Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 3.: Maluchy. Ile pieniędzy da się wycisnąć z niesprawnego mini?

Dwie drużyny stają w szranki, aby się przekonać, kto z zakupu, rozbiórki i sprzedaży części z niesprawnych samochodów jest w stanie uzyskać najwięcej pieniędzy. Tym razem wyzwaniem dla obu zespołów jest mini.

Mini to kompaktowy, naprawdę mały i lekki pojazd, do którego zalet – oprócz niewielkich rozmiarów – należy łatwość prowadzenia i godność, z jaką porusza się po drogach. Połączenie tych cech, tak trudnych do przecenienia, zjednało pojazdom mini prawdziwą armię fanatyków, a zarazem wykreowało potencjalnie niezwykle lukratywny segment rynku autoczęści.

W 3. odcinku programu Rozbieracze – biznes w garażu dojdzie do emocjonującego pojedynku. George i Sheldon znajdą kultowego klasyka, model mini city, zaś Ben i Frankie – nowszego mini coopera. Który pojazd okaże się zwycięzcą w tym starciu starego z nowym?

Nawet doszczętnie zniszczony samochód może stać się żyłą złota, jeśli trafi w ręce mechaników, którzy zarabiają na częściach wymontowanych z rozbitych aut. Obie drużyny działają pod silną presją czasu – na wykonanie zadania mają tylko 3 dni. Doświadczeni mechanicy, którzy zęby zjedli na motoryzacji, nie odpuszczą najmniejszego fragmentu z rozbitego kokpitu i zrobią wszystko, aby zarobić więcej niż rywale.


 

Redakcja 12/08/2015

Zobacz też

Kim jest Jerzy Stuhr - człowiek wielu talentów - aktor, reżyser, profesor, ojciec Macieja Stuhra? Kim jest Jerzy Stuhr - człowiek wielu talentów - aktor, reżyser, profesor, ojciec Macieja Stuhra? Jerzy Stuhr to nie tylko aktor. To pisarz, reżyser, profesor, mąż i dziadek. Jerzy Stuhr (64 l.), jeden z najlepszych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Ale także scenarzysta, reżyser, autor dialogów, pisarz, profesor szkoły teatralnej w Krakowie. Człowiek wielu talentów. Niestety poważna choroba wyłączyła go w tej chwili z życia zawodowego. Jerzy Stuhr jest chory na raka krtani.  Ukradziono mi tablice rejestracyjne. Co zrobić w takiej sytuacji? Ukradziono mi tablice rejestracyjne. Co zrobić w takiej sytuacji? Jeśli z twojego samochodu zniknęły tablice rejestracyjne, musisz szybko postarać się o ich wymianę. Jazda bez tablic oznacza kontrolę przez pierwszy nadarzający się patrol policji. Kim jest FRANCISZEK SMUDA, były trener reprezentacji Polski na Euro 2012? Kim jest FRANCISZEK SMUDA, były trener reprezentacji Polski na Euro 2012? Franciszek Smuda jest zwany w środowisku piłkarskim „Franzem”. To bardzo charakterystyczna postać, zdobył sobie opinię człowieka rządzącego twardą ręką i nieustępliwego. Na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej EURO 2012 poprowadził polską drużynę. Co do tej pory osiągnął ten trener i z jakimi drużynami odniósł największe sukcesy? Z czego słynie "Franz"? Jakie kontrowersyjne decyzje ma na swoim koncie? Co warto zwiedzić w Warszawie? Dowiedz się więcej o starych i nowych atrakcjach w stolicy Co warto zwiedzić w Warszawie? Dowiedz się więcej o starych i nowych atrakcjach w stolicy Nielubiana przez wielu Polaków Warszawa ma bardzo wiele do zaoferowania. Trzeba tylko wiedzieć dokąd pójść. Przedstawiamy subiektywna listę 5 największych atrakcji Warszawy. CO WARTO ZOBACZYĆ W STOLICY?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!