Przepowiednie. Co wieściła Zofia Grochowska?

W 2009 r. zmarła najbardziej znana polska wizjonerka – Zofia Grochowska. Zofia twierdziła, że Polska jest umiłowanym krajem Jezusa. Mówimy, co wieściła Zofia Grochowska.

Od matki i żony po orędowniczkę Miłosierdzia Bożego

Zofia Grochowska skończyła 3 klasy szkoły podstawowej. Miała męża i trójkę dzieci. Z dniem wstąpienia do III Zakonu Salezjańskich Pomocników Kościoła w 1986 roku, zaczęła doświadczać objawień Jezusa. Pierwsze z nich miało miejsce podczas pielgrzymki w Łagiewnikach, przy grobie św. Faustyny. Od tej pory, Zofia Grochowska stała się orędowniczką Bożego Miłosierdzia, wędrując po świecie nauczała wiernych, jak znaleźć w życiu równowagę. Zmarła w marcu 2009 r.

Polska umiłowanym krajem Jezusa

Podczas jednego z objawień, Zofia usłyszała straszne wizję na temat przyszłości świata, ale w tym proroctwie Polska jawiła się jako kraj umiłowany przez Jezusa. W swojej książce pt. „Czas ostatniej szansy” Zofia zawarła jezusowe proroctwo o Polsce. Pisała, że „Polska jest narodem wybranym, choć wiele jest zła, ale też wiele jest dzieci Bożych. Za wytrwanie w Bogu czeka naród Polski nagroda. Wytrwajcie dzieci moje w modlitwie, aby uratować świat. W naszym kraju objawiłem się jako Bóg Miłosierny i z waszego kraju musi promieniować Miłosierdzie Boże na cały świat. Walczcie Mali Rycerze (…) Szatan będzie wam bardzo przeszkadzał, ale gdy powstanie takie ognisko Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego, będą następne. W Polsce będzie ich najwięcej”.

Jezus w swoich objawieniach niejednokrotnie podkreślał, że wybrał Zofię ponieważ „ukształtuje ją od podstaw”. Tchnięta słowem Bożym Jezusa Zofia chciała, by po przeczytaniu jej książki ludzie przyłączali się do założonej przez nią organizacji zwanej Legionem Małych Rycerzy Miłosierdzia Bożego. Słowo „mały” zostało użyte nie przypadkowo, posiada dwojaką symbolikę: jest znakiem pokory wobec Stwórcy oraz prostoty Zofii Grochowskiej.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 13/12/2011

Zobacz też

Kiedy będzie koniec świata? Kiedy będzie koniec świata? Nadejście Czworga Jeźdźców Apokalipsy zawsze wzbudzała w ludziach lęk. Dlatego nie dziwi olbrzymia popularność kolejnych przepowiedni dotyczących kresu świata. Ostatnie, które Apokalipsę przewidywały w tym roku się nie sprawdziły. Nic nie szkodzi. W tym roku też możemy oczekiwać rychłego końca. Jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności? Jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności? Nie trzeba mieć wielkiej sumy na start własnego biznesu. Finansowego wsparcia warto poszukać w urzędach pracy i instytucjach dzielących unijne pieniądze w konkretnym regionie. Podpowiadamy, jak zdobyć dotację na rozpoczęcie działalności. Kim był Michał Sumiński? Za co cieszył się sympatią i pamięcią? Kim był Michał Sumiński? Za co cieszył się sympatią i pamięcią? Jednym z najpopularniejszych programów dla dzieci w latach 70. i 80. był Zwierzyniec. Kto nie pamięta piosenki z czołówki "I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają na nasz program zapraszają"? Choć jej słowa napisała Maria Terlikowska, wszyscy, którzy oglądali Zwierzyniec pamiętają do dziś jego twórcę  - zmarłego w wieku 97 lat Michała Sumińskiego. Sprawdź, co o nim wiesz. Wyglądać jak Kate i William. Jak to zrobić? Wyglądać jak Kate i William. Jak to zrobić? Być jak księżniczka czy być jak książę - to marzenia pięcio-, sześciolatków po lekturze albo obejrzeniu pobudzających wyobraźnię baśni. Z czasem zaczynamy rozumieć, że księżniczką lub księciem jesteśmy najwyżej raz w roku - na balu karnawałowym. Jeśli po skończeniu szkół nadal mamy złudzenie, że możemy jakoś tajemniczo zmienić swoje pochodzenie i społeczny status i na zawsze stać się księżniczką lub księciem - pora dorosnąć.  Czy na pewno chcesz wyglądać jak Kate i William? Czy sądzisz, że ich życie polega tylko na wyglądaniu? Zastanów się nad tym!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!