Rozbieracze – biznes w garażu, odc. 1.: British Classics, czyli drugie życie klasycznych brytyjskich aut

Rozbieracze – biznes w garażu to serial w którym dwa zespoły poszukują odpowiedzi na pytanie – ile pieniędzy można uzyskać z części odzyskanych ze złomowanych samochodów? Tym razem, w odcinku British Classics, rozbieracze sprawdzają, ile można zarobić na brytyjskich klasycznych autach.Rozbieracze kursują po Wielkiej Brytanii i Europie, aby capnąć okazje wśród złomowanych samochodów i wydostać z nich nadające się do użytku i cenne części.

Dwa rywalizujące zespoły  rozbieraczy  w tym odcinku skupiają się na klasycznych samochodach brytyjskich. Starają się  rozebrać na części  Rolls-Royce i Jaguara Sovereign. Ile zdołają uzyskać ze sprzedaży najcenniejszych części tych aut? Co uda się się im wyjąć ze złomowanych brytyjskich klasyków?

Narratorem w serialu jest legenda komedii John Challis, najbardziej znany jako "Boycie" z "Only Fools and Horses".
 

Redakcja 04/08/2015

Zobacz też

Czy Pluton znowu będzie planetą? Na czym polega spór o Plutona? Czy Pluton znowu będzie planetą? Na czym polega spór o Plutona? Pluton, odkryta w 1930 roku przez amerykańskiego astronoma Clyde'a Tombaugha planeta, w sierpniu 2006 roku została pozbawiona tego miana przez Międzynarodową Unię Astronomiczną. W ten sposób w Układzie Słonecznym pozostało tylko 8 planet. Milczenie w imię Boga – ostatnia odsłona cyklu „Kościół dzisiaj" na antenie FOKUS TV Milczenie w imię Boga – ostatnia odsłona cyklu „Kościół dzisiaj" na antenie FOKUS TV Spadająca liczba powołań, coraz liczniejsze odejścia praktykujących wyznawców, pedofila we kościele – to tylko nieliczne z najbardziej palących problemów, nękających dziś kościół katolicki. W cztery kolejne niedziele listopada na antenie FOKUS TV pojawiają się kolejne filmy z cyklu poświęconego współczesności tej wielowiekowej instytucji. 23 listopada wyemitujemy ostatni dokument z naszego cyklu – „Milczenie w imię Boga". Jak usunąć plamy z białych butów? Jak usunąć plamy z białych butów? Białe buty idealnie czyste są tylko w dniu zakupu. Wraz z użytkowaniem pojawiają się na nich różnego rodzaju zabrudzenia. A nawet jak miesiącami leżą w szafie, to mogą zszarzeć lub zżółknąć. Ale są sposoby na zwalczenie nieestetycznych plam Co oznacza ręka w symbolice chrześcijańskiej? Co oznacza ręka w symbolice chrześcijańskiej? W średniowieczu rękę Bożą wykorzystywano jako symbol stwórczej siły Bożej. Symbol "Ręki" wywodzi się z kręgów żydowskich i tekstów starego testamentu. Ręka tam jest "potężna", "wszechmocna", zwycięska. Pierwsza ręka pojawia się na obrazie z Niniwy z 1100 roku p.n.e. i przechowywana w londyńskim muzeum.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!