PS 4 Kiedy kupisz nową konsolę Sony? Jaka będzie konsola PlayStation 4?

W trakcie konferencji PlayStation Meeting ujawniono informacje o PS 4. Nowa konsola Sony - czego możemy oczekiwać po sprzęcie i nowych grach? Kiedy konsola będzie do kupienia w Polsce? Jaka będzie cena PS4? Po konferencji Sony wiemy więcej i znamy odpowiedzi. 

20 lutego 2013 firma Sony zaprezentowała swoją nową konsolę następnej generacji. Premiera niestety nie była w pełni, raczej połowiczna, bo nie pokazano jak będzie wyglądać nowa konsola. Nadal nie wiadomo na jakich nośniakch będą gry na PS4. 

Podczas PlayStation Meeting 2013 najwięcej mówiono o graniu w chmurze i cyfrowej dystrybucji. Komentatorzy wnioskują, ze firma Sony prawdopodobnie bada rynek i próbuje wyczuć jaki model sprzedaży oraz nośnik będzie najbardziej optymalny? Czy gry będą na Blu-ray? Sądzimy, że tak bo od czasu kiedy ten nośnik stał się standardem dla gier, nie wymyślono niczego lepszego. Czy gry trafią do sprzedaży internetowej? Przypuszczalnie, to zalezy od posunięć Microsoft i oferty gier na nowego Xboxa. 

Nie udzielono także ostatecznych informacji na temat podzespołów. Tryby rozdzielczości, układ graficzny oraz procesor są ciągle tajemnicą. Wygląda na to, że z ujawnieniem tych newsów Sony wstrzymuje się do czasu aż Microsoft zrobi pierwszy ruch. Obawy Sony, że ich pomysły zostaną wykorzystane w nowym Xbox są bardzo realne. Plotki głoszą, że rozwiązania techniczne zastosowane w nowych konsolach obu marek są bardzo podobne, a to znaczy, że walka o gracza będzie odbywać się na polu pakietów dostępnych usług i gier.

Nowego PS4 zgodnie z zapowiedzią, możemy spodziewać się w okolicy świąt Bożego Narodzenia 2013.  Jakie gry będą na PS4?


Nie ogłoszono jeszcze żadnej produkcji na PlayStation 4, ale najlepsze produkcje zeszłego roku nie zostały przypisane do platform. Znawcy tematu spodziewają się, że na ps4 trafi gra Star Wars 1313, która jest za dobra i za droga, by pojawić się na starszych sprzętach. Również Watch Dogs, które wprawdzie zostało potwierdzone na PS3, X360 i PC, ale może się ukazać na PS4 i X720. Zostaje jeszcze piękne demo Luminous Engine zaprezentowane przez Square Enix.

 

A takie były początki PlayStation:PlayStation 3: 
Tagi: fokus tv,

Redakcja 21/02/2013

Zobacz też

Jak leczyć się bezpłatnie po stracie pracy? Czy bezrobotny może leczyć się za darmo? Kiedy wygasa ubezpieczenie po stracie pracy? Jak leczyć się bezpłatnie po stracie pracy? Czy bezrobotny może leczyć się za darmo? Kiedy wygasa ubezpieczenie po stracie pracy? Tracąc pracę, musimy liczyć się nie tylko z pogorszeniem sytuacji finansowej, ale również wygaśnięciem ubezpieczenia zdrowotnego. Czy bezrobocie oznacza brak dostępu do bezpłatnych świadczeń zdrowotnych? Jak polskie prawo reguluje leczenie po zerwaniu umowy z pracodawcą? Czy na bezrobociu można leczyć się na koszt państwa? Mówimy, jak leczyć się bezpłatnie po stracie pracy. Jak zdać maturę? Co wolno, a czego nie wolno? 12 ZASAD CKE: niezbędnik maturzysty Jak zdać maturę? Co wolno, a czego nie wolno? 12 ZASAD CKE: niezbędnik maturzysty Jak bezstresowo zdać maturę? Co wolno na maturze? Co jest zabronione na egzaminie maturalnym? Centralna Komisja Egzaminacyjna przedstawiła 12 zasad, które stanowią pomocny niezbędnik maturzysty. Sprawdź, jak bez stresu i z potrzebną wiedzą przejść przez maturę. Oczko wodne - jak o nie dbać? Oczko wodne - jak o nie dbać? Woda w ogrodzie wzbogaca jego architekturę, nawilża powietrze, a jej szmer pomaga nam się zrelaksować. Pielęgnacja oczka wodnego wymaga jednak sporo pracy. Ułatwią ją specjalistyczne narzędzia i wnikliwa obserwacja wody. Jak dbać o oczko wodne w ogrodzie? Grill ogrodowy - jaki wybrać? Grill gazowy czy węglowy - który lepszy? Grill ogrodowy - jaki wybrać? Grill gazowy czy węglowy - który lepszy? Wspólne grillowanie stało się już rytuałem towarzyskim – nie ma nic przyjemniejszego w letnie popołudnie niż biesiada przy grillu pełnym aromatycznych mięs i warzyw. Zobacz, jak dopasować grill do potrzeb i który wybrać: gazowy czy węglowy.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!