Prezent na walentynki dla dziewczyny. Co kupić? [10 POMYSŁÓW]

Do walentynek zostało jeszcze trochę czasu, ale ci bardziej zapobiegliwi już szukają prezentu dla ukochanej. My podpowiadamy co kupić dziewczynie na Dzień zakochanych. A możliwości jest całkiem dużo!

Co kupić dziewczynie na walentynki? Jeśli zastanawiasz się nad wyborem idealnego prezentu może w podjęciu decyzji pomoże ci nasza lista? Poznaj 10 najbardziej pożądanych przez dziewczyny prezentów!

Śniadanie do łóżka w walentynki

A może z okazji walentynek będziesz cały dzień bardziej szarmancki? Zacznij od śniadania do łóżka, później możesz cały dzień wysyłać ukochanej smsy z wyznaniami miłości, a wieczorem kolacja... Będzie zachwycona!

Perfumy lub kosmetyki na walentynki

Każda kobieta będzie zadowolona, gdy partner kupi jej perfumy lub inny wymarzony kosmetyk. Na topie są czerwone szminki, lakiery do paznokci...  A może walentynkowy zestaw kosmetyków?

>>> Więcej pomysłów na walentynki [KLIKNIJ!]

Biżuteria na walentynki

Biżuteria to również dobry pomysł na prezent. W zależności od twoich możliwości finansowych może być to komplet biżuterii lub tylko pierścionek...

Bielizna na walentynki

Seksowna bielizna zawsze się przyda. Wymyślny komplet bielizny z pewnością zadowoli twoją wybrankę!

Kolacja na walentynki

A może z okazji dnia zakochanych sam przygotujesz kolację? Do tego możesz zadbać o nastrój, puścić romantyczną muzykę, zapalić świecę... Gwarantujemy zadowolenie z takiego prezentu!

Praktyczny prezent na walentynki

A kto powiedział, że na walentynki nie można wręczać prezentów praktycznych? Może nowy portfel, może zabawna i kolorowa parasolka? Czasem twoja ukochana może woleć od kwiatów coś, co jej się przyda!

Bilety na walentynki

Bilety do teatru (nawet na spektakl w późniejszym terminie), kina, na koncert - to zawsze dobre prezenty!

Kwiaty na walentynki

Kwiaty to dobry prezent na każdą okazję. Jeśli wręczysz je razem z kartką, na której napiszesz miłosne wyznanie to możesz być pewien, że twoja wybranka będzie zachwycona!

Słodycze na walentynki

Słodycze to również dobry pomysł na prezent. Warto kupić bombonierkę w kształcie serca... A może wyślesz czekoladki kurierem tak, by ukochana była zaskoczona prezentem?

Pluszaki na walentynki

Pluszak dla dziewczyny? Czemu nie!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 01/05/2016

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!