Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy?

Kontener - czy zwykły człowiek jest w stanie go podnieść i przestawić w inne miejsce? Przekonają się o tym już wkrótce Kirsten i Will, którzy zasiądą za sterami wielkiego dźwigu portowego! FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!
Zdjęcie z artykułu: Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy?
Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy?źródło:BBC Worldwide Limited

Port w Tilbury w hrabstwie Essex, wschodnie wybrzeże Wielkiej Brytanii. To właśnie tu Will i Kirsten zmierzą się z nie lada wyzwaniem. Będą uczyć się obsługi gigantycznego, kilkupoziomowego dźwigu portowego - maszyny, która została stworzona po to, by przenosić z miejsca na miejsce wyładowane ciężkimi towarami kontenery. Czy uda im się opanować trudną sztukę kierowania tym pojazdem i przenoszenia kontenerów? Kto z nich okaże się lepszy w starciu z wielkim dźwigiem, z rywalem i z własnymi słabościami?

 

Redakcja 12/08/2015

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!