Rosyjskie dziewczyny - jak działają rosyjskie szkoły powabu, czyli jak uwieść mężczyznę w Rosji

W kraju, w którym korzystne małżeństwo wielu kobietom wydaje się jedyną drogą społecznego i ekonomicznego awansu, znalezienie odpowiedniego mężczyzny to bezcenna umiejętność. Wraz z twórcami dokumentu odwiedzamy szkoły powabu w Rosji, gdzie dowiemy się, jak uwieść mężczyznę w Rosji.
Zapraszamy na przyspieszony kurs kobiecości oraz uwodzenia po rosyjsku. Gdzie przebywać, co mówić i jak się poruszać, by znaleźć i usidlić mężczyznę swoich marzeń? Jakie cechy charakteru są szczególnie pożądane u rosyjskich kobiet? Twórcy filmu – Sorin Dragoi, Dmitri Popov i Alina Teodorescu – starają się uchwycić nie tylko społeczny trend współczesnej Rosji, ale też projekcję zbiorowego snu o szczęściu jej mieszkańców.

Bohaterki dokumentu „Rosyjskie dziewczyny" – nauczycielki i kursantki rosyjskich szkół powabu – opowiedzą o tym, jak poszukuje się męża, jak wiele pracy kosztuje nauka uwodzenia i jak przygotować się do roli żony. Czy efekt końcowy rzeczywiście wart jest tak wielkiego poświęcenia?

Redakcja 15/10/2014

Zobacz też

Jakie są najlepsze DOMOWE METODY NA ODSTRASZENIE GOŁĘBI z balkonu? Jakie są najlepsze DOMOWE METODY NA ODSTRASZENIE GOŁĘBI z balkonu? Gołębie to urokliwe ptaki, których widok tak często cieszy oko. Jednak te ptaki potrafią być bardzo uciążliwe. Wiedzą coś o tym mieszkańcy blokowisk i kamienic, w których gołębie potrafią zaburzać rytm dnia i snu. Konkurs Doodle 4 Google. Jak wygrać 25 000 od Google? Dlaczego prezydentowa Anna Komorowska robi Doodle 4 Google? Konkurs Doodle 4 Google. Jak wygrać 25 000 od Google? Dlaczego prezydentowa Anna Komorowska robi Doodle 4 Google? Doodle 4 Google to konkurs, w którym może wziąć udział każdy uczeń i gimazjalista. Pierwsza dama RP Anna Komorowska również postanowiła wesprzeć inicjatywę i też szykuje logo doodle. Najlepsze logo będzie widoczne 8 czerwca 2012 roku na stronie głównej Google, a zwycięzca otrzyma wysoką nagrodę dla siebie i szkoły, którą reprezentuje. Sprawdź, jak i do kiedy zgłosić się do konkursu Google. Kim jest MICHAŁ PIRÓG, juror You Can Dance - Po prostu tańcz? Kim jest MICHAŁ PIRÓG, juror You Can Dance - Po prostu tańcz? Michał Piróg stał się znany widzom telewizyjnym dzięki programowi tanecznemu "You Can Dance – Po prostu tańcz", gdzie jest jednym z jurorów. Popularny choreograf znany jest ze swojego ciętego języka i często kontrowersyjnych poglądów. Mechanizm wzwodu: jak męski mózg rządzi penisem? Dowiedz się, w jaki sposób powstaje erekcja? Mechanizm wzwodu: jak męski mózg rządzi penisem? Dowiedz się, w jaki sposób powstaje erekcja? Zanim przekonano się, że penis nabrzmiewa za sprawą krwi, medycyna ludowa stała na stanowisku, że wypełnia go mieszanka powietrza i substancji duchowych. Dobrze, że nie wybuchowych... Co sprawia, że pojawia się wzwód? Jakie mechanizmy wpływają na erekcję?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!