PREZENT POD CHOINKĘ. Top 7 gadżetów dla informatyka

Dni do świąt Bożego Narodzenia mijają nieubłaganie. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, podpowiadamy - co, gdzie i za ile możesz kupić chłopakowi, mężowi lub narzeczonemu długie godziny przesiadującemu przed komputerem.

Gadżety do sprzątania

Każdy, kto korzysta często z klawiatury, wie, jak szybko się ona brudzi i jak ciężko ją później wyczyścić. Wspaniałym prezentem dla twojego mężczyzny będą gadżety do pielęgnacji klawiatury, myszki i komputera. Zaskocz go, kupując mu pod choinkę miniodkurzacz na USB do klawiatury. Dzięki temu gadżetowi będzie mógł zawsze zachować porządek w miejscu pracy.

Kolejnym ciekawym prezentem, który może służyć zarówno do czyszczenia komputera, jak i innych elektronicznych przyrządów, jest substancja czyszcząca Cyber Clean. Atutem tej cyberszmatki jest bardzo proste użycie - należy docisnąć ją do klawiatury i zostawić na chwilę. Specjalna substancja nie tylko wchłonie wszystkie brudy z powierzchni komputera, ale także ją odkazi.

Gadżeciarskie klawiatury

Chłopak lub mąż doceni z pewnością twoją pomysłowość i gest, jeżeli kupisz mu solarną klawiaturę. Ten gadżet przyda się z pewnością osobom, które korzystają z telewizora zamiast monitora, i które potrzebują bezprzewodowej klawiatury. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest budowa klawiatury, na której pisze się wygodniej niż na laptopie.

Dla informatyków pracujących w szczególnych warunkach doskonałym prezentem będzie silikonowa klawiatura. Jest to sprzęt odporny na wszelkiego rodzaju urazy oraz na wodę. Jest łatwa do czyszczenia i niezwykle mobilna - wystarczy ją zwinąć.

Dla szczególnie zapracowanych informatyków

Jeżeli twój mężczyzna jest szczególnie zapracowany i nie ma czasu wstać od biurka, żeby się czegoś napić, możesz mu kupić biurkowy miniekspres do kawy. Dzięki takiemu gadżetowi twój facet nie będzie musiał ruszać się z miejsca pracy, gdy tylko najdzie go ochota na kawę. Dodatkowo podgrzewacz do kubków na USB sprawi, że jego napój będzie zawsze ciepły.

Osobom zapracowanym polecamy także uniwersalny samochodowy zasilacz do laptopa, który można podłączyć do każdej samochodowej zapalniczki. Gadżet przeznaczony jest szczególnie dla zmotoryzowanych użytkowników komputerów.

Redakcja 01/05/2016

Zobacz też

Gdzie kręcono Gwiezdne wojny? Gdzie kręcono Gwiezdne wojny? Znaleźć się w świecie "Gwiezdnych Wojen", na własne oczy zobaczyć dom Luke'a Skywalkera czy gigantyczny las na Endorze? To marzenie każdego prawdziwego fana serii o Lordzie Vaderze, Księżniczce Lei i spółce. To marzenie da się zrealizować, bo niektóre z tych miejsc istnieją naprawdę! Gwiezdne wojny - o czym jest ta seria filmów? Gwiezdne wojny - o czym jest ta seria filmów? "Gwiezdne wojny" są filmową sagą, opowieścią o rodach i bohaterach, ale częściej określa się je także jako „space operę”. Ich inteligencja i rozmach zdjęły z tego określenia, kojarzonego z „soap operą” (operą mydlaną) odium filmowej szmiry. "Gwiezdne wojny" stały się klasyką i klasą samą w sobie! Film „Nasze jutro”. Fascynujące i... przerażające spojrzenie w przyszłość Ziemi Film „Nasze jutro”. Fascynujące i... przerażające spojrzenie w przyszłość Ziemi Film „Nasze jutro” w reżyserii Mélanie Laurent i Cyrila Dion, to bardzo aktualny dokument, dla którego punktem wyjścia stał się opublikowany w czerwcu 2012 roku przez grupę 21 naukowców artykuł do czasopisma „Nature”. Badania dotyczyły zmian klimatycznych, zanieczyszczeń gleby i wzrostu populacji, co prowadzi do punktu krytycznego. Naukowcy twierdzą, że zmiany w biologii Ziemi będą co najmniej tak drastyczne jak zlodowacenie sprzed 11 tysięcy lat. Sen o szczeniaku, szczeniaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o szczeniaku, szczeniaki we śnie – co to oznacza? SENNIK – ZNACZENIE SNÓW Sen o szczeniaku nie powinien nikogo dziwić. Przecież w snach często pojawiają się zwierzęta, zwłaszcza psy i koty. Ale co oznacza szczeniak we śnie? Czy to dobra, czy zła wróżba?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!