PREZENT POD CHOINKĘ. Top 7 gadżetów dla informatyka

Dni do świąt Bożego Narodzenia mijają nieubłaganie. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla swojego mężczyzny, podpowiadamy - co, gdzie i za ile możesz kupić chłopakowi, mężowi lub narzeczonemu długie godziny przesiadującemu przed komputerem.

Gadżety do sprzątania

Każdy, kto korzysta często z klawiatury, wie, jak szybko się ona brudzi i jak ciężko ją później wyczyścić. Wspaniałym prezentem dla twojego mężczyzny będą gadżety do pielęgnacji klawiatury, myszki i komputera. Zaskocz go, kupując mu pod choinkę miniodkurzacz na USB do klawiatury. Dzięki temu gadżetowi będzie mógł zawsze zachować porządek w miejscu pracy.

Kolejnym ciekawym prezentem, który może służyć zarówno do czyszczenia komputera, jak i innych elektronicznych przyrządów, jest substancja czyszcząca Cyber Clean. Atutem tej cyberszmatki jest bardzo proste użycie - należy docisnąć ją do klawiatury i zostawić na chwilę. Specjalna substancja nie tylko wchłonie wszystkie brudy z powierzchni komputera, ale także ją odkazi.

Gadżeciarskie klawiatury

Chłopak lub mąż doceni z pewnością twoją pomysłowość i gest, jeżeli kupisz mu solarną klawiaturę. Ten gadżet przyda się z pewnością osobom, które korzystają z telewizora zamiast monitora, i które potrzebują bezprzewodowej klawiatury. Dodatkowym atutem tego sprzętu jest budowa klawiatury, na której pisze się wygodniej niż na laptopie.

Dla informatyków pracujących w szczególnych warunkach doskonałym prezentem będzie silikonowa klawiatura. Jest to sprzęt odporny na wszelkiego rodzaju urazy oraz na wodę. Jest łatwa do czyszczenia i niezwykle mobilna - wystarczy ją zwinąć.

Dla szczególnie zapracowanych informatyków

Jeżeli twój mężczyzna jest szczególnie zapracowany i nie ma czasu wstać od biurka, żeby się czegoś napić, możesz mu kupić biurkowy miniekspres do kawy. Dzięki takiemu gadżetowi twój facet nie będzie musiał ruszać się z miejsca pracy, gdy tylko najdzie go ochota na kawę. Dodatkowo podgrzewacz do kubków na USB sprawi, że jego napój będzie zawsze ciepły.

Osobom zapracowanym polecamy także uniwersalny samochodowy zasilacz do laptopa, który można podłączyć do każdej samochodowej zapalniczki. Gadżet przeznaczony jest szczególnie dla zmotoryzowanych użytkowników komputerów.

Redakcja 01/05/2016

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!