Prawdziwa historia rodu Borgiów bez cenzury! Wszystkie odcinki serialu na WIDEO

Rodrigo Borgia nawet jako papież Aleksander VI miał kochanki, dzieci, władzę i obsesyjnie pożądał pieniędzy. W swoim pałacu urządzał orgie. Jego syn Cesare Borgia stał się pierwowzorem księcia z najsłynniejszego podręcznika dla bezwzględnych i cynicznych władców Niccoli Machiavellego. Córka Lukrecja Borgia zyskała sławę trucicielki. Poznaj rodzinę Borgiów dzięki serialowi bez cenzury – za darmo!

Borgia: Wąż podnosi głowę

Borgia: Wąż podnosi głowę
Kraj produkcji: Włochy Kategoria wiekowa Czas trwania 01:05:17

Legendy? Aby barwnie opowiedzieć o rodzie Borgiów, wystarczy przytoczyć suche fakty. Grzechy? Można je wyliczać w nieskończoność. Symonia, nikolaizm, nepotyzm, przekupstwo, rozwiązłość seksualna, kazirodztwo, morderstwa... Niezwykła deprawacja.

.. Cały serial „Prawdziwa historia rodu Borgiów” bez cenzury na VOD: wszystkie odcinki za darmo!

Na fokus.tv można oglądać trzy sezony poświęconego tej , jednemu z najważniejszych rodów średniowiecznej Europy. Historia zapamiętała ich jako familię potworów. Czy rzeczywiście zasługują na tak surową ocenę? Najsłynniejszy z Borgiów, Rodrigo, jako papież Aleksander VI zasłynął z licznych intryg, zdrad i rozwiązłości. W trakcie jego pontyfikatu w Rzymie szerzyły się anarchia, konflikty i seksualne rozpasanie. Lokalni władcy, którzy toczyli między sobą nieustannie wojny w ówczesnych państewkach półwyspu Apenińskiego, kierowali się jedną zasadą: exitus acta probat – cel uświęca środki. Morderstwa, zdrady, podstępy i... niewyobrażalne orgie były na porządku dziennym.


 

Redakcja 27/11/2014

Podobne

Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 11.: Boski potwór. WIDEO bez cenzury Dzięki hiszpańskiemu wsparciu Borgii udaje się wyprzeć wojska francuskie z Rzymu. Przyszedł zatem czas na gest wdzięczności wobec hiszpańskich sprzymierzeńców. Królowa Izabela Katolicka pragnie, by Wieczne Miasto zostało oczyszczone z Żydów. Czy Rodrigo Borgia spełni jej życzenie? Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 1., odcinek 12. Wąż podnosi głowę. WIDEO bez cenzury Konflikt między braćmi Juanem a Cezarem przybiera na sile. Pewnego dnia jeden z nich zostanie znaleziony martwy w odmętach Tybru. Kto jest winien jego śmierci? Oto rodzina Borgiów i jej losy w kolejnym odcinku serialu „Prawdziwa historia rodu Borgiów". Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 5. Wniebowstąpienie. WIDEO bez cenzury Po zwycięstwie nad Savonarolą Cezar Borgia triumfalnie wraca do Rzymu. Sukces uważa za punkt zwrotny w swojej karierze. Nie rezygnuje z planów poślubienia Carlotty d'Aragon i włożenia na głowę korony króla Neapolu. Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Prawdziwa historia rodu Borgiów – sezon 2., odcinek 10. Wniebowzięcie. WIDEO Czy Cezar znajdzie w końcu szczęście w małżeństwie? Czy zaspokoi swój monstrualny apetyt na podboje i zaszczyty? Syn papieża Aleksandra VI szykuje się do kolejnych wojennych manewrów. Próba zdobycia ręki Carlotty d'Aragon zakończyła się dla niego fiaskiem. Ale król Ludwik XII ma już dla Cezara inną matrymonialną propozycję. Jaką?

Zobacz też

Kim był św. Marek, autor Ewangelii? Kim był św. Marek, autor Ewangelii? Św. Marek to autor najkrótszej Ewangelii. Był misjonarzem i męczennikiem. Po czym poznasz go w ikonografii? Kiedy obchodzimy jego święto? Czego jest patronem?  Jak umyć auto w duży mróz? Czy można myć samochód w czasie mrozu? Jak umyć auto w duży mróz? Czy można myć samochód w czasie mrozu? Jak myć auto na mrozie? Wielu kierowców nie decyduje się na mycie auta w duży mróz ze względu na ryzyko przymarznięcia uszczelek lub zamków. Co jednak zrobić, gdy samochód wymaga mycia zimą, ze względu na zanieczyszczona solą karoserię, felgi i podwozie? Jak myć samochód w duży mróz - oto, najskuteczniejszy sposób. Czy można myć samochód w czasie mrozu? Czy warto myć samochód w taki mróz? Jaka myjnia jest najlepsza: bezdotykowa, ręczna czy automatyczna? Jaka myjnia jest najlepsza: bezdotykowa, ręczna czy automatyczna? Spory wybór typów myjni samochodowych, zlokalizowanych w wielu punktach, umożliwia łatwe i niedrogie utrzymanie w czystości własnego pojazdu. Brudny zaniedbany samochód nie należy do przyjemnych widoków, a na dodatek nie zachęca do wsiadania i jazdy. Pytanie tylko, na jaką myjnię się zdecydować: bezdotykową, ręczną czy automatyczną? Ludwik Sobolewski prezes GPW zwieszony. Nadużywał kompetencji. KIM jest szef Giełdy Papierów Wartościowych? Ludwik Sobolewski prezes GPW zwieszony. Nadużywał kompetencji. KIM jest szef Giełdy Papierów Wartościowych? Ludwik Sobolewski prezes GPW został zwieszony po tym, jak został oskarżony o nadużywanie swoich kompetencji. Mówimy, kim jest szef Giełdy Papierów Wartościowych? Dlaczego Rada Giełdy Papierów Wartościowych zawiesiła w czynnościach prezesa GPW Ludwika Sobolewskiego? 

Zobacz koniecznie

Przeczytaj też

Nie przegap!