Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 5.: Sportowe klasyki

Dwie drużyny mechaników stają do zawodów: która lepiej poradzi sobie ze znalezieniem, rozebraniem na części i spieniężeniem niesprawnych aut. Tym razem szukać będą sportowych klasyków – jak ferrari, porsche, lamborghini czy alfa romeo.

Szybkie, stylowe, oryginalne – marki takie jak Ferrari, Porsche, Lamborghini czy Alfa Romeo stworzyły szereg modeli samochodów o statusie żywej legendy. Części zamienne do tych pojazdów, również używane, są poszukiwane niemalże tak bardzo jak same auta. Jedynym problemem może tu być cena – koszt zakupu sportowego samochodu, który będzie można sprzedać na części. Czy obu drużynom uda się znaleźć sportowego klasyka w cenie nieprzekraczającej limitu 1000 funtów?

Kolejny odcinek programu Rozbieracze – biznes w garażu utwierdzi nas w przekonaniu, że nawet doszczętnie zniszczony samochód może stać się żyłą złota, jeśli tylko trafi w ręce mechaników, którzy zarabiają na częściach wymontowanych z rozbitych aut. Dwie drużyny, George Percy i Sheldon Nichols oraz Ben Szymański i Frankie Otway, działają jednak pod silną presją czasu. Na wykonanie zadanie zadania mają zaledwie 3 dni!
 

Redakcja 18/08/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!