Przygody Austina Stevensa: Pyton – wąż, który nie zna litości

Pyton - największy i najgroźniejszy wąż Afryki w obiektywie znawcy dzikich zwierząt Austina Stevensa! Zobaczcie, czy i tym razem Austin sprosta wyzwaniu i zrobi niepowtarzalne zdjęcia. Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa"!


Węże to jego specjalność! Słynny fotograf najgroźniejszych zwierząt świata Austin Stevens już od najmłodszych lat interesował się jadowitymi wężami i dusicielami. Będąc już dorosły wrócił do swojej pasji z dzieciństwa i pobił niesamowity rekord świata – spędził 107 dni i nocy w klatce z 36 najbardziej jadowitymi wężami Afryki! W najnowszym odcinku programu Austin przyjrzy się najdłuższemu i najgroźniejszemu wężowi Afryki - pytonowi. Zwierzę to może mierzyć nawet 6 metrów długości. Potrafi owinąć się dookoła ludzkiej szyi i udusić swoją ofiarę, a także połknąć człowieka w całości! FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa”!

Kolejne odcinki programu Przygody Austina Stevensa znajdziesz w serwisie FOKUS.tv w zakładce VOD.

Redakcja 09/04/2015

Zobacz też

Ewa Czeszejko-Sochacka kim jest posłanka, która zastąpi Tuska? Ewa Czeszejko-Sochacka kim jest posłanka, która zastąpi Tuska? Nowa posłanka Platformy Obywatelskiej złożyła w piątek ślubowanie. Kim jest Ewa Czeszejko-Sochacka, która zastąpi w ławach poselskich Donalda Tuska? Jak sprawdzić, czy dziadek był legionistą? [WYKAZ ŻOŁNIERZY PIŁSUDSKIEGO] Jak sprawdzić, czy dziadek był legionistą? [WYKAZ ŻOŁNIERZY PIŁSUDSKIEGO] W legionach Piłsudskiego służyło ponad 20 000 żołnierzy. Ich szeregi zasilali też ochotnicy. Bezprecedensowego przedsięwzięcia opracowania spisu legionistów podjął się profesor Janusz Cisek. Dzięki niemu każdy może sprawdzić, czy jego przodkowie walczyli w legionach Piłsudskiego. Deszcz meteorytów w Czelabińsku – czy zagrażąją nam odłamki materii kosmicznej spadające na Ziemię? Deszcz meteorytów w Czelabińsku – czy zagrażąją nam odłamki materii kosmicznej spadające na Ziemię? Ponad półtora roku temu pod Czelabińskiem w Rosji spadł deszcz meteorów. Filmiki, na których prywatnym osobom udało się zarejestrować to niecodzienne wydarzenie lotem błyskawicy obiegły cały świat. Publiczność telewizyjna i użytkownicy internetu mogli na nich zobaczyć uderzającą w powierzchnię Ziemi kulę ognia. Kosmiczne pociski, które spadły na terytorium Rosji spowodowały wiele szkód, a około siedem tysięcy osób zostało rannych. Dlaczego wypadek? – inscenizacje wypadków samochodowych, testy zderzeniowe, analiza kolizji drogowych Dlaczego wypadek? – inscenizacje wypadków samochodowych, testy zderzeniowe, analiza kolizji drogowych Dlaczego dochodzi do wypadków drogowych? Dlaczego wciąż giną w nich ludzie? Inscenizacje wypadków samochodowych z udziałem kaskaderów, testy zderzeniowe, analiza wypadków, które na prawdę się wydarzyły – to wszystko zobaczą widzowie nowej serii programów telewizji FOKUS TV „Dlaczego wypadek".

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!