Prawdziwe operacje na ekranie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek programu Sala operacyjna

Z kamerą telewizyjną w prawdziwej sali operacyjnej? We współczesnej telewizji wszystko jest możliwe! Również prawdziwe operacje na ekranie! FOKUS TV zaprasza na kolejny odcinek serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" w którym pokazujemy autentyczne operacje, prawdziwych pacjentów i prawdziwych lekarzy!Prawdziwi pacjenci, prawdziwi lekarze i prawdziwe operacje! W serialu dokumentalnym „Sala operacyjna" pokazujemy różnorodne przypadki medyczne, z jakimi na co dzień mają do czynienia lekarze jednego z największych polskich szpitali publicznych. Wraz z kamerą towarzyszymy pacjentom i lekarzom w ich zmaganiach z chorobą. Pokazujemy ich emocje - strach, ból i radość po udanym zabiegu. Poznajemy także ciekawostki medyczne. Zaglądamy tam, gdzie mogą przebywać tylko medycy! FOKUS TV, bezpłatna telewizja, która zachwyca, pomaga w odkrywaniu świata i rozbudza ciekawość zaprasza na program z cyklu „Sala operacyjna"! 

Redakcja 13/05/2015

Podobne

Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 6. Muszę żyć dla dzieci, czyli o skutkach lekceważenia bólu brzucha Ból brzucha - czy powinien nas niepokoić? W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Sala operacyjna" poznamy pana Piotra, który zlekceważył tego rodzaju objawy. Dowiemy się, jak przebiega diagnostyka jamy brzusznej, sprawdzimy też jak potoczy się historia pacjenta, który zbyt długo zwlekał z udaniem się do lekarza. Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 7. Przywrócić rytm sercu Ból w klatce piersiowej, kołatanie serca - tych objawów nie można lekceważyć! W kolejnym odcinku serialu dokumentalnego Sala operacyjna poznamy Bogusława, który cierpi na tego rodzaju dolegliwości - sprawdźcie, jaką usłyszy diagnozę! Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Sala operacyjna, sezon 1 odcinek 8. Wszczepienie endoprotezy. WIDEO Endoproteza to wykonany ze specjalnego materiału implant, wszczepiany do organizmu, który zastępujący usunięty narząd. Wszczepieniu sztucznego stawu biodrowego podda się w najnowszym odcinku programu „Sala operacyjna" 60-letni Krzysztof. Czy po operacji odzyska zdrowie i radość życia? Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę Sala operacyjna, sezon 2., odcinek 8. Ukąszony przez jadowitego pająka. Opis odcinka. Ugryzienie przez egzotyczne zwierzę W sierpniu br. głośno było w mediach o nieszczęśliwym wypadku 64-letniego ochroniarza z Łodzi. Podczas rutynowego patrolu osiedla mężczyzna został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę. Przypuszcza się, że egzotyczne zwierzę uciekło z prywatnej hodowli...

Zobacz też

Tanie święta wielkanocne. Jak zaoszczędzić, gdzie szukać promocji? Tanie święta wielkanocne. Jak zaoszczędzić, gdzie szukać promocji? Co zrobić, żeby zaoszczędzić na świątecznych zakupach? Co i gdzie kupić, żeby spędzić Wielkanoc przy suto zastawionym stole bez konieczności brania pożyczki? Co prawda inflacja ostatnio wyhamowała, jednak przestały też rosnąć nasze pensje - mimo że ceny nie wzrosły znacząco od ostatnich świąt, siła nabywcza naszych wypłat zmalała i musimy liczyć się z każdym wydatkiem. Podpowiadamy, gdzie szukać oszczędności przed świętami. Pierwszy dzień wiosny – jak zatrzymać uczniów w szkole 21 marca? Pomysły dla szkół Pierwszy dzień wiosny – jak zatrzymać uczniów w szkole 21 marca? Pomysły dla szkół Jaka jest szkolna alternatywa dla Dnia Wagarowicza?Co robić w pierwszy dzień wiosny, żeby uczniowie zrezygnowali z wagarów? 21 marca można zorganizować dzień talentów, konkursy wiedzy, potyczki nauczyciele kontra uczniowie albo bardziej tradycyjnie – utopić marzannę. Horoskop tygodniowy klasyczny od 18.03.2013 do 24.03.2013. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 18.03.do 24.03.2013? Horoskop tygodniowy klasyczny od 18.03.2013 do 24.03.2013. Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku. Co czeka znaki od 18.03.do 24.03.2013? Sprawdź, co cię czeka w życiu prywatnym i zawodowym - przeczytaj horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku.Horoskop tygodniowy klasyczny 18.03 – 24.03.13 opracowała tarocistka Kirke z portalu wrozbyonline.pl Ewa Wójciak, dyrektorka teatru o nowym papieżu: "No i wybrali ch**a". Ewa Wójciak kim jest? Ewa Wójciak, dyrektorka teatru o nowym papieżu: "No i wybrali ch**a". Ewa Wójciak kim jest? Ewa Wójciak o papieżu: wybrali ch..., który donosił - po wypowiedzeniu publicznie tego zdania o dyrektorce teatru Ósmego dnia zrobiło się głośno w całej Polsce. "No i wybrali ch..., który donosił wojskowym na lewicujących księży" - tak wybór kardynała Jorge Mario Bergoglio na papieża komentowała dyrektor Teatru Ósmego Dnia Ewa Wójciak. Mówimy kim jest Ewa Wójciak, gdzie pracuje, co robi?

Obejrzyj też

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!