Prawo jazdy na ciężkie pojazdy: czy prowadzenie czołgu jest trudne? WIDEO

W serialu Prawo jazdy na ciężkie pojazdy, brytyjski aktor Will Mellor i dziennikarka Kirsten O'Brien przesiadają się na nieco cięższe pojazdy… Jak poradzą sobie z prowadzeniem czołgu TR-85. Ekstremalnych przeżyć dostarcza im nie tylko kierowanie tą maszyną, ale także ciężkie warunki w jakich przyszło im funkcjonować.

W każdym odcinku serialu Prawo jazdy na ciężkie pojazdy Will Mellor i  Kirsten O'Brien spotykają pasjonatów, którzy pomagają im okiełznać wielkie maszyny. Tym razem będzie to czołg bojowy TR-85, z którym bohaterom serialu przyszło zmierzyć się w Rumunii. Czołg waży prawie 50 ton.

Jak się prowadzi czołg?

Prawdziwym wyzwaniem okazuje się już samo uruchomienie tej groźnej bestii. Ale nie dość na tym - kolejnymi przeciwnościami będzie zapoznawanie się z tą wielką maszyną w czasie mroźnej i śnieżnej zimy. Choć w sumie nie wiadomo, co gorsze w czołgu - zimno czy upał? O tym, jak Will i Kirsten poradzą sobie z prowadzeniem czołgu możesz się przekonać, oglądając kolejny odcinek serialu Prawo jazdy na ciężkie pojazdy.

Bohaterowie programu w każdym odcinku zacięcie ze sobą rywalizują. W teście kontrolnym, który jest sprawdzianem ich umiejętności, dają z siebie wszystko. Zwycięzcą jest ten, kto najlepiej poznał tajniki prowadzenia danego pojazdu i ma stalowe nerwy.

.. Obejrzyj też: Handlarze historią, odcinek 2. Czy Rosjanie kupią stary czołg? WIDEO


 

Redakcja 23/03/2017

Zobacz też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!