Przyśniło ci się, że jesteś LEKARZEM lub rozmawiałeś z nim? CO OZNACZA SEN O LEKARZU?

Według Freuda sen jest spełnieniem życzenia. Zgodnie z jego teoriami sen o lekarzu zawsze ma zabarwienie seksualne. ZOBACZ, czy SEN O LEKARZU częściej oznacza chorobę, czy sex?

Lekarz jest symbolem wiedzy i mądrości. Jeśli przyśni ci się lekarz potraktuj go jako autorytet, słuchaj uważnie co do ciebie mówi. Jeśli ostrzega cię przed jakąś chorobą, koniecznie zrób badania!

Nie zawsze udaje się jednoznacznie określić znaczenie snu. Sama obecność lekarza w śnie to znak, że uda ci się coś w życiu, spełnisz swoje marzenia, nadzieje…Jeśli w śnie widzisz siebie w roli lekarza, możesz być pewny, że w najbliższym czasie wygrasz duże pieniądze lub awansujesz. Lekarz opiekujący się chorymi oznacza, że ktoś się o ciebie zatroszczy.

Lekarz i choroba

Jeśli podczas choroby przyśni ci się lekarz to znak, że twój stan zdrowia w najbliższym czasie ulegnie poprawie. Gdy jesteś zdrowy, odwrotnie, może to oznaczać ciężką chorobę.

W zależności od tego jakiej specjalizacji jest lekarz, możesz spodziewać się chorób, które on leczy (psychiatra - depresja, chirurg - złamanie) lub zdarzeń kojarzonych ze specjalizacją (kardiolog - miłość, ginekolog – ciąża)

Tagi: fokus tv,

Redakcja 19/01/2012

Zobacz też

Gry uliczne - lata 70. w filmie Krzysztofa Krauzego Gry uliczne - lata 70. w filmie Krzysztofa Krauzego Dwaj pracownicy prywatnej telewizji specjalizują się w gorących, sensacyjnych tematach. Ktoś podrzuca im nagranie, z którego wynika, że znany polityk był w latach 70. agentem SB i to on ponosi odpowiedzialność za śmierć swojego przyjaciela Stanisława Pyjasa. Scenariusz filmu oparty jest na prawdziwej historii. Słonie w hotelu - poznaj Wonky Tusk i jej rodzinę! Słonie w hotelu - poznaj Wonky Tusk i jej rodzinę! Co roku turyści w Zambii są świadkami, jak grupa dzikich słoni dowodzonych przez słonicę zwaną Wonky Tusk wchodzi do foyer luksusowego hotelu. Aby zrozumieć, co sprawia, że słonie stale odwiedzają zambijski hotel, dokumentaliści przez cztery lata obserwowali rodzinę Wonky Tusk. Czy udało im się rozwiązać zagadkę? Nerwy ze stali, odc. 6 - Monterzy sieci wysokiego napięcia. Opis odcinka Nerwy ze stali, odc. 6 - Monterzy sieci wysokiego napięcia. Opis odcinka Elektrownie często znajdują się bardzo wysoko, albo daleko od siedzib ludzkich. Prowadzą od nich linie wysokiego napięcia, które przenoszą zasilanie do konsumentów. Budowa tych linii energetycznych to bardzo skomplikowana sprawa. Odpowiadają za nią monterzy sieci wysokiego napięcia. Trzeba mieć prawdziwe nerwy ze stali, by podołać temu zajęciu. Scenariusz jasełek. Gdzie szukać, jak napisać? Scenariusz jasełek. Gdzie szukać, jak napisać? Jasełka przed Bożym Narodzeniem to niemal obowiązek w każdym przedszkolu i szkole. Przedstawienia często odgrywane są według starego scenariusza, przekazywanego z pokolenia na pokolenie. Ale co zrobić,gdy bierzemy się za to po raz pierwszy, albo chcemy urozmaicić wypowiadane przez aktorów kwestie?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!