Przygody Austina Stevensa: Lew

Lew - jedno z najgroźniejszych zwierząt Afryki w obiektywie Austina Stevensa! Słynny pasjonat dzikich i niebezpiecznych zwierząt uda się na sawannę Serengeti, gdzie zapoluje z aparatem na króla zwierząt. Zapraszamy na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa"!


Najłatwiej sfotografować lwa, gdy zwierzę to odpoczywa albo śpi. Ale dla Austina to zdecydowanie za mało! Słynny pasjonat dzikich bestii będzie chciał sportretować króla afrykańskich zwierząt w trakcie łowów. Czy uda mu się ta sztuka? Zadanie nie będzie łatwe - polujące zwierzę działa z niesamowitą precyzją, skutecznie i niezwykle szybko. Austin chce uchwycić je w kadrze dokładnie w chwili, gdy atakuje swoją zdobycz! Żeby sfotografować lwy Stevens uda się na równinę Serengeti we wschodniej Afryce, w Tanzanii. Jej tereny pokryte są sawanną, którą zamieszkują liczne gatunki zwierząt - antylopy, zebry, gazele, bawoły, żyrafy, słonie, nosorożce, oraz drapieżniki: krokodyle, lamparty, gepardy, hieny, likaony, szakale, pytony. Żyje tu także około 3 tysięcy lwów. Austin dotrze na Serengeti w najciekawszym okresie roku, gdy trwają tam sezonowe migracje zwierząt. FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na kolejny odcinek programu „Przygody Austina Stevensa".

Kolejne odcinki programu Przygody Austina Stevensa znajdziesz w serwisie FOKUS.tv w zakładce VOD.

Redakcja 16/04/2015

Zobacz też

Operacja Walkiria: historia zamachu na Hitlera. FILM na WIDEO Operacja Walkiria: historia zamachu na Hitlera. FILM na WIDEO Film Operacja Walkiria to historia nieudanego zamachu na Hitlera. przeprowadzonego 20 lipca 1944 roku. Spisek na życie Adolfa Hitlera zawiązali wysocy rangą oficerowie Wermachtu oraz elity władzy pod wodzą Clausa von Stauffenberga. Zamach zakończył się niepowodzeniem, a spiskowcy ponieśli śmierć. Jednak jego historia pokazuje, że Hitler nie miał w Niemczech wyłącznie zwolenników... Megalotnisko w Dubaju sezon 2 - tajemnice lotniska w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Megalotnisko w Dubaju sezon 2 - tajemnice lotniska w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Megalotnisko w Dubaju ma tyle sekretów, tajemnic i jest tak ciekawe, że pierwsza 10-odcinkowa seria nie wyczerpała tematu. Miłośników zaglądania za kulisy, sprawdzania jak wszystko działa, a także wszystkich podróżników, którzy zamierzają lecieć do Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapraszamy na 2 sezon serialu dokumentalnego poświęconego największemu lotnisku na świecie. Środa Popielcowa. Najpopularniejsze postanowienia wielkopostne Środa Popielcowa. Najpopularniejsze postanowienia wielkopostne Środa Popielcowa rozpoczyna w Kościele katolickim 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czyli przygotowania do świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wielu katolików na czas Wielkiego Postu podejmuje postanowienia, które mają ich przygotować do Wielkanocy. Z czego katolicy rezygnują w Środę Popielcową? Walentynki. Gotowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla dziewczyny Walentynki. Gotowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla dziewczyny Gotowe walentynkowe SMS-y, życzenia i wierszyki dla dziewczyny – do wyboru, do koloru! Chcesz przesłać w SMS-ie lub na kartce śmieszny walentynkowy wierszyk lub krótkie, ale urocze życzenia? A może w tegoroczne walentynki chcesz wyznać miłość? Mamy znakomite propozycje.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!