Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 6.: Małe i sportowe

W 6. odcinku programu Rozbieracze – biznes w garażu obie drużyny za zadanie będą miały wycisnąć duże pieniądze z małych, choć zwinnych aut. Jak im się to uda?

Jak co tydzień, tak i tym razem uczestnicy zmagań w programie Rozbieracze – biznes w garażu, postarają się zrobić dobry biznes na niesprawnym aucie. George Percy i Sheldon Nichols oraz Ben Szymański i Frankie Otway za zadanie mają znaleźć, kupić i rozebrać na części odpowiednie samochody. Na wszystko będą mieli zaledwie 3 dni, a do dyspozycji bardzo szczupły budżet...

W 6. odcinku programu zainteresowanie zawodników skierowane jest niewielkie, lecz szybkie auta. Ben i Frankie duże nadzieje wiążą z mazdą MX-5, modelem kluczowym dla rozwoju całej serii sportowych samochodów. Z kolei George i Sheldon stawiają na kultowego brytyjskiego MGB GT. Kto lepiej na tym wyjdzie?

 

Redakcja 18/08/2015

Zobacz też

Zamarzanie szyb samochodu. Jak sobie poradzić ze zmarzniętym płynem do spryskiwania szyb samochodowych? Zamarzanie szyb samochodu. Jak sobie poradzić ze zmarzniętym płynem do spryskiwania szyb samochodowych? Zamarzanie szyb samochodu. Sposoby na zamarznięte szyby. Nie ma gorszego samochodu niż taki, który bez przerwy czegoś od nas wymaga. Samochód od przeglądu do przeglądu powinien bez problemu jeździć i niczego, z wyjątkiem benzyny lub oleju napędowego, od nas nie chcieć! Producenci o tym wiedzą i dlatego wymyślili pojemne zbiorniki na płyn do spryskiwania i mycia szyb. Mówimy, dlaczego nie zawsze powinno nas to cieszyć. Przesądy na sylwestra i Nowy Rok. Czego nie robić, by zapewnić sobie pomyślność? Przesądy na sylwestra i Nowy Rok. Czego nie robić, by zapewnić sobie pomyślność? Czego lepiej nie robić w sylwestra lub w Nowy Rok? Jak się zachowywać, żeby kolejny rok nie był dla nas nieszczęśliwy czy pechowy? Czy lepiej jest się bawić szampańsko w sylwestrową noc, czy lepiej celebrować tę chwilę z bliskimi? Oddać wszystkie długi czy może tylko się nimi nie przejmować? ODŚNIEŻANIE CHODNIKÓW. Kto ma obowiązek odśnieżania chodnika? Jakie są kary za nieodśnieżanie chodnika? ODŚNIEŻANIE CHODNIKÓW. Kto ma obowiązek odśnieżania chodnika? Jakie są kary za nieodśnieżanie chodnika? Odśnieżanie chodników przy obfitych opadach jest konieczne. Narzekamy na sprzątanie ulic - zwykle zima zaskakuje drogowców. Ale i ci, którzy powinni usuwać śnieg z chodników, nie spełniają należycie tych obowiązków. A zalegający na chodniku śnieg stwarza niebezpieczeństwo dla przechodniów. Co zrobić, by zmusić odpowiedzialne osoby do sprzątania śniegu? BRZYDKI ZAPACH Z BUTÓW: jak się go pozbyć? Domowe sposoby na odświeżenie butów BRZYDKI ZAPACH Z BUTÓW: jak się go pozbyć? Domowe sposoby na odświeżenie butów Denerwuje cię brzydki zapach z butów? Zastanawiasz się, jak go usunąć? Zwłaszcza zimą dotyka nas problem przepoconych lub zawilgoconych butów. A okazuje się, że pozbędziemy się przykrego zapachu z butów... prawie nic nie robiąc. Podpowiadamy, jak w prosty sposób odświeżyć buty.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!