Projekt Adrenalina - jak zachowują się ludzie w najbardziej ekstremalnych warunkach?

Projekt Adrenalina kipi emocjami i ekstremalnych zadań. Śmiałkowie między sobą rozstrzygną, kto zostanie Mistrzem Adrenaliny.


Projekt Adrenalina to program, w którym grupa nastolatków podejmuje się wyzwania, skrajnie obciążające nie tylko ich ciała, ale również umysły. Jeden z najpopularniejszych programów survivalowych trafia również do Polski za pośrednictwem FOKUS TV!

W każdym odcinku sześcioro uczestników walczy o awans do kolejnego etapu programu. Oglądając Projekt Adrenalina można zobaczyć nie tylko zmagania z wyczerpującymi zadaniami, ale również to jak tak duże obciążenie wpływa na uczestników programu i ich relacje z innymi. Skrajne emocje w takich sytuacjach zaskakują nie tylko widzów...
 

Redakcja 23/04/2014

Zobacz też

BEATA MAŁECKA-LIBERA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Dąbrowy Górniczej. Zobacz SYLWETKĘ posła BEATA MAŁECKA-LIBERA, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Dąbrowy Górniczej. Zobacz SYLWETKĘ posła Beata Małecka-Libera, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 32 (OKW Sosnowiec). Lekarz medycyny, specjalista od zarządzania placówkami medycznymi, a także działaczka lokalnych struktur PO. W Sejmie pracowała jako wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia, na swojej stronie internetowej pisze: "uważam, że Polacy zasługują na nowoczesny i sprawny system zdrowia publicznego". Dla Beaty Małeckiej-Libera priorytetem jest ochrona zdrowia.  KATARZYNA MATUSIK-LIPIEC, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Gorlic. Zobacz SYLWETKĘ posła KATARZYNA MATUSIK-LIPIEC, posłanka PO - KIM JEST posłanka PO z Gorlic. Zobacz SYLWETKĘ posła Katarzyna Matusik-Lipiec, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 13 (OKW Kraków). Politolog, samorządowiec i działaczka lokalnych struktur partii. ANTONI MĘŻYDŁO, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Lubawy. Zobacz SYLWETKĘ posła ANTONI MĘŻYDŁO, poseł PO - KIM JEST poseł PO z Lubawy. Zobacz SYLWETKĘ posła Antoni Mężydło, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 5 (OKW Toruń). Z wykształcenia fizyk, były działacz Solidarności, ofiara porwań toruńskich. Poseł na Sejm IV, V, VI i VII kadencji. Przez 6 lat był członkiem PiS, od 2007 r. związany z PO. Mistrz Świata parlamentarzystów w biegu maratońskim. Zobacz sylwetkę posła. TOMASZ TOMCZYKIEWICZ, poseł PO. KIM JEST poseł PO z  Katowic. Zobacz SYLWETKĘ posła TOMASZ TOMCZYKIEWICZ, poseł PO. KIM JEST poseł PO z Katowic. Zobacz SYLWETKĘ posła Tomasz Tomczykiewicz, poseł Sejmu VII kadencji. Wybrany z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 31 (OKW Katowice). Przedsiębiorca, samorządowiec i bliski współpracownik premiera, a także sekretarz stanu w Ministerstwie Gospodarki w rządzie Donalda Tuska.

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!