Przygody Austina Stevensa za darmo w sieci! Obejrzyj w FOKUS.tv

Za darmo, online i całkowicie legalnie! Kolejne odcinki z cyklu „Przygody Austina Stevensa" możecie już oglądać na stronach naszego serwisu FOKUS.tv! Zapraszamy!Austin Stevens zaprasza na kolejne spotkania z dzikimi bestiami! Tym razem online! Na stronach serwisu FOKUS.tv możecie już oglądać kolejne odcinki z cyklu  „Przygody Austin Stevensa”: „Austin Stevens wśród stada hien”, „Pyton tygrysi w obiektywie Austina Stevensa” oraz „Austin Stevens w australijskim edenie: Pseudonaja nuchalis”.

Nieustraszony tropiciel dzikich zwierząt, pogromca węży, który z najgroźniejszymi z nich spędził w klatce ponad 100 dni, twórca fascynujących fotografii przedstawicieli uznawanych za najgroźniejsze gatunków zwierząt zaprasza Was na fotograficzne łowy! Groźne lwy, hipopotamy o ogromnych paszczach, jadowite węże oraz bezwzględne dusiciele to ulubieni bohaterowie jego fotografii. Zapraszamy w fascynującą podróż w poszukiwaniu najdzikszych zwierząt świata!

Kolejne odcinki programu Przygody Austina Stevensa znajdziesz w serwisie FOKUS.tv w zakładce VOD.

Redakcja 14/05/2015

Zobacz też

JAROSŁAW KATULSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Koronowa. Zobacz SYLWETKĘ posła JAROSŁAW KATULSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Koronowa. Zobacz SYLWETKĘ posła Jarosław Katulski, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). Lekarz, dyrektor szpitala i samorządowiec. W poprzedniej kadencji Sejmu należał do Komisji Zdrowia i Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, obecnie natomiast zasiada w Komisji Zdrowia i Komisji Kultury i Środków Przekazu. Na swojej stronie internetowej pisze: "swoim synom staram się powtarzać, żeby w swoim życiu realizowali swoje marzenia, nie zapominając o ciężkiej pracy i konsekwencji w dążeniu do realizacji powziętego celu" - to jego motto życiowe. Zobacz kim jest i co osiągnął Jarosław Katulski. WŁODZIMIERZ KARPIŃSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Puław. Zobacz SYLWETKĘ posła WŁODZIMIERZ KARPIŃSKI, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Puław. Zobacz SYLWETKĘ posła Włodzimierz Karpiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 6 (OKW Lublin). Sekretarz stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji w gabinecie Donalda Tuska. MARCIN KIERWIŃSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z WARSZAWY. Zobacz SYLWETKĘ posła MARCIN KIERWIŃSKI, poseł PO. KIM JEST poseł PO z WARSZAWY. Zobacz SYLWETKĘ posła Marcin Kierwiński, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 19 (OKW Warszawa). Samorządowiec, informatyk i inżynier - elektronik. AGNIESZKA KOŁACZ-LESZCZYŃSKA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Wałbrzycha. Zobacz SYLWETKĘ posła AGNIESZKA KOŁACZ-LESZCZYŃSKA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Wałbrzycha. Zobacz SYLWETKĘ posła Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 2 (OKW Wałbrzychu). Samorządowiec i działaczka lokalnych struktur partii.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!