Prawo jazdy na ciężkie pojazdy: poznaj kombajn do ścinania drzew w Urugwaju

Tysiące mil od domu, w piekącym słońcu dalekiego Urugwaju Will i Kirsten rozpaczliwie walczą o zwycięstwo. Które z nich wygra? Które, głęboko w urugwajskim lesie, lepiej poprowadzi kombajn drzewny - sześciokołowy monster truck?To będzie męczący tydzień dla Willa i Kirsten. Tym razem ich mentorem jest Szkot, David Henderson.  który od 14 lat zajmuje się wycinką drzew w Urugwaju. Nikt nie ma większych kwalifikacji, aby nauczyć Willa i Kirsten wszystkiego o  nowoczesnym ścinaniu drzew. Lekcje Dawida mają przygotować Willa i Kirsten dla ostatecznego starcia na koniec tygodnia, ale tylko wtedy, gdy jego uczniowie przyłożą się do swoich zadań, będą go słuchać i szybko się uczyć.

Przez cały tydzień Will i Kirsten wierzą, że dobrze sobie radzą, ale David rujnuje ich wyobrażenia i nie dopuszcza do wyścigu, co jest ciosem dla rywali. Po prawdziwej walce Will i Kirsten przekonują Davida że są w stanie obsługiwać niesamowitą maszynę do ścinania drzew, a wyścig odbywa się ponownie!

 

Redakcja 13/06/2015

Zobacz też

Co to jest OŚ CZASU (Timeline) na Facebooku? Jak wyłączyć Timeline na Facebooku? Co to jest OŚ CZASU (Timeline) na Facebooku? Jak wyłączyć Timeline na Facebooku? Ponad połowa Polaków deklaruje, że zagląda do portali społecznościowych, a 40% z nich korzysta z Facebooka. Łatwy w obsłudze, dobrze wyglądający i praktyczny - takie cechy przypisuje się portalowi stworzonemu przez Marka Zuckerberga. Jednak niedługo może się to zmienić. Za sprawą Osi Czasu (z ang. Timeline). Dlaczego? Co to jest Timeline? Czy wszyscy będą musieli z niego korzystać? PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Jak spędzić 21 marca dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny? PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY. Jak spędzić 21 marca dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny? Długo oczekiwana i wytęskniona po srogich zimowych mrozach… wiosna, wreszcie nadeszła! Jak spędzić 21 marca i uczcić rozpoczęcie tej uwielbianej przez większość ludzi pory roku? Nie zapominajmy, że to także dzień wagarowicza. Oto kilka naszych propozycji. Jak chronić się przed złodziejem? Gdzie nie chować pieniędzy w domu? Jak chronić się przed złodziejem? Gdzie nie chować pieniędzy w domu? Włamania do mieszkań i domów zdarzają się na porządku dziennym. Wyspecjalizowani w kradzieżach włamywacze, przeszukują pomieszczania z niezwykłą dokładnością. Zawsze jednak zaglądają w kilka tradycyjnych miejsc. Gdzie nie należy więc chować pieniędzy? Misteria Paschalne - w jakich miastach są organizowane? Mówimy, gdzie i kiedy możesz zobaczyć Misteria Paschalne Misteria Paschalne - w jakich miastach są organizowane? Mówimy, gdzie i kiedy możesz zobaczyć Misteria Paschalne Dla chrześcijan „misterium” oznacza bardzo wnikliwe przeżycie Bożego Objawienia i obecności Boga w świecie. Ujawnia ono zarazem jej cel – zbawienie całej ludzkości. Misterium pokazuje cierpienie Jezusa podczas drogi krzyżowej. Okres Wielkanocy to czas, gdy można zobaczyć misteria na żywo. Mówimy, gdzie i kiedy możemy obejrzeć misteria paschalne?

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!