Rozbieracze – biznes w garażu, odc.10.: Amerykańskie muscle cars

W ostatnim odcinku programu Rozbieracze zawodnicy obu drużyn staną przed niełatwym zadaniem. Muszą zdobyć, rozebrać na części i spieniężyć amerykańskie klasyki, o które niełatwo na brytyjskich drogach...


Aby wygrać w tym tygodniu, obu zespołom – George Percy i Sheldon Nichols oraz Ben Szymański i Frankie Otway – musi się spełnić amerykański sen. Bo znalezienie w Wielkiej Brytanii „yank tanków”, czyli krążowników szos marek takich jak chevrolet, dodge czy cadillac, nie będzie proste!

Maszyny te, znane wszystkim choćby z amerykańskich filmów, słyną z potężnych silników oraz imponujących prędkości rozwijanych na prostej. Nic więc dziwnego, że amatorów znajdują na całym świecie. Nie znaczy to jednak, że łatwo znaleźć tego typu maszynę do rozbiórki na części, ani też chętnego na te części. Której z dwóch drużyn dopisze większe szczęście?

 

Redakcja 13/08/2015

Zobacz też

TERESA PIOTROWSKA, kim jest minister spraw wewnętrznych? TERESA PIOTROWSKA, kim jest minister spraw wewnętrznych? Teresa Piotrkowska nową minister spraw wewnętrznych? Ewa Kopacz ogłosiła skład nowego rzadku. Piotrowska zastąpiła na tym stanowisku Bartłomieja Sienkiewicza. Co o niej wiemy, co osiągnęła? MIROSŁAW PLUTA, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Baranowa Sandomierskiego. Zobacz SYLWETKĘ posła MIROSŁAW PLUTA, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Baranowa Sandomierskiego. Zobacz SYLWETKĘ posła Mirosław Pluta, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 23 (OKW Rzeszów). Socjolog i pedagog z doświadczeniem, a także członek regionalnych struktur partii. W pracy ceni wzajemne zrozumienie i współpracę, w jednym z wywiadów mówił: "W pracy samorządowca, a teraz posła zawsze dla mnie najważniejszy był człowiek". Zobacz sylwetkę Mirosława Pluty. PAWEŁ PAPKE, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Starogardu Gdańskiego. Zobacz SYLWETKĘ posła PAWEŁ PAPKE, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Starogardu Gdańskiego. Zobacz SYLWETKĘ posła Paweł Papke, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 35 (OKW Olsztyn). Były siatkarz, wielokrotny zdobywca Mistrzostwa Polski, w swojej kolekcji posiada również medal Ligi Mistrzów. Paweł Papke w reprezentacji Polski wystąpił 143 razy, ma na koncie 13 medali mistrzostw Polski. Zobacz sylwetkę posła. MAREK PLURA, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Raciborza. Zobacz SYLWETKĘ posła MAREK PLURA, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Raciborza. Zobacz SYLWETKĘ posła Marek Plura, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 31 (OKW Katowice). Pedagog i psychoterapeuta z wykształcenia, aktywnie pomaga osobom niepełnosprawnym, w Sejmie dba też o interesy ukochanego Śląska. Plura mimo swojej choroby jest silny i wytrwały w dążeniu do celu. Często mówi, że źródłem jego siły jest wiara: "Jeśli ja wybieram cele i do nich dążę, to Bóg dopisuje to, co jest w nich działaniem dla innych ludzi. I w ten sposób kieruje moim życiem". Poseł udowodnił, że siła człowieka płynie z serca i duszy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!