Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 3.: Maluchy. Ile pieniędzy da się wycisnąć z niesprawnego mini?

Dwie drużyny stają w szranki, aby się przekonać, kto z zakupu, rozbiórki i sprzedaży części z niesprawnych samochodów jest w stanie uzyskać najwięcej pieniędzy. Tym razem wyzwaniem dla obu zespołów jest mini.

Mini to kompaktowy, naprawdę mały i lekki pojazd, do którego zalet – oprócz niewielkich rozmiarów – należy łatwość prowadzenia i godność, z jaką porusza się po drogach. Połączenie tych cech, tak trudnych do przecenienia, zjednało pojazdom mini prawdziwą armię fanatyków, a zarazem wykreowało potencjalnie niezwykle lukratywny segment rynku autoczęści.

W 3. odcinku programu Rozbieracze – biznes w garażu dojdzie do emocjonującego pojedynku. George i Sheldon znajdą kultowego klasyka, model mini city, zaś Ben i Frankie – nowszego mini coopera. Który pojazd okaże się zwycięzcą w tym starciu starego z nowym?

Nawet doszczętnie zniszczony samochód może stać się żyłą złota, jeśli trafi w ręce mechaników, którzy zarabiają na częściach wymontowanych z rozbitych aut. Obie drużyny działają pod silną presją czasu – na wykonanie zadania mają tylko 3 dni. Doświadczeni mechanicy, którzy zęby zjedli na motoryzacji, nie odpuszczą najmniejszego fragmentu z rozbitego kokpitu i zrobią wszystko, aby zarobić więcej niż rywale.


 

Redakcja 12/08/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!