Przepowiednie. Co przewidział „Czarny Pająk”?

Proroctwa „Czarnego Pająka” pochodzą z XVI wieku i dotyczą m.in. utworzenia USA, rewolucji francuskiej, zabójstwa Kennedy’ego. Do dziś nie wiadomo, kto skrywał się pod pseudonimem czarnego pająka. Sprawdź, co jeszcze przewidział tajemniczy „Czarny Pająk”?

Przepowiednie „Czarnego Pająka” potępił Kościół

Teksty proroctw „Czarnego Pająka” pochodzą z XVI wieku, a na popularności zyskały w następnym stuleciu w Bawarii i jej okolicach. Niestety, proroctwa „Czarnego Pająka” potępiły władze kościelne, przez co znaczna ich część uległa zniszczeniu. Dlaczego przepowiednie uznano za inspirowane Szatanem? Mówimy, co wieścił „Czarny Pająk”.

Co przepowiedział „Czarny Pająk”?

Przepowiednie „Czarnego Pająka” dotyczyły zarówno bliskiej, jak i dalekiej przyszłości. Wizjoner przepowiedział ścięcie Karola I Angielskiego w 1649 roku, rewolucję francuską z 1789 roku, rewolucję październikową z 1917 roku (którą określił słowami „wielka pożoga”) obydwie wojny światowe (nazwał je deszczem krwi) pontyfikat Jana Pawła II, zabójstwo prezydenta USA Johna Kennedy’ego oraz wojnę Jom Kippur w 1973 r.

Sporo miejsca w przepowiedniach „Czarnego Pająka” zajmuje utworzenie Stanów Zjednoczonych. Wizjoner opisał wędrówkę angielskich kolonistów, którzy przybyli w okolice dzisiejszego Plymouth (stan Massachusetts). 4 lipca 1776 roku, czyli w dniu uchwalenia Deklaracji Niepodległościowej, „Czarny Pająk” określił powstanie USA jako czas narodzin wielkiego narodu „ na wygwieżdżonym dywanie”, który symbolizuje oczywiście flagę Stanów Zjednoczonych.

Hitlera, Mussoliniego i Stalina jasnowidz opisał jako „trzy wygłodniałe wilki zapuszczające się w las światła ze swymi trzema krwawymi hordami”. „Czarny Pająk” przewidział też upadek i śmierć Hitlera. Słowa „ wilcza nora obrócona będzie w kupę gruzów, które rozetnie miecz” są aluzją okoliczności śmierci nazistowskiego przywódcy. Wspomniane gruzy symbolizują zniszczenie Berlina, natomiast miecz można odnieść do podzielone na wschodnią i zachodnią część Niemcy.

Według „Czarnego Pająka” 7 czerwca 3017 roku nastąpi koniec świata. Wtedy bowiem w Ziemię uderzy inna planeta.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!