Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 8.: Samochód gangstera

Jak co tydzień, tak i teraz dwie drużyny mechaników działających na rynku części używanych czeka niełatwe zadanie. Tym razem mają wycisnąć, ile się da, z gangsterskich limuzyn.

Dwa zespoły – George Percy i Sheldon Nichols oraz Ben Szymański i Frankie Otway – już po raz ósmy zmierzą się w niezwykłej konkurencji. Ich zadaniem będzie znaleźć, rozebrać na części i spieniężyć rozbity samochód. Tym razem zająć się mają potężnymi limuzynami, które słyną jako auta wykorzystywane przez gangsterów w ucieczkach i pościgach.

Te wielkie, niepokojące samochody nie bez powodu kojarzące się ze światem przestępczym zdają się skrywać w sobie niejedną tajemnicę. Uczestników programu gotowe są przyprawić o szybsze bicie serca! Może w bagażniku któregoś z nich kryją się cenne łupy mafii? A może coś zupełnie innego?

Redakcja 24/08/2015

Zobacz też

KIEDY KONIEC ŚWIATA? Czy w 2012 czeka nas APOKALIPSA? KIEDY KONIEC ŚWIATA? Czy w 2012 czeka nas APOKALIPSA? Starożytny kalendarz Majów kończy się na roku, którego odpowiednikiem jest rok 2012. Niektórzy uważają zatem, że KONIEC ŚWIATA będzie 21 grudnia 2012 roku, czyli w ciągu niecałych już 366 dni możemy spodziewać się wielkich katastrof globalnych, uderzenia komet w Ziemię, potopu i innych nieszczęść, które mają pogrążyć świat w chaosie, a w efekcie doprowadzić do zakończenia dziejów ludzkości, czyli końca świata. Kiedy naprawdę będzie KONIEC ŚWIATA? Jak przeżyć KONIEC ŚWIATA? Ile KOSZTUJE PROFESJONALNY SPRZĘT najlepszych polskich OLIMPIJCZYKÓW? Ile KOSZTUJE PROFESJONALNY SPRZĘT najlepszych polskich OLIMPIJCZYKÓW? Sport to zdrowie, ale często również... wielkie wydatki. Szczególnie wtedy, gdy jest uprawiany profesjonalnie. Zobacz ile najlepsi polscy olimpijczycy wydają na sprzęt w ciągu sezonu. Mówimy ile kosztuje sprzęt olimpijczyków.  Ile może kosztować rozwód? Sprawdź, od czego zależą KOSZTY ROZWODU? Ile może kosztować rozwód? Sprawdź, od czego zależą KOSZTY ROZWODU? Rozwód to przede wszystkim koszty emocjonalne. Ale w parze z rozwodem idą też koszty materialne - często wcale niemałe.  Zobacz, ile może kosztować rozwód! Ile kosztował rozwód celebrytów: Michalczewsiego, Woodsa, Spielberga, Forda, Ginsona czy Korzeniowskiego.  Jak zawiązać krawat? Instrukcja KROK PO KROKU Jak zawiązać krawat? Instrukcja KROK PO KROKU Studniówka co roku doprowadza maturzystów do bólu głowy. Przyszli absolwenci zastanawiają się co ubrać, z kim iść czy nawet jak zawiązać krawat. Jak wiązać krawat? Mamy odpowiedź na to ostatnie pytanie. Mówimy, jak zawiązać krawat, krok po kroku.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!