Prawdziwe operacje na ekranie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu Sala operacyjna

Z kamerą telewizyjną w prawdziwej sali operacyjnej? We współczesnej telewizji wszystko jest możliwe! Również prawdziwe operacje na ekranie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" w którym pokazujemy autentyczne operacje, prawdziwych pacjentów i prawdziwych lekarzy!Prawdziwi pacjenci, prawdziwi lekarze i prawdziwe operacje! W serialu dokumentalnym „Sala operacyjna" pokazujemy różnorodne przypadki medyczne, z jakimi na co dzień mają do czynienia lekarze jednego z największych polskich szpitali publicznych. Wraz z kamerą towarzyszymy pacjentom i lekarzom w ich zmaganiach z chorobą. Pokazujemy ich emocje - strach, ból i radość po udanym zabiegu. Poznajemy także ciekawostki medyczne. Zaglądamy tam, gdzie mogą przebywać tylko medycy! FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Sala operacyjna"! 

Redakcja 13/05/2015

Podobne

Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Ból brzucha - czy powinien nas niepokoić? W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" poznamy pana Piotra, który zlekceważył tego rodzaju objawy. Dowiemy się, jak przebiega diagnostyka jamy brzusznej, sprawdzimy też jak potoczy się historia pacjenta, który zbyt długo zwlekał z udaniem się do lekarza. Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Endoproteza to wykonany ze specjalnego materiału implant, wszczepiany do organizmu, który zastępujący usunięty narząd. Wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego podda się w najnowszym odcinku programu „Sala operacyjna" 60-letni Krzysztof. Czy po operacji odzyska zdrowie i radość życia? Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę W sierpniu br. głośno było w mediach o nieszczęśliwym wypadku 64-letniego ochroniarza z Łodzi. Podczas rutynowego patrolu osiedla mężczyzna został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę. Przypuszcza się, że egzotyczne zwierzę uciekło z prywatnej hodowli...

Zobacz też

Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Anomalie medyczne. Chorobliwa otyłość - czy kobieta ważąca 280 kg zdoła wrócić do normalnego życia? Chorobliwa otyłość to coraz problem dotykający coraz większą liczbę ludzi na świecie. Mieszkanka Miami - Dominique waży aż 280 kilogramów i jest jedną z najcięższych kobiet świata. Obejrzyjcie kolejny program z serii Anomalie medyczne i sprawdźcie, czy kobiecie uda się wrócić do normalnej wagi i normalnego życia! Megalotnisko w Dubaju - jak funkcjonuje największy port lotniczy? Megalotnisko w Dubaju - jak funkcjonuje największy port lotniczy? Największe lotnisko świata! Domyślacie się, gdzie się znajduje? To lotnisko w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Co rok ten port lotniczy obsługuje kilkadziesiąt milionów pasażerów, a za ich komfort i bezpieczeństwo odpowiadają tysiące doskonale wyszkolonych pracowników. Zapraszamy na program „Megalotnisko w Dubaju"! Tuż przed tragedią: Bismarck tonie! Tuż przed tragedią: Bismarck tonie! Bismarck był jednym z największych i najgroźniejszych okrętów floty niemieckiej w II wojnie światowej. A unicestwienie go - jednym z jej najważniejszych momentów, które przechyliły szalę zwycięstwa na stronę aliantów. Zapraszamy na kolejny odcinek programu Tuż przed tragedią, poświęcony bitwie morskiej, w której zatopiony został słynny niemiecki okręt. Jak to działa. Animowany program edukacyjny dla dzieci na antenie FOKUS TV Jak to działa. Animowany program edukacyjny dla dzieci na antenie FOKUS TV „Jak to działa” to animowany edukacyjny program dla dzieci, w którym objaśniane są mechanizmy działania przeróżnych urządzeń, metody działania i zjawiska przyrodnicze. Program możecie już oglądać w serwisie FOKUS.tv! Za darmo, w całości i całkowicie legalnie!

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!