Ross Kemp na tropie gangów, odc. 2 - Polska na celowniku Kempa. Kogo dokładnie słynny prowadzący będzie szukał w naszym kraju?

Czy Polska to raj dla zorganizowanej przestępczości? W drugim odcinku nagrodzonego BAFTĄ serialu słynny brytyjski prowadzący w poszukiwaniu niebezpiecznych gangów dociera właśnie tu, nad Wisłę. Z kim uda mu się porozmawiać i jakie przeżyje przygody?
Kolumbia, Wschodni Timor, Jamajka, Bułgaria, Kenia - to kraje, w których Ross Kemp szuka najgroźniejszych przestępców działających w ramach zorganizowanych struktur. Na czarnej liście Kempa znalazła się także Polska.

Czy zorganizowana przestępczość w naszym kraju wyróżnia się czymś pośród struktur przestępczych działających w innych krajach? Czy polscy gangsterzy są bardziej brutalni od innych? A może lepiej zorganizowani? Co sprawia, że zasługują na szczególną uwagę?

Celem drugiej wyprawy Kempa jest Polska. Jak się okazuje, to właśnie tu działa uznawany za najgroźniejszą organizację tego typu w Europie gang kibolski. Poszukując informacji o stadionowych chuliganach, Ross dołączy do policyjnej eskadry eskortującej niebezpieczną grupę kiboli na mecz wyjazdowy. W drodze lubiący ryzyko prowadzący dowie się, jak pachnie gaz łzawiący i jak pacyfikuje się rozszalały tłum agresywnych kiboli stłoczonych w rozpędzonym pociągu. A gdy mecz się już skończy, jeżdżąc po Polsce, odwiedzi między innymi Gorzów, gdzie nawiąże kontakt z miejscową organizacją neonazistowską.

 

Redakcja 08/07/2014

Zobacz też

Jak założyć konto na Photoblogu? Gdzie zarejestrować fotobloga? Jak założyć konto na Photoblogu? Gdzie zarejestrować fotobloga? Photoblog.pl to blog fotograficzny – strona internetowa, na której możesz za darmo publikować swoje zdjęcia, by pokazywać je innym, komentować ich zdjęcia i wyszukiwać znajomych zarejestrowanych na photoblog.pl. Jak zacząć korzystać z tego serwisu? Jak założyć konto na Photoblogu? Jak rozpoznać, że chłopak jest tobą zainteresowany? Jak sprawdzić, CZY MU NA TOBIE ZALEŻY? Jak rozpoznać, że chłopak jest tobą zainteresowany? Jak sprawdzić, CZY MU NA TOBIE ZALEŻY? Ktoś, kogo spotykałaś codziennie na osiedlu, na uczelnianym korytarzu, w pracy, zaczyna nagle coraz częściej pojawiać się w polu twojego widzenia. To może być przypadek, ale może świadczyć także o tym, że jest tobą zainteresowany. Po czym jeszcze można to poznać? Jak zrobić ŚWIECĄCY SŁOIK? Oryginalny lampion nie tylko na HALLOWEEN Jak zrobić ŚWIECĄCY SŁOIK? Oryginalny lampion nie tylko na HALLOWEEN Świecący słoik to ciekawa dekoracja na Halloween, ale nie tylko. Taki oryginalny, świecący w ciemnościach lampion jest przede wszystkim wielką atrakcją dla dzieci, choć dorosłych zachwyca równie mocno. Świecący słoik może być dekoracją parapetu, balkonu, ogrodu, ale też może się stać elementem wystroju imprezy urodzinowej czy halloweenowej! Jego wykonanie jest proste i tanie. Podpowiadamy, jak samodzielnie zrobić świecący słoik. 30 października - Dzień Spódnicy - dlaczego warto nosić spódniczkę? 30 października - Dzień Spódnicy - dlaczego warto nosić spódniczkę? Nogi – jeden z największych kobiecych atutów. Niestety jest to jeden z tych atutów, które kobiety lekceważą i chowają pod spodniami. Spódnice panie noszą ewentualnie do pracy (jeśli muszą) lub z okazji większego wyjścia. A dlaczego nie możemy chodzić w nich na codzień? Przypominamy o Dniu Spódnicy i mówimy, dlaczego warto nosić spódniczkę

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!