Przygody Austina Stevensa: Lew

Lew - jedno z najgroźniejszych zwierząt Afryki w obiektywie Austina Stevensa! Słynny pasjonat dzikich i niebezpiecznych zwierząt uda się na sawannę Serengeti, gdzie zapoluje z aparatem na króla zwierząt. Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa"!


Najłatwiej sfotografować lwa, gdy zwierzę to odpoczywa albo śpi. Ale dla Austina to zdecydowanie za mało! Słynny pasjonat dzikich bestii będzie chciał sportretować króla afrykańskich zwierząt w trakcie łowów. Czy uda mu się ta sztuka? Zadanie nie będzie łatwe - polujące zwierzę działa z niesamowitą precyzją, skutecznie i niezwykle szybko. Austin chce uchwycić je w kadrze dokładnie w chwili, gdy atakuje swoją zdobycz! Żeby sfotografować lwy Stevens uda się na równinę Serengeti we wschodniej Afryce, w Tanzanii. Jej tereny pokryte są sawanną, którą zamieszkują liczne gatunki zwierząt - antylopy, zebry, gazele, bawoły, żyrafy, słonie, nosorożce, oraz drapieżniki: krokodyle, lamparty, gepardy, hieny, likaony, szakale, pytony. Żyje tu także około 3 tysięcy lwów. Austin dotrze na Serengeti w najciekawszym okresie roku, gdy trwają tam sezonowe migracje zwierząt. FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa".

Kolejne odcinki programu Przygody Austina Stevensa znajdziesz w serwisie FOKUS.tv w zakładce VOD.

Redakcja 16/04/2015

Zobacz też

Umowa dożywocia, czyli jak zapewnić sobie dożywotnie utrzymanie? Umowa dożywocia, czyli jak zapewnić sobie dożywotnie utrzymanie? Umowa dożywocia ma służyć jako zabezpieczenie dla osób starszych, które chcą ofiarować komuś swoją nieruchomość. Umowa gwarantuje im prawo dożywotniego zasiedlenia nieruchomości i opieki. Zobacz, jak podpisać umowę o dożywotnie utrzymanie. PORADY DLA INŻYNIERA: UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Czy wiesz, w jaki sposób inżynier zdobywa uprawnienia do samodzielnej pracy na budowie? PORADY DLA INŻYNIERA: UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Czy wiesz, w jaki sposób inżynier zdobywa uprawnienia do samodzielnej pracy na budowie? Uprawnienia są potrzebne do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, krócej nazywane uprawnieniami budowlanymi od 2003 roku nadaje Polska Izba Inżynierów Budownictwa (PIIB). Żeby je zdobyć trzeba zdać przed komisją dwustopniowy egzamin i wykazać się minimum dwuletnią praktyką zawodową. HAL-CASH: jak przelać pieniądze do bankomatu? Jak wypłacić gotówkę bez użycia karty? HAL-CASH: jak przelać pieniądze do bankomatu? Jak wypłacić gotówkę bez użycia karty? Chcesz przesłać pieniądze osobie bez konta bankowego, a nie możesz czekać na realizację przekazu pocztowego? Nowa usługa hal-cash umożliwi ci przelew pieniędzy do bankomatu. Odbiór nastąpi bez użycia karty płatniczej. Tanio, szybko i bezpiecznie. PORADY PRAWNE: INTERCYZA. Czy intercyza może ochronić cię przed dziedziczeniem długów firmowych? PORADY PRAWNE: INTERCYZA. Czy intercyza może ochronić cię przed dziedziczeniem długów firmowych? Za zobowiązania przedsiębiorcy, który zaciągnął długi na rzecz firmy, odpowiada zazwyczaj jego małżonek. Zakres odpowiedzialności zależy od faktu, czy przedsiębiorca zaciągnął dług za zgodą małżonka, czy też na własną rękę. Zobacz, czy intercyza uchroni cię przed odziedziczeniem długów firmowych.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!