Przepowiednie. Co przepowiedziała Zofia Nosko?

Zofia Nosko to jedna z najbardziej znanych polskich mistyczek. Zasłynęła jako autorka Orędzia Zbawiciela podpisująca się pseudonimem „Centuria”. Mówimy, co przepowiedziała polska mistyczka.

Orędowniczka miłosierdzia i cierpiętnica

Zofia Nosko (1920 – 1966) od 1945 roku mieszkała w Szczecinie. Od najmłodszych lat niosła pomoc innym. Pod swój dach przyjęła 4–osobową rodzinę, sama zadowoliła się skromnym pokojem na parterze. Wszystkie swoje meble pokojowe i kuchenne oddała do Domu Brata Alberta w Policach. Jej dieta żywieniowa składała się z chleba, wody, jarzyn i owoców. Przez ostatnie 10 lat życia doświadczała napaści szatańskich. W jej notatkach zachowały się opisy koszmarnych cierpieć cielesnych, jakich doznawała. Zofia Nosko pozostawiła po sobie 3 tomy Orędzia Zbawienia, w których opisała słowa Trójcy Przenajświętszej, Matki Bożej, aniołów i świętych.

Zagłada Europy

Jedna z przepowiedni „Centurii” dotyczyła przyszłości Europy. Zgodnie z jej słowami, kontynent europejski zaleje głód, mróz, nędza, choroby. Wichry poruszą morza, po świecie poniesie się echo krzyków i jęków. Nieokiełznane grupy młodych ludzi, sterowane Szatanem, będą napadać i mordować ludzi. Europa utonie we krwi. Niemców czeka zagłada za butę i hardość, Włochów ogarnie rewolucja, Anglików zaleje woda i wielkie mgły, Rosjanie zginą bezszelestnie jak Niemcy. Mniejsze kary dotkną Rumunów, Bułgarów i Węgrów, którzy nawrócą się przy wsparciu Polaków. Holandia zostanie częściowo zatopiona, Szwajcaria i Szwecja znikną z mapy Europy, Dania i inne państwa nadmorskie znajdą się pod wodami. Również Amerykom „Centuria” przepowiedziała zagładę.

Królestwo Boże w Polsce

Według „Centurii” Polska wyjdzie z tych ciężkich czasów obronną ręką. Stanie się ostoją dla innych narodów, szukających pomocy i wsparcia: „Z wszystkich stron przypłyną ludy, które jeszcze gdziekolwiek pozostały, by szukać ratunku tu, w Polsce”. W swoich przepowiedniach Zofia Nosko przekazała również losy swojego rodzinnego miasta, zgodnie z którym „Szczecin ostoi się, mimo wszelkich zbrodni i grzechów, które niesie na sobie”.

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!