Kieżun. Kim jest bohater powstania warszawskiego? BOHATER Z FILMU O POWSTANIU WARSZAWSKIM. Witold Kieżun to profesor Akademii Leona Koźmińskiego, wykładał zarządzanie m.in. na Temple University w Filadelfii i na Uniwersytecie w Montrealu. Pracował w Burundi, gdzie utworzył nowoczesną administrację. Ostatnio przypomniano sobie o nim jednak w związku z filmem "Powstanie Warszawskie". PAWEŁ KORZENIOWSKI: kim jest polski pływak, który zdobył wicemistrzostwo świata? PAWEŁ KORZENIOWSKI: kim jest polski pływak, który zdobył wicemistrzostwo świata? Paweł KORZENIOWSKI WICEMISTRZEM ŚWIATA w pływaniu! Od mistrza świata popłynął wolniej o nieco ponad pół sekundy. Na podium mistrzostw świata staje trzeci raz, był już mistrzem i wicemistrzem świata w pływaniu. Kim jest PAWEŁ KORZENIOWSKI, tegoroczny wicemistrz świata w stylu motylkowym? LOT wprowadza PŁATNE POSIŁKI: ile zapłacimy za jedzenie w samolocie? LOT wprowadza PŁATNE POSIŁKI: ile zapłacimy za jedzenie w samolocie? Od 1 sierpnia, lecąc samolotem linii lotniczych LOT, nie dostaniemy darmowej kanapki. Posiłki serwowane na pokładzie samolotu będą od teraz płatne, ale też – jak przekonują właściciele firmy – lepsze. Ile trzeba będzie zapłacić za kanapkę w samolocie? Co będzie można zjeść podczas lotu?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!