Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 7.: Weekendowi wojownicy

Dwie drużyny mechaników zarabiających na pozyskiwaniu i sprzedaży używanych części zamiennych tym razem zajmą się autami kojarzącymi się z czasem wolnym i z radością życia.

Kiedy samochód jest czymś więcej niż tylko pojazdem? Gdy wyraża styl życia właściciela albo nawet staje się sposobem na życie. Kampery, pojazdy typu buggy, stare garbusy i niezliczone inne fajne i... dziwne samochody są kochane przez wiele osób – nie tylko z powodu wrażeń z jazdy; także dlatego, że mówią otoczeniu o osobowości właściciela. Uczestnicy programu mają nadzieję, że legion fanów tych nietypowych pojazdów pomoże im zrobić dobry biznes na rynku części używanych.

Bo również doszczętnie zniszczone auto może stać się żyłą złota – o ile tylko trafi w ręce mechaników, którzy zarabiają na częściach wymontowanych z rozbitych samochodów. Doświadczeni mechanicy, którzy zęby zjedli na motoryzacji, nie odpuszczą najdrobniejszego elementu. Wszystko, aby zarobić więcej niż rywale i wygrać w zawodach.

 

Redakcja 13/08/2015

Zobacz też

Instagram: najpopularniejsze hashtagi – tagi, którymi wypromujesz zdjęcie Instagram: najpopularniejsze hashtagi – tagi, którymi wypromujesz zdjęcie Instagram to nie tylko zdjęcia – także tagi, a właściwie hashtagi. Czemu służą? Z jednej strony porządkowaniu fotografii, a z drugiej budowaniu popularności własnych prac. Posiadacze kont na Instagramie konkurują o jak największą liczbę lajków pod swymi zdjęciami. Jakie hashtagi zwiększające popularność zdjęć są najczęściej używane? Wstęga Mobiusa. Jak wygląda i jakie ma właściwości? Wstęga Mobiusa. Jak wygląda i jakie ma właściwości? Wstęga Mobiusa ma niezwykłe właściwości – chociaż z pozoru ma dwie strony, w istocie jest jednopłaczyznowa, a jej pozornie dwie krawędzie to tak naprawdę tylko jedna krawędź. Jak to możliwe? Butelka Kleina. Jak wygląda i jakie ma właściwości? Butelka Kleina. Jak wygląda i jakie ma właściwości? Butelka Kleina nazwę zawdzięcza niemieckiemu matematykowi Felixowi Kleinowi, który opisał ją w 1882 roku. Pierwotnie określano ją jako „powierzchnia Kleina”, że tłumacz pism Kleina który pomylił słowa: die Fache (powierzchnia) i die Flasche (butelka), stała się naczyniem. Ma to jednak dużą zaletę – najłatwiej jest wyobrazić ją sobie właśnie jako pewną nietypową butelkę. Weronika Rosati: sylwetka, kariera, rodzina Weronika Rosati: sylwetka, kariera, rodzina Weronika Rosati to mało lubiana gwiazda. Mimo interesującej, południowej urody i talentu aktorskiego nie bronią jej ani media, ani rzesze fanów. Szczególnie było to widoczne podczas procesu, wytoczonego Andrzejowi Żuławskiemu za książkę "Nocnik", który Weronika wygrała! Weronika Rosati rzadko oceniania jest za dokonania aktorskie, częściej gości na łamach mediów plotkarskich.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!