Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy?

Kontener - czy zwykły człowiek jest w stanie go podnieść i przestawić w inne miejsce? Przekonają się o tym już wkrótce Kirsten i Will, którzy zasiądą za sterami wielkiego dźwigu portowego! FOKUS TV zaprasza na program Prawo jazdy na ciężkie pojazdy!
Zdjęcie z artykułu: Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy?
Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, odc. 2: Tilbury. Czy Kirsten i Will zdołają okiełznać dźwig portowy?źródło:BBC Worldwide Limited

Port w Tilbury w hrabstwie Essex, wschodnie wybrzeże Wielkiej Brytanii. To właśnie tu Will i Kirsten zmierzą się z nie lada wyzwaniem. Będą uczyć się obsługi gigantycznego, kilkupoziomowego dźwigu portowego - maszyny, która została stworzona po to, by przenosić z miejsca na miejsce wyładowane ciężkimi towarami kontenery. Czy uda im się opanować trudną sztukę kierowania tym pojazdem i przenoszenia kontenerów? Kto z nich okaże się lepszy w starciu z wielkim dźwigiem, z rywalem i z własnymi słabościami?

 

Redakcja 12/08/2015

Zobacz też

Dzieje Armii Czerwonej i mniej znana karta z historii II wojny światowej – program Karny batalion o jednostce więźniów i dezerterów w Armii Radzieckiej Dzieje Armii Czerwonej i mniej znana karta z historii II wojny światowej – program Karny batalion o jednostce więźniów i dezerterów w Armii Radzieckiej Dzieje Armii Czerwonej to jedna z kart historii nie najlepiej w Polsce znana, pełna luk i niedopowiedzeń, co wiąże się z realiami historycznymi drugiej połowy XIX wieku w naszym kraju. Program „Karny batalion" przedstawia jedną z mniej znanych kart z historii II wojny światowej – opowiada o jednostce walczącej w szeregach wojsk radzieckich złożonej z przestępców i dezerterów. Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon – nowe życie. Jak leczyć otyłość u dzieci? Brandon - nowe życie to program, w którym poznacie historię nastolatka z Huston, który ważył blisko 200 kilogramów. Otyłość u dzieci - to problem, który dotyka coraz więcej rodzin. Jak pomóc dzieciom i nastolatkom z nadwagą? Jakie diety są najskuteczniejsze? Kiedy konieczna jest interwencja chirurgiczna? Przygody Austina Stevensa: Nosorożec Przygody Austina Stevensa: Nosorożec Najgroźniejsze zwierzęta świata - to właśnie one są ulubionymi modelami słynnego fotografa dzikiej przyrody Austina Stevensa. W kolejnym odcinku swojego autorskiego programu „Przygody Austina Stevensa" słynny fotograf uda się do Afryki, gdzie będzie robił zdjęcia nosorożcom. Wszczepienie bajpasów i stentów - relacja z zabiegu na ekranach waszych telewizorów Wszczepienie bajpasów i stentów - relacja z zabiegu na ekranach waszych telewizorów Wszczepienie bajpasów i stentów - właśnie taki podwójny zabieg czeka pana Jana. Operację będziecie mogli zobaczyć na telewizyjnych ekranach już dziś, w pierwszym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna w FOKUS TV. Zapraszamy!

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!