Prezent na walentynki dla dziewczyny. Co kupić? [10 POMYSŁÓW]

Do walentynek zostało jeszcze trochę czasu, ale ci bardziej zapobiegliwi już szukają prezentu dla ukochanej. My podpowiadamy co kupić dziewczynie na Dzień zakochanych. A możliwości jest całkiem dużo!

Co kupić dziewczynie na walentynki? Jeśli zastanawiasz się nad wyborem idealnego prezentu może w podjęciu decyzji pomoże ci nasza lista? Poznaj 10 najbardziej pożądanych przez dziewczyny prezentów!

Śniadanie do łóżka w walentynki

A może z okazji walentynek będziesz cały dzień bardziej szarmancki? Zacznij od śniadania do łóżka, później możesz cały dzień wysyłać ukochanej smsy z wyznaniami miłości, a wieczorem kolacja... Będzie zachwycona!

Perfumy lub kosmetyki na walentynki

Każda kobieta będzie zadowolona, gdy partner kupi jej perfumy lub inny wymarzony kosmetyk. Na topie są czerwone szminki, lakiery do paznokci...  A może walentynkowy zestaw kosmetyków?

>>> Więcej pomysłów na walentynki [KLIKNIJ!]

Biżuteria na walentynki

Biżuteria to również dobry pomysł na prezent. W zależności od twoich możliwości finansowych może być to komplet biżuterii lub tylko pierścionek...

Bielizna na walentynki

Seksowna bielizna zawsze się przyda. Wymyślny komplet bielizny z pewnością zadowoli twoją wybrankę!

Kolacja na walentynki

A może z okazji dnia zakochanych sam przygotujesz kolację? Do tego możesz zadbać o nastrój, puścić romantyczną muzykę, zapalić świecę... Gwarantujemy zadowolenie z takiego prezentu!

Praktyczny prezent na walentynki

A kto powiedział, że na walentynki nie można wręczać prezentów praktycznych? Może nowy portfel, może zabawna i kolorowa parasolka? Czasem twoja ukochana może woleć od kwiatów coś, co jej się przyda!

Bilety na walentynki

Bilety do teatru (nawet na spektakl w późniejszym terminie), kina, na koncert - to zawsze dobre prezenty!

Kwiaty na walentynki

Kwiaty to dobry prezent na każdą okazję. Jeśli wręczysz je razem z kartką, na której napiszesz miłosne wyznanie to możesz być pewien, że twoja wybranka będzie zachwycona!

Słodycze na walentynki

Słodycze to również dobry pomysł na prezent. Warto kupić bombonierkę w kształcie serca... A może wyślesz czekoladki kurierem tak, by ukochana była zaskoczona prezentem?

Pluszaki na walentynki

Pluszak dla dziewczyny? Czemu nie!

Tagi: fokus tv,

Redakcja 22/01/2013

Zobacz też

Buty żeglarskie - bezpieczeństwo na jachcie – jakie obuwie sprawdzi się na mokrym pokładzie jachtu? Buty żeglarskie - bezpieczeństwo na jachcie – jakie obuwie sprawdzi się na mokrym pokładzie jachtu? Większość osób planująca rejsy żeglarskie wybiera rejony ciepłe i słoneczne. Jednak na każdym akwenie może spaść deszcz i znacząco się ochłodzić. Przydaje się wówczas obuwie porządnie trzymające stopę, odporne na ślizganie się po pokładzie. Jakie buty zabrać ze sobą w rejs? Na żaglach: jak plywać wokół jachtu, by bezpiecznie powrócić na pokład? Na żaglach: jak plywać wokół jachtu, by bezpiecznie powrócić na pokład? Postój jachtu na kotwicy, w bezpiecznych zatoczkach przy ładnej pogodzie, ma służyć odpoczynkowi i rekreacji, w tym także kąpielom w wodzie. O czym należy pamiętać, by po tej przyjemności bezpiecznie wrócić na pokład jachtu? Bezpieczeństwo na jachcie. Jak bezpiecznie stać jachtem na kotwicy? Bezpieczeństwo na jachcie. Jak bezpiecznie stać jachtem na kotwicy? Jedną z atrakcji rejsów morskich, szczególnie wzdłuż wybrzeży i wysp Adriatyku, są postoje na kotwicy w urokliwych zatoczkach. Można oddać się wówczas beztroskim kąpielom i pełnej rekreacji, o ile tylko... kotwica dobrze trzyma dna. Jak się zabezpieczyć przed skutkami jej przypadkowego zerwania? Jak bezpiecznie stać jachtem na kotwicy? Jaki nóż zabrać w rejs? Czy na jachcie potrzebny jest nóż? Jak nóż poprawia bezpieczeństwo na jachcie? Jaki nóż zabrać w rejs? Czy na jachcie potrzebny jest nóż? Jak nóż poprawia bezpieczeństwo na jachcie? Pierwsza myśl o nożu przynosi zwykle skojarzenia: to niebezpieczne narzędzie, którym się można skaleczyć. Jednak dla wielu osób, w tym także dla żeglarzy, odpowiedni nóż może bardzo pomóc w sytuacjach niebezpiecznych, a nawet w ratowaniu życia...

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!