Projekt Adrenalina - jak zachowują się ludzie w najbardziej ekstremalnych warunkach?

Projekt Adrenalina kipi emocjami i ekstremalnych zadań. Śmiałkowie między sobą rozstrzygną, kto zostanie Mistrzem Adrenaliny.


Projekt Adrenalina to program, w którym grupa nastolatków podejmuje się wyzwania, skrajnie obciążające nie tylko ich ciała, ale również umysły. Jeden z najpopularniejszych programów survivalowych trafia również do Polski za pośrednictwem FOKUS TV!

W każdym odcinku sześcioro uczestników walczy o awans do kolejnego etapu programu. Oglądając Projekt Adrenalina można zobaczyć nie tylko zmagania z wyczerpującymi zadaniami, ale również to jak tak duże obciążenie wpływa na uczestników programu i ich relacje z innymi. Skrajne emocje w takich sytuacjach zaskakują nie tylko widzów...
 

Redakcja 23/04/2014

Zobacz też

EUGENIUSZ KŁOPOTEK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Chojnic . Zobacz SYLWETKĘ posła EUGENIUSZ KŁOPOTEK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Chojnic . Zobacz SYLWETKĘ posła Eugeniusz Kłopotek, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 4 (OKW Bydgoszcz). Zootechnik, były europoseł i obserwator w Parlamencie Europejskim oraz autor kolekcji barwnych cytatów. Jak bezpiecznie zrobić świąteczne zakupy w internecie? Jak bezpiecznie zrobić świąteczne zakupy w internecie? Przedświąteczne zakupy w pełni. Tysiące ludzi w centrach handlowych, zatłoczone parkingi, niekończące się kolejki do kasy – świąteczne zakupy dla wielu osób to prawdziwy koszmar. A można przecież wygodniej i taniej, przez internet. Trzeba tylko zachować rozsądek i dokładnie sprawdzić internetowego sprzedawcę, żeby nie okazało się, że paczka dojdzie z niekompletnym prezentem lub dopiero po świętach. MIECZYSŁAW KASPRZAK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Jarosławia. Zobacz SYLWETKĘ posła MIECZYSŁAW KASPRZAK, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Jarosławia. Zobacz SYLWETKĘ posła Mieczysław Kasprzak, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 22 (OKW Krosno). Porucznik rezerwy, sekretarz Ministerstwa Gospodarki oraz działacz lokalnych struktur partii. STANISŁAW KALEMBA, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Piekar. Zobacz SYLWETKĘ posła STANISŁAW KALEMBA, poseł PSL - KIM JEST poseł PSL z Piekar. Zobacz SYLWETKĘ posła Stanisław Kalemba to poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Polskiego Stronnictwa Ludowego, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 38 (OKW Piła). Honorowy obywatel Grodziska Wielkopolskiego i jeden z najdłużej zsiadających w ławach sejmowych posłów; w parlamencie zasiada od I kadencji, czy od 1991 roku. Obecnie bierze udział w pracach Komisji do Spraw Unii Europejskiej i Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Od 31 lipca 2012 do 13 marca 2014 roku minister rolnictwa i rozwoju wsi w drugim rządzie Donalda Tuska.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!