Ross Kemp na tropie gangów. Zawita również do Polski! Kogo będzie tu szukał?

Kolumbia, Wschodni Timor, Jamajka, Bułgaria, Kenia i... Polska znalazły się na liście miejsc, w których prowadzący program Ross Kemp poszukuje najgroźniejszych przestępców działających w ramach zorganizowanych struktur. Seria otrzymała prestiżową nagrodę BAFTA, najważniejsze wyróżnienie branżowe brytyjskiej telewizji.
Czy polska zorganizowaną przestępczość wyróżnia się czymś pośród struktur przestępczych działających w innych krajach? Czy polscy gangsterzy są bardziej brutalni od innych? A może lepiej zorganizowani? Co sprawia, że zasługują na szczególną uwagę? Znany brytyjski aktor i prowadzący programy telewizyjne Ross Kemp ryzykując życiem jeździ w najniebezpieczniejsze miejsca na świecie i tam infiltruje struktury przestępczości zorganizowanej. Ustala także, co robią lokalne władze, żeby zlikwidować lub ograniczyć działania miejscowych gangów.

Nie cofający się przed niczym, znany już widzom FOKUS TV z serialu o piratach prowadzący, będzie wśród szeregowych członków oraz przywódców gangów szukał tych, którzy zdecydują się udzielić mu wywiadu przed kamerą. Czy przestępcy odsłonią twarze? Czy zdradzą sekrety swojego fachu? Czy po programie Kemp będzie mógł wrócić do normalności i wieźć spokojne życie? Czy znajdzie się na czarnej liście ludzi, którzy za dużo wiedzą?

Redakcja 06/12/2014

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!