Prezent walentynkowy dla męża. Co kupić mężowi na prezent walentynkowy?

Co kupić mężowi na walentynki? Jeśli zadajecie sobie to pytanie, to koniecznie przeczytajcie ten tekst! Znajdziecie w nim listę najlepszych prezentów walentynkowych dla mężczyzn!

Co kupić mężowi na walentynki? Najlepiej coś, czego potrzebuje! Pamiętajmy, że mężczyźni nie będą zadowoleni z poduszek w kształcie serca, słodyczy ani zabawnych skarpetek. Oni są bardziej pragmatyczni i oczekują prezentów praktycznych! Co więc ich uszczęśliwi? Fajny gadżet - czyli np. scyzoryk! Nie ma jednak mowy o zwykłym scyzoryku! Musi być to wypasiony gadżet, którym twój ukochany będzie mógł szpanować przed kolegami! Im więcej funkcji tym lepiej.

Jaki prezent dla męża na walentynki?

Każdy mężczyzna będzie także zadowolony z koszulki. Może być z zabawnym nadrukiem, może z ulubionym bohaterem kreskówek dla dorosłych... Mężczyznę ucieszą także akcesoria typu portfel (może akurat stary portfel się przetarł), pasek (z ciekawą klamrą), gra na komputer, książka, płyta z muzyką ulubionego zespołu! Możesz także kupić mężowi kosmetyki - jeśli wiesz, że potrzebuje wody po goleniu, kremu do twarzy to walentynki są dobrą okazją na tego typu zakup!

>>> Więcej pomysłów na walentynki [KLIKNIJ!]

Co jeszcze możesz kupić mężowi? Jeśli jest palaczem to może warto zainwestować w elektronicznego papierosa? Albo ciekawą zapalniczkę, jeśli wiesz, że elektroniczny gadżet się nie przyjmie. Dobrym, choć drogim, prezentem będzie także dobry zegarek. Niestety - za te lepsze trzeba będzie słono zapłacić...

Redakcja 22/01/2013

Zobacz też

SENNIK. Sny o rolnictwie – co oznaczają? Sny o wsi, pracy na roli są dobrą wróżbą! SENNIK. Sny o rolnictwie – co oznaczają? Sny o wsi, pracy na roli są dobrą wróżbą! Sny o rolnictwie to jedne z najpiękniejszych i najlepiej wróżących snów, jakie można sobie wyobrazić. Są wyrazem tęsknoty za naturą i harmonią. Oznaczają stabilizację, powodzenie finansowe, szacunek innych oraz trwałą miłość i... pracowitego, solidnego partnera. Zobacz co jeszcze oznaczają sny, w których główną rolę odgrywa wieś. Sennik – słońce, deszcz, burza, gradobicie, mżawka – co znaczą sny o meteorologiczne? Sennik – słońce, deszcz, burza, gradobicie, mżawka – co znaczą sny o meteorologiczne? Sny o pogodzie - słońcu, zachmurzeniu, deszczu, burzy, gradobiciu, mżawce - to sny o wyrazistym znaczeniu, zarówno dobrym jak i złym - jedne zwiastują oszałamiające powodzenie, inne to przestrogi przed plotkami, kłopotami finansowymi, męczącymi sporami z wrogami. Często zapowiadają burzliwe (nomen omen) zmiany w życiu. Co jeszcze znaczą sny o pogodzie? Azjata, Afrykanin, Indianin w naszym śnie. Co oznaczają sny etniczne? Azjata, Afrykanin, Indianin w naszym śnie. Co oznaczają sny etniczne? Azjaci, Indianie, Afrykanie – każda z tych grup nasuwa pewne skojarzenia. Analizując sny jednak na próżno brać je pod uwagę. Tłumaczenia snów, w których występują Azjata, Indianin i Afrykanin są zaskakujące. SENNIK. Sny o chorobach – czy są złowróżbne? Co o naszej przyszłości mówią sny o chorobach? SENNIK. Sny o chorobach – czy są złowróżbne? Co o naszej przyszłości mówią sny o chorobach? Na co dzień staramy się nie myśleć o chorobach, co jednak, gdy przychodzą niezapraszane we śnie? Przede wszystkim - nie należy się bać. To najwyżej ostrzeżenia przed drobnymi przykrościami. Zwykle jednak to dobre wróżby o zdrowiu, miłości i powodzeniu. Co jeszcze przepowiadają sny o chorobach?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!