Rosyjskie dziewczyny - jak działają rosyjskie szkoły powabu, czyli jak uwieść mężczyznę w Rosji

W kraju, w którym korzystne małżeństwo wielu kobietom wydaje się jedyną drogą społecznego i ekonomicznego awansu, znalezienie odpowiedniego mężczyzny to bezcenna umiejętność. Wraz z twórcami dokumentu odwiedzamy szkoły powabu w Rosji, gdzie dowiemy się, jak uwieść mężczyznę w Rosji.
Zapraszamy na przyspieszony kurs kobiecości oraz uwodzenia po rosyjsku. Gdzie przebywać, co mówić i jak się poruszać, by znaleźć i usidlić mężczyznę swoich marzeń? Jakie cechy charakteru są szczególnie pożądane u rosyjskich kobiet? Twórcy filmu – Sorin Dragoi, Dmitri Popov i Alina Teodorescu – starają się uchwycić nie tylko społeczny trend współczesnej Rosji, ale też projekcję zbiorowego snu o szczęściu jej mieszkańców.

Bohaterki dokumentu „Rosyjskie dziewczyny" – nauczycielki i kursantki rosyjskich szkół powabu – opowiedzą o tym, jak poszukuje się męża, jak wiele pracy kosztuje nauka uwodzenia i jak przygotować się do roli żony. Czy efekt końcowy rzeczywiście wart jest tak wielkiego poświęcenia?

Redakcja 15/10/2014

Zobacz też

ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na H. Co znaczą imiona: Harold, Henryk, Herbert, Hieronim, Hilary, Horacy, Hubert? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na H. Co znaczą imiona: Harold, Henryk, Herbert, Hieronim, Hilary, Horacy, Hubert? ZNACZENIE IMION: mężczyźni, których imiona zaczynają się na literę H, są sprawiedliwi i dobrzy, doskonale czują się zarówno w domowych pieleszach, jak i na salonach. Chętni do pomocy, oszczędni, konserwatywni, przywiązują dużą wagę do form towarzyskich. Lubią oceniać ludzi, przykładają dużą wagę do ich prezencji, majątku i tzw. dobrego wychowania. ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na G. Co znaczą imiona Gabriel, Gaweł, Grzegorz, Gustaw, Gwidon? ZNACZENIE IMION. Jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na G. Co znaczą imiona Gabriel, Gaweł, Grzegorz, Gustaw, Gwidon? Mężczyźni z imieniem na literę G to mężczyźni nietuzinkowi, z dużym poziomem testosteronu w organizmie. Można ich spotkać wszędzie tam, gdzie są piękne kobiety, a także – na wszelkiego rodzaju zawodach sportowych, barykadach i dyskotekach, które kończą się bijatyką. Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na F? Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na F? Jacy są mężczyźni o imionach na literę F? Złote chłopaki! Weseli, dowcipni, szczerzy, a do tego fajnie ubrani. W ich towarzystwie nie można się nudzić! Lubią blichtr i kasę, ale są też niezwykle szczodrzy, zawsze chętni do pomocy. Utalentowani, jednak ślęczenie w książkach czy nad skomplikowanym projektem to nie dla nich. Sprawdź znaczenie imion męskich na literę F. Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na D? Co znaczą imiona Daniel, Dawid, Dionizy, Dominik, Donald? Znaczenie imion - jacy są mężczyźni, których imiona zaczynają się na D? Co znaczą imiona Daniel, Dawid, Dionizy, Dominik, Donald? Chłopaki, których imiona zaczynają się na literę D, mają magnetyczny wpływ na kobiety – przyciągają je nawet wtedy, gdy o to nie zabiegają. A to powoduje, że nieustannie popadają w tarapaty, uważać muszą zwłaszcza na wiecznie zazdrosne partnerki! Jacy są mężczyźni o imionach na D?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!